Niedziela, 26 marca 2023 r.   Imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 44

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wielkanocne 2 w 1 – jaja w skorupkach faszerowane kiełbasą Wielkanocne 2 w 1 R...
Czego nie może zabraknąć na wielkanocnym stole? Oczywiście kiełbasy i kurzych jaj! To produkty od razu kojarzące się ze świątecznym posiłkiem. Ni... »Oszuści próbują podszyć się pod ZUS Oszuści próbują podszy...
Po raz kolejny Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega klientów przed oszustami, którzy wysyłają fałszywe wiadomości w celu wyłudze... »Pożyczki dla zadłużonych – jakie oferty warto rozważyć? Pożyczki dla zadłużony...
Nie da się ukryć, że ponad połowa dorosłych Polaków posiada długi. Niekiedy długi te są niewielkie, gdy np. mamy do spłacenia debet na kon... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Miasto leży na Wysoczyźnie Lubińskiej, nad rzeką Zimnicą.

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa europejskie spośród 21123 artykułów.

KGHM i Grupa Azoty prowadzą rozmowy o rozszerzeniu współpracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM i Grupa Azoty prowadzą rozmowy o rozszerzeniu współpracyBiznesowe zaangażowanie KGHM Polska Miedź w rozbudowę Portu Morskiego Police – należącego do Grupy Kapitałowej Grupa Azoty – a także bieżąca współpraca w obszarze kwasu siarkowego były przedmiotem rozmów przedstawicieli zarządów spółek. Władze KGHM wyraziły zainteresowanie działkami inwestycyjnymi, któ... »


KAS wykryła naruszenie zasad procedury TAX FREE w spółce z branży RTV-AGD
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

KAS wykryła naruszenie zasad procedury TAX FREE w spółce z branży RTV-AGD Dolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) wykryła, że spółka z branży RTV-AGD była uczestnikiem zorganizowanego procederu, który miał na celu wyłudzenie zwrotu podatku VAT. W momencie wystawienia paragonu fiskalnego podróżny nie przebywał na terytorium Polski - nie był faktycznym nabywcą towaru. Spółka naruszy... »


TyDzień Misji Ogrodów Zoologicznych i Akwariów 2023
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

TyDzień Misji Ogrodów Zoologicznych i Akwariów 202311 marca to ważne zoologiczne święto - Dzień Misji Ogrodów Zoologicznych i Akwariów! Ma ono przypominać, jak istotną rolę w ratowaniu ginących gatunków odgrywają współczesne ogrody zoologiczne. By podkreślić wagę tego święta, dzięki współpracy polskich ogrodów zoologicznych, od 2020 roku jeden dzi... »


Nowa aplikacja mobilna do zarządzania dokumentami TAX FREE dla podróżnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 lutego 2023 — komentarze: brak komentarzy

Nowa aplikacja mobilna do zarządzania dokumentami TAX FREE dla podróżnych Aplikacja mobilna mTAX FREE PL jest kolejnym ułatwieniem w obsłudze dokumentów TAX FREE. Dzięki tej aplikacji podróżni mogą zarządzać  własnymi dokumentami na swoim smartfonie w dowolnym czasie. Od 1 lutego 2023 r. wszystkie dokumenty TAX FREE wystawione w Polsce są dostępne w aplikacji mobilnej. TAX FREE to system zwrotu ... »


KGHM mecenasem kolekcji Zamku Królewskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 grudnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

KGHM mecenasem kolekcji Zamku KrólewskiegoFundacja KGHM znalazła sie w gronie fundatorów obrazu Canalletta pt.: “Portret konny pazia Gintowta”, który uświetni zbiór dzieł tego wybitnego artysty znajdujący się na Zamku Królewskim w Warszawie. Fundacja miedziowej spółki przekazała na ten cel blisko 700 tys. zł. Obraz Bernardo Bellotto zwanego C... »


6,5 mln emerytur każdego miesiąca
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 grudnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

6,5 mln emerytur każdego miesiącaPrzeciętna wysokość emerytury w 2022 roku wynosi 2 767,47 zł i jest wyższa od wypłacanej w analogicznym okresie ubiegłego roku o 9 proc., co jest efektem przede wszystkim waloryzacji, która w 2022 r. wyniosła 107 proc. W ciągu trzech kwartałów 2022 r. ZUS wypłacał przeciętnie każdego miesiąca 7,8 mln świadczeń emerytalno-rentowych, tj... »


Naukowcy UPWr w zespole kosmicznej misji GENESIS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 grudnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Naukowcy UPWr w zespole kosmicznej misji GENESISEuropejska Agencja Kosmiczna przeznaczy 80 mln EURO na misję GENESIS. Ma ona za zadanie dokonanie czegoś, co wcześniej nigdy nie udało się w badaniach satelitarnych i kosmicznych. Nowy satelita przyczyni się do zwiększenia dokładności pomiarów geodezyjnych na powierzchni Ziemi. W skład zespołu przygotowującego koncepcję misji weszło czterech... »


Śruby dwustronne - do czego jest stosować ?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

Śruby dwustronne - do czego jest stosować ? Śruby wykorzystywane są praktycznie we wszystkich branżach przemysłowych i nie tylko. Okazuje się, że przy ich pomocy można wykonać trwałe i solidne łączenia różnorodnych materiałów. Śmiało można powiedzieć, że śruby znajdują dość wszechstronne zastosowanie, a ich użycie jest dość proste. Warto podkreślić, że obecnie można wyr&o... »


20 lecie zespołu Zachęta z Zimnej Wody
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

20 lecie zespołu Zachęta z Zimnej WodyŚpiewająco się przedstawili, wspominając zdarzenia z przeszłości – czasem wzruszyli i z lekkością zachęcili całą salę do wspólnego śpiewania i tańczenia. Tak radośnie świętowano w świetlicy kryształowy jubileusz zespołu Zachęta z Zimnej Wody, w skład którego wchodzą także mieszkanki Wiercienia. Zaczęło się bardzo radiowo i nost... »


Nowa hala serwisowa Kolei Dolnośląskich na finiszu. To kluczowa inwestycja kolejowa w regionie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

Nowa hala serwisowa Kolei Dolnośląskich na finiszu. To kluczowa inwestycja kolejowa w regionieNowa hala serwisowa Kolei Dolnośląskich nabiera kształtów. Do końca prac związanych z jej budową zostało zaledwie kilka miesięcy. W czwartek, 17 listopada, w Legnicy przy ul. Pątnowskiej, gdzie zlokalizowana jest inwestycja, miała miejsce uroczystość zawieszenia wiechy. Nowa, trzytorowa hala serwisowa, której generalnym wykonawcą jes... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.141 sek.Lubin 1.0