Wtorek, 17 pazdziernika 2017 r.   Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 106

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>Wiadomości z Lubina
Kolejne śniadanie biznesowe Zagłębia Lubin Kolejne śniadanie bizn...
W przyszłym tygodniu Zagłębie Biznes Klub organizuje kolejne śniadanie biznesowe, które odbędzie się 24 października o godzinie 9 w sali V... »Będzie skrzyżowanie, dotrzymali słowa Będzie skrzyżowanie, d...
W najbliższy poniedziałek rozpocznie się przebudowa skrzyżowania prowadzącego do Miroszowic. Powstanie tam sygnalizacja świetlna, o którą ... »Płonący mężczyzna zmarł. Kim był? Płonący mężczyzna zmar...
Niestety nie udało się uratować mężczyzny, który palił się w jednym z bloków przy ulicy Mickiewicza w Lubinie w nocy 12/13 paździer... »Odmowa podpisania nagany przez pracownika Odmowa podpisania naga...
Pracownikowi udzielono nagany na piśmie odmówił jej podpisania. Czy może odmówić podpisania   nagany? Czy taka  kara... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...VII 1992 Ukazuje się pierwsze wydanie "Biuletynu Lubińskiego" , który 14.04.1993 staje się oficjalnym pismem Rady Miejskiej Lubina

Reklama
Magazyn elubin.plsilesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa burze spośród 13799 artykułów.

Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 października 2017 — komentarze: 1 komentarz

Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w LubiniePrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 13 października 2017 roku ŚLUSARZ / ZGRZEWACZ SIATEK –  1 wolne miejsce, wykształcenie zawodowe, wymagane doświadczenie w zgrzewaniu siatek, PRACOWNIK BIURA PARKINGU – 1 wolne miejsce, wykształcenie zaw... »


Jej Wybitność Krystyna Sienkiewicz!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 października 2017 — komentarze: brak komentarzy

Jej Wybitność Krystyna Sienkiewicz!„Grzegorza Ćwiertniewicza, autora książki „Krystyna Sienkiewicz. Różowe zjawisko”,  wspomnienie o Krystynie Sienkiewicz z okazji osiemdziesiątych urodzin”. O wielkiej gwieździe polskiej estrady… Miniona sobota była świętem milionów Polaków. I to wcale nie dlatego, że na dzień ten przyp... »


Kobiety (i mężczyźni także) w trudnych związkach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Kobiety (i mężczyźni także) w trudnych związkachOczywiście nie chodzi tylko o kobiety, chociaż praktycznie w większości to one częściej i dłużej w takich właśnie związkach trwają. Taką sytuację wzmacniają jednocześnie ich potrzeby (a także deficyty emocjonalne dotyczące relacji i bliskości), naciski społeczne i kulturowe dotyczące ich roli w związku, odpowiedzialności za jego kształt, ... »


Uwaga komunikat! Ostrzeżenie przed burzami z gradem. Jak postępować w trakcie trwania żywiołu?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga komunikat! Ostrzeżenie przed burzami z gradem. Jak postępować w trakcie trwania żywiołu?Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej  we Wrocławiu ostrzega że w dniach 18 -19 sierpnia br. od późnych godzin wieczornych (22:00) do godzin porannych (8:00) mogą wystąpić burze z opadami deszczu od 20 mm do 35, miejscami 50 mm, oraz porywami wiatru do 90km/h. Lokalnie grad. Polscy Łowcy Burz Prognoza konwekcyjna na dzień ... »


Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożeniaPROGNOZA SIŁY I AKTYWNOŚCI BURZ DLA POLSKI Ważna od 11.08.2017 godz. 08:00 CEST do 12.08.2017, godz. 08:00 CEST STOPIEŃ 2. ZAGROŻENIA zostaje wydany dla Polski zachodniej, centralnej i południowej głównie z powodu wystąpienia nawalnych opadów deszczu, silnych porywów wiatru, opadów gradu oraz ryzyka wystąpienia trąb... »


Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia Dzisiaj 10 sierpnia br. od godz. 18:00 do 5:30 dnia 11 sierpnia br. czekają nas burze z gradem i opady deszczu od 35 mm do 50 mm, a lokalnie nawet do 70 mm, oraz porywy wiatru do 90 km/h.   Lokalnie może także wystąpić grad. Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu szacuje, że prawdopodobieństwo wystąpienia tych zjawisk wynosi 8... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 14 lipca 2017 roku. SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA – 1 wolne miejsce, wykształcenie min. średnie, komunikatywność oraz wysokiej kultura osobista, upór i nastawienie na realizację celów, duże zaangażowanie... »


Rodzinna terapia uzależnień w GOPS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Rodzinna terapia uzależnień w GOPSMieszkasz na terenie Gminy Lubin. Szukasz pomocy? Chcesz rozwiązać swoje problemy rodzinne. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Księginicach preferuje bezpłatną terapię rodzin w zakresie problemów: zaburzeń odżywiania (bulimia, anoreksja) przemocy i uzależnień rozwodu, adopcji i rodzin zrekonstruowanych problemów opiekuńczo-wych... »


Lubin. Najnowsze oferty pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Najnowsze oferty pracyPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 7 lipca 2017 roku. POMOC KUCHENNA –  2 wolne miejsca, praca w Lubinie KASJERKA –  5 wolnych miejsc, podstawy języka angielskiego KUCHARZ – 8 wolnych miejsc MALARZ BUDOWLANY –  1 wolne miejs... »


Czy jesteś narażony na cyfrowe zmęczenie oczu?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Czy jesteś narażony na cyfrowe zmęczenie oczu?Wiele osób nie bada regularnie stanu zdrowia w tym kondycji oczu mając poczucie, że nic im nie dolega. Natomiast 88 proc. dorosłych osób używa urządzeń elektronicznych przez ponad dwie godziny dziennie, a ponad 50% osób w wieku 18-29 lat spędza dziewięć lub więcej godzin na dobę korzystając z urządzeń cyfrowych z monitorem . Ochrona oczu zaczyna si... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.128 sek.Lubin 1.0