Poniedzialek, 16 lipca 2018 r.   Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 84

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
GIF wycofuje lek na choroby serca GIF wycofuje lek na ch...
Główny Inspektorat Farmaceutyczny wycofał z obrotu na terenie całej Polski Pentaerythritol compositum. Jest to lek na choroby serca. &nbs... »Parzący problem na Dolnym Śląsku Parzący problem na Dol...
Silne poparzenia, reakcje alergiczne, choroby narządów wewnętrznych, nowotwory, a nawet śmierć - o skutkach kontaktu z toksyczną rośliną m... »Konkurs na dyrektora szkoły Konkurs na dyrektora s...
Wójt Gminy Lubin ogłasza konkurs na  stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Niemstowie. Oferty na konkurs na... »Zabierz moje kalectwo – ja oddam Ci miejsce na parkingu Zabierz moje kalectwo ...
Bardzo często słyszy się te słowa, kiedy zdrowa osoba parkuje samochód na miejscu dla osób niepełnosprawnych. Policjanci pr... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...W lubińskich kopalniach należących do KGHM Polska Miedź SA wydobywa się w sporych ilościach srebro?

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa burze spośród 14898 artykułów.

Najnowsze oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Najnowsze oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 13 lipca 2018 r   MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH- 2 wolne miejsca, wykszt. zawodowe, 1 rok doświadczenia w zawodzie, NAUCZYCIEL MATEMATYKI -1 wolne miejsce, 15/18 etatu, wykszt. wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagog... »


Prognoza burzowa na dzień: 21.06.2018. Możliwe trąby powietrzne
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Prognoza burzowa na dzień: 21.06.2018. Możliwe trąby powietrzneW czwartek, 21 czerwca Polska dostanie się pod wpływ niżu znad Bałtyku. Z północnego zachodu w głąb kraju będzie przemieszczał się chłodny front atmosferyczny, który przyniesie przelotne opady deszczu oraz miejscami gwałtowne burze z intensywnym deszczem, lokalnie gradem oraz silnymi porywami wiatru. Na wschodzie i południowym wschodz... »


DOPALACZE – Apel Policji do rodziców i opiekunów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

DOPALACZE – Apel Policji do rodziców i opiekunówOkres letni, w tym głównie wakacje, i związana z tym duża ilość czasu wolnego sprzyja eksperymentowaniu przez dzieci i młodzież z różnymi środkami psychoaktywnymi. Oficjalna, ustawowa nazwa tzw. dopalaczy to środki zastępcze. Do najniebezpieczniejszych z nich należą tzw. dopalacze (ang. smarts). Jest to termin używany potocznie i okr... »


Czy jesteśmy świadkami eksplozji autyzmu?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Czy jesteśmy świadkami eksplozji autyzmu?Częściej niż kilka dekad temu stawia się dziś diagnozę: „zaburzenia ze spektrum autyzmu”. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest bardziej skomplikowana, niż się powszechnie sądzi. Jeszcze w latach 80. uważano autyzm za rzadką chorobę. Szacowano wtedy, że zapada na nią zaledwie jedna na 2,5 tys. osób. Obecnie szacuje się, że zabu... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 13 kwietnia 2018 r.   KUCHARZ- 1 wolne miejsce, wykszt. gastronomiczne, min. 3 lata doświadczenia w zawodzie, ½ etatu, (oferta dla osób zarejestrowanych w urzędzie), POMOC KUCHENNA- 1 wolne miejsce, mile widziane d... »


Dworzec PKP W Lubinie. Historii Ciąg Dalszy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 marca 2018 — komentarze: 1 komentarz

Dworzec PKP W Lubinie. Historii Ciąg DalszyPisałem już o dworcu PKP w Lubinie będącego dziś na ulicy Odrodzenia, a dawniej na Bahnhofstrasse (ulicy Kolejowej). Szum jaki był wokół dworca (poprzedni artykuł o historii dworca ma już ponad rok!) dał wiele do myślenia. Zaczęliśmy się zastanawiać nad estetyką naszego miasta. Sam pomysł Prezydenta Lubina o wyburzeniu dziś szpetnego, co d... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 12 stycznia 2018 roku. KIEROWCA KAT. B – 1 wolne miejsce, wymagane doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego na trasach międzynarodowych, prawo jazdy kat. B, podstawowa znajomość j. angielskiego, POMOC KUCHENNA &nda... »


Po alkoholu nie jadę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Po alkoholu nie jadę Przed nami Sylwester, czas hucznej zabawy i toastów. Wielu z nas będzie żegnać stary rok i witać nowy na balach czy domowych przyjęciach. Dla policjantów legnickiej komendy ten okres to czas wzmożonych działań przede wszystkim pod kątem trzeźwości kierujących. Pamiętajmy za kierownicą obowiązuje trzeźwe myślenie. &n... »


MDK w Lubinie organizuje warsztaty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

MDK w Lubinie organizuje warsztatyMłodzieżowy Dom Kultury w Lubinie oraz Fundacja Forart zapraszają 9 grudnia w godzinach 11.00 – 14.00 na warsztaty związane ze zdrowiem psychicznym dzieci i młodzieży. Warsztaty przeznaczone są dla psychologów, pedagogów, nauczycieli, wychowawców, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką. Osoby prowadzą... »


Ćwierć miliona dla ofiar sierpniowej nawałnicy od Fundacji Polska Miedź
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ćwierć miliona dla ofiar sierpniowej nawałnicy od Fundacji Polska MiedźCzeki pieniężne od Fundacji KGHM na naprawę zniszczeń po sierpniowej nawałnicy otrzymają najciężej poszkodowane rodziny na Pomorzu. 250 tys. złotych darowizny, głównie dla rodzin w kilku pomorskich gminach poszkodowanych podczas sierpniowej nawałnicy, przekaże Fundacja KGHM Polska Miedź – poinformowało w poniedziałek (13 lis... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.231 sek.Lubin 1.0