Poniedzialek, 18 grudnia 2017 r.   Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 97

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Mikołaj w Buczynce Mikołaj w Buczynce
Przywiózł ze sobą nie tylko prezenty, ale także śnieg i wiele dobrego humoru, który szybko udzielił się wszystkim. Już po raz czwar... »Mieszkańcy zapłacą mniej Mieszkańcy zapłacą mni...
W listopadzie radni podjęli uchwały w wielu istotnych dla mieszkańców gminy Rudna kwestiach m.in. dotyczących wysokości opłat i podatk&oac... »Dziwny jest ten świat Dziwny jest ten świat
Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi w swej godności i w swych prawach. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem i powinni postępować wobec ... »Lubiński autobus piętrowy-”Piętruś” Lubiński autobus piętr...
Sentyment mieszkańców Lubina do jeżdżącego jeszcze całkiem niedawno po naszym mieście, pięknego autobusu piętrowego nadal jest ogromny. Ka... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...26.09.1945 Zaczęła funkcjonować szkoła podstawowa przy ul. Odrodzenia 32, nauczanie prowadziły trzy nauczycielki. Czynna była również parafia rzymskokatolicka.

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa burze spośród 14049 artykułów.

MDK w Lubinie organizuje warsztaty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

MDK w Lubinie organizuje warsztatyMłodzieżowy Dom Kultury w Lubinie oraz Fundacja Forart zapraszają 9 grudnia w godzinach 11.00 – 14.00 na warsztaty związane ze zdrowiem psychicznym dzieci i młodzieży. Warsztaty przeznaczone są dla psychologów, pedagogów, nauczycieli, wychowawców, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką. Osoby prowadzą... »


Ćwierć miliona dla ofiar sierpniowej nawałnicy od Fundacji Polska Miedź
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ćwierć miliona dla ofiar sierpniowej nawałnicy od Fundacji Polska MiedźCzeki pieniężne od Fundacji KGHM na naprawę zniszczeń po sierpniowej nawałnicy otrzymają najciężej poszkodowane rodziny na Pomorzu. 250 tys. złotych darowizny, głównie dla rodzin w kilku pomorskich gminach poszkodowanych podczas sierpniowej nawałnicy, przekaże Fundacja KGHM Polska Miedź – poinformowało w poniedziałek (13 lis... »


Bilbordowa wojna trwa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 października 2017 — komentarze: brak komentarzy

Bilbordowa wojna trwa– Odcinamy się od działań przedsiębiorcy. Uważamy jego działania za niestosowne i mimo że reprezentujemy różne kluby i różne poglądy, tym razem mówić będziemy jednym głosem, wspólnie broniąc dobrego imienia radnych – tymi słowami rozpoczął ostatnią sesję Norbert Grabowski, przewodniczący Rady Gminy Lubin. Bil... »


Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 października 2017 — komentarze: 1 komentarz

Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w LubiniePrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 13 października 2017 roku ŚLUSARZ / ZGRZEWACZ SIATEK –  1 wolne miejsce, wykształcenie zawodowe, wymagane doświadczenie w zgrzewaniu siatek, PRACOWNIK BIURA PARKINGU – 1 wolne miejsce, wykształcenie zaw... »


Jej Wybitność Krystyna Sienkiewicz!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 października 2017 — komentarze: brak komentarzy

Jej Wybitność Krystyna Sienkiewicz!„Grzegorza Ćwiertniewicza, autora książki „Krystyna Sienkiewicz. Różowe zjawisko”,  wspomnienie o Krystynie Sienkiewicz z okazji osiemdziesiątych urodzin”. O wielkiej gwieździe polskiej estrady… Miniona sobota była świętem milionów Polaków. I to wcale nie dlatego, że na dzień ten przyp... »


Kobiety (i mężczyźni także) w trudnych związkach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Kobiety (i mężczyźni także) w trudnych związkachOczywiście nie chodzi tylko o kobiety, chociaż praktycznie w większości to one częściej i dłużej w takich właśnie związkach trwają. Taką sytuację wzmacniają jednocześnie ich potrzeby (a także deficyty emocjonalne dotyczące relacji i bliskości), naciski społeczne i kulturowe dotyczące ich roli w związku, odpowiedzialności za jego kształt, ... »


Uwaga komunikat! Ostrzeżenie przed burzami z gradem. Jak postępować w trakcie trwania żywiołu?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga komunikat! Ostrzeżenie przed burzami z gradem. Jak postępować w trakcie trwania żywiołu?Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej  we Wrocławiu ostrzega że w dniach 18 -19 sierpnia br. od późnych godzin wieczornych (22:00) do godzin porannych (8:00) mogą wystąpić burze z opadami deszczu od 20 mm do 35, miejscami 50 mm, oraz porywami wiatru do 90km/h. Lokalnie grad. Polscy Łowcy Burz Prognoza konwekcyjna na dzień ... »


Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożeniaPROGNOZA SIŁY I AKTYWNOŚCI BURZ DLA POLSKI Ważna od 11.08.2017 godz. 08:00 CEST do 12.08.2017, godz. 08:00 CEST STOPIEŃ 2. ZAGROŻENIA zostaje wydany dla Polski zachodniej, centralnej i południowej głównie z powodu wystąpienia nawalnych opadów deszczu, silnych porywów wiatru, opadów gradu oraz ryzyka wystąpienia trąb... »


Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia Dzisiaj 10 sierpnia br. od godz. 18:00 do 5:30 dnia 11 sierpnia br. czekają nas burze z gradem i opady deszczu od 35 mm do 50 mm, a lokalnie nawet do 70 mm, oraz porywy wiatru do 90 km/h.   Lokalnie może także wystąpić grad. Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu szacuje, że prawdopodobieństwo wystąpienia tych zjawisk wynosi 8... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 14 lipca 2017 roku. SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA – 1 wolne miejsce, wykształcenie min. średnie, komunikatywność oraz wysokiej kultura osobista, upór i nastawienie na realizację celów, duże zaangażowanie... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.362 sek.Lubin 1.0