Niedziela, 20 sierpnia 2017 r.   Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 80

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Jaś i Małgosia w Lubinie Jaś i Małgosia w Lubin...
Wśród swoich zdjęć które dzisiaj przeglądałem znalazłem perełkę. Na ulicy Mieszka I znajdują się dwie identyczne kamieniczki- dos... »Borussia najlepsza podczas Memoriału! Borussia najlepsza pod...
Borussia Dortmund zwycięzcą jubileuszowego 20. Międzynarodowego Memoriału im. Henryka Kruglińskiego. Metraco Zagłębie Lubin zakończyło turnie... »Czarny dym nad Lubinem. Płonie składowisko odpadów Czarny dym nad Lubinem...
Jednostki straży pożarnej z Lubina i okolic biorą udział w gaszeniu pożaru, który wybuchł dziś na składowisku w Kłopotowie. Z ogniem w... »Uwaga komunikat! Ostrzeżenie przed burzami z gradem. Jak postępować w trakcie trwania żywiołu? Uwaga komunikat! Ostrz...
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej  we Wrocławiu ostrzega że w dniach 18 -19 sierpnia br. od późnych godzin wieczornych (22:... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...28.07.1993 Powstanie Telewizji Regionalnej Województwa Legnickiego w Lubinie

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa burze spośród 13571 artykułów.

Uwaga komunikat! Ostrzeżenie przed burzami z gradem. Jak postępować w trakcie trwania żywiołu?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga komunikat! Ostrzeżenie przed burzami z gradem. Jak postępować w trakcie trwania żywiołu?Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej  we Wrocławiu ostrzega że w dniach 18 -19 sierpnia br. od późnych godzin wieczornych (22:00) do godzin porannych (8:00) mogą wystąpić burze z opadami deszczu od 20 mm do 35, miejscami 50 mm, oraz porywami wiatru do 90km/h. Lokalnie grad. Polscy Łowcy Burz Prognoza konwekcyjna na dzień ... »


Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożeniaPROGNOZA SIŁY I AKTYWNOŚCI BURZ DLA POLSKI Ważna od 11.08.2017 godz. 08:00 CEST do 12.08.2017, godz. 08:00 CEST STOPIEŃ 2. ZAGROŻENIA zostaje wydany dla Polski zachodniej, centralnej i południowej głównie z powodu wystąpienia nawalnych opadów deszczu, silnych porywów wiatru, opadów gradu oraz ryzyka wystąpienia trąb... »


Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia Dzisiaj 10 sierpnia br. od godz. 18:00 do 5:30 dnia 11 sierpnia br. czekają nas burze z gradem i opady deszczu od 35 mm do 50 mm, a lokalnie nawet do 70 mm, oraz porywy wiatru do 90 km/h.   Lokalnie może także wystąpić grad. Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu szacuje, że prawdopodobieństwo wystąpienia tych zjawisk wynosi 8... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 14 lipca 2017 roku. SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA – 1 wolne miejsce, wykształcenie min. średnie, komunikatywność oraz wysokiej kultura osobista, upór i nastawienie na realizację celów, duże zaangażowanie... »


Rodzinna terapia uzależnień w GOPS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Rodzinna terapia uzależnień w GOPSMieszkasz na terenie Gminy Lubin. Szukasz pomocy? Chcesz rozwiązać swoje problemy rodzinne. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Księginicach preferuje bezpłatną terapię rodzin w zakresie problemów: zaburzeń odżywiania (bulimia, anoreksja) przemocy i uzależnień rozwodu, adopcji i rodzin zrekonstruowanych problemów opiekuńczo-wych... »


Lubin. Najnowsze oferty pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Najnowsze oferty pracyPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 7 lipca 2017 roku. POMOC KUCHENNA –  2 wolne miejsca, praca w Lubinie KASJERKA –  5 wolnych miejsc, podstawy języka angielskiego KUCHARZ – 8 wolnych miejsc MALARZ BUDOWLANY –  1 wolne miejs... »


Czy jesteś narażony na cyfrowe zmęczenie oczu?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Czy jesteś narażony na cyfrowe zmęczenie oczu?Wiele osób nie bada regularnie stanu zdrowia w tym kondycji oczu mając poczucie, że nic im nie dolega. Natomiast 88 proc. dorosłych osób używa urządzeń elektronicznych przez ponad dwie godziny dziennie, a ponad 50% osób w wieku 18-29 lat spędza dziewięć lub więcej godzin na dobę korzystając z urządzeń cyfrowych z monitorem . Ochrona oczu zaczyna si... »


Ostrzeżenie przed burzami z gradem!!!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ostrzeżenie przed burzami z gradem!!!Burze i opady deszczu od 10 mm do 25 mm, lokalnie do 40 mm, oraz porywy wiatru do 85 km/h. Lokalnie może nawet wystąpić grad. Taką aurę na dzisiaj przewiduje Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu. Prawdopodobieństwo wystąpienia tych zjawisk wynosi 85%. Obszar: województwo dolnośląskie Ważność: od 2017-06-06 13:00:00 do 2017-06-07... »


Cellulit - jak opanować problem znienawidzonej skórki pomarańczowej?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Cellulit - jak opanować problem znienawidzonej skórki pomarańczowej? Piękne, smukłe nogi z gładką skórą są powodem do dumy dla każdej kobiety. Z chęcią pokazujemy je w krótkich szortach czy w spódniczkach i sukienkach mini. Problem w tym, że często kobiece uda szpeci tak zwana skórka pomarańczowa, czyli cellulit. Większość pań go ma, ale można z nim walczyć, jeśli tylko działamy ... »


Po wakacjach będziemy mieć Rynek jak malowany
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 kwietnia 2017 — komentarze: 2 komentarze

Po wakacjach będziemy mieć Rynek jak malowanyNo i stało się, po wakacjach będziemy mieć Rynek w Lubinie jak malowany i to dosłownie. Prezydent Lubina zwołał wczoraj konferencję prasową, żeby poinformować lubinian za pomocą miejscowych mediów o tym niebywałym sukcesie. A sukces to zaprawdę znamienny, bo po 12 latach tzw. dziury w rynku, dziesiątek koncepcji zagospodarowania, od ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 2.114 sek.Lubin 1.0