Niedziela, 10 grudnia 2023 r.   Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 37

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Lubinianin odpowie za uszkodzenie ciała Lubinianin odpowie za ...
Lubińscy kryminalni ustalili, a następnie zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o uszkodzenie ciała. Jak ustalili mundurowi, 36-latek pod jednym z p... »POLICJANTÓW ZACIEKAWIŁ NIETYPOWY BAGAŻ NA PRZYCZEPCE ROWEROWEJ POLICJANTÓW ZACIEKAWIŁ...
Patrol prewencji na jednej z ulic Lubina zainteresował się dość nietypowym widokiem. Mężczyzna jechał na rowerze, a za sobą, na dwukołowej przycz... »W grudniu, dla niektórych podwójny przelew z ZUS W grudniu, dla niektór...
Dobre wiadomości dla seniorów. Dwa przelewy w grudniu dostaną seniorzy, którym ZUS wypłaca emerytury w pierwszym dniu każdego miesi... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1985 Przekazanie nowego stadionu piłkarskiego - GOS

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa galeria spośród 21934 artykułów.

NOWI DZIELNICOWI W LUBINIE.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2022 — komentarze: brak komentarzy

NOWI DZIELNICOWI W LUBINIE. Z początkiem lipca zmiany nastąpiły w Rewirze Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. Na stanowisko dzielnicowego zostali mianowani: starszy sierżant Patrycja Świętalska i sierżant Karol Plicha. Z początkiem lipca zmiany nastąpiły w Rewirze Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. Na stanowisko dzielnicowego zostali mian... »


ZOO Lubin - I Dzień Wiosny 2022 / Перший день весни 2022
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 marca 2022 — komentarze: brak komentarzy

ZOO Lubin - I Dzień Wiosny 2022 / Перший день весни 2022ZOO Lubin - Centrum Edukacji Przyrodniczej zaprasza do wspólnego przywitania wiosny w poniedziałek 21 marca 2022 r.Przedstawiamy szczegółowy program wydarzeń:   Pierwszy Dzień Wiosny / Перший день весни21.03.2022 r. 8.30-16.00 – nam... »


Dzisiaj 3. Dolnośląskie Forum Edukacji Kulturowej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 listopada 2021 — komentarze: brak komentarzy

Dzisiaj 3. Dolnośląskie Forum Edukacji Kulturowej(4 listopada) w sali maneżowej Legnickiego Centrum Kultury spotkają się ludzie kultury i oświaty, wśród nich uczestnicy tegorocznej edycji programu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku 2019-21. Przypomnijmy, program polegał na sfinansowaniu wyłonionych w konkursie pomysłów kierowanych do młodzieży, łączących działania szkół i ... »


BMK: W niedzielę wyjdź „Naprzeciw sztuce” do Palmiarni
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 lipca 2021 — komentarze: brak komentarzy

BMK: W niedzielę wyjdź „Naprzeciw sztuce” do PalmiarniJuż w najbliższą niedzielę, 1 sierpnia o godz. 16:00 w legnickiej Palmiarni odbędzie się piknik zorganizowany w ramach projektu artystycznego „Naprzeciw sztuce”. Podczas wydarzenia dzieci i młodzież z Polski i Ukrainy zaprezentują przygotowaną w ramach integracyjnych warsztatów muzycznych dwujęzyczną piosenkę. Co więcej, młodzi w... »


6 zawodów dla ludzi kreatywnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lipca 2021 — komentarze: brak komentarzy

6 zawodów dla ludzi kreatywnych Jesteś osobą pełną pomysłów i ciągle pragniesz zajmować się czymś nowym? Nie możesz znieść rutynowych zadań i monotonnych obowiązków? To mogą być oznaki, że powinieneś poszukać zawodu, który pozwoli Ci na rozwijanie swoje pomysłowości i realizowanie ciekawych koncepcji. Poznaj 6 stanowisk dla ludzi kreatywnych.   ... »


Tylko do końca czerwca zwolnienie ze składek
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 czerwca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Tylko do końca czerwca zwolnienie ze składekJuż tylko 10 dni zostało na złożenie wniosku. Do 30 czerwca tego roku można składać wnioski o zwolnienie ze składek w ramach Tarczy 9.0.   Zwolnienie z opłacania składek za grudzień 2020 oraz styczeń, luty, marzec i kwiecień 2021 roku oraz możliwość nawet pięciokrotnego otrzymania świadczenia postojowego to zakłada najnowsza Tarcza antykryzy... »


ZOO Lubin – Siódmy rok ZOO Lubin oraz święto najmłodszych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 maja 2021 — komentarze: brak komentarzy

ZOO Lubin – Siódmy rok ZOO Lubin oraz święto najmłodszychZbliżają się 7. urodziny ZOO - rocznica otwarcia Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie już 1 czerwca!   Z tej okazji świętować będziemy aż cztery dni - od 29 maja do 1 czerwca 2021 r. 1 czerwca to także Dzień Dziecka, dlatego do wspólnego świętowania szczególnie zapraszamy najmłodszych! Jeśli masz coś do zaoferowania na spr... »


Kropla potu oszczędza litry krwi! Przysięga Terytorialsów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 maja 2021 — komentarze: brak komentarzy

Kropla potu oszczędza litry krwi!  Przysięga TerytorialsówMeldunek Dowódcy płk. Artura Barańskiego złożony Dowódcy Wojsk Obrony Terytorialnej o gotowości Brygady do uroczystości, rozpoczął ósmą w historii brygady przysięgę wojskową żołnierzy 16 Dolnośląskiej Brygady Obrony Terytorialnej, którzy zakończyli szkolenie podstawowe na poligonie.    23 maja 2021 roku o god... »


Zmiany w pomocy dla przedsiębiorców
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 kwietnia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Zmiany w pomocy dla przedsiębiorcówOd 4 maja przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie z opłacania składek także za marzec i kwiecień 2021 r. Nadal będzie można uzyskać ze zwolnienia za grudzień 2020 r., styczeń, a także za luty 2021 r., jeżeli będą spełnione nowe określone warunki. Pojawi się też możliwość otrzymania od jednego maksymalnie do pięciu świadc... »


Dawać nadzieję innym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 kwietnia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Dawać nadzieję innymOstatni czas jest dla nas czasem, w którym zostaliśmy postawieni w rzeczywistości, która ogranicza w jakiś sposób nie tylko naszą wolność, ale też może pozostawić skutki, które wycisną długotrwały ślad w naszym życiu. Podstawowe pytanie, które powinniśmy sobie zadać to czy dobrze przeżyliśmy czas odosobnienia, a ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.301 sek.Lubin 1.0