Piątek, 19 kwietnia 2019 r.   Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 83

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Policyjne działania ,,Bezpieczny weekend – Wielkanoc 2019” Policyjne działania ,,...
Zbliżają się Święta Wielkanocne. Na drogach powiatu lubińskiego pojawi się więcej niż zwykle policyjnych patroli dbających o bezpieczeńst... »13. edycja cyklu KULTURA DOSTĘPNA w kinach Helios! 13. edycja cyklu KULTU...
Helios rozpoczyna kolejną edycję cyklu Kultura Dostępna! Widzowie sieci poznają najlepsze, najbardziej cenione polskie filmy w ramach trzynastej ... »EMERYTURA PLUS JUŻ OD MAJA EMERYTURA PLUS JUŻ OD ...
Podczas jednej z lutowych konwencji Prawo i Sprawiedliwość zapowiedziało projekt tzw. „trzynastej emerytury”, która ma stanowi... »Wielkie przygody „Praziomka” w kinach Helios! Wielkie przygody ̶...
„Praziomek” to pełny humoru i niecodziennych przygód film animowany dla całej rodziny!  Najwybitniejszy na świecie tropic... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...03-05.09.1999 Podczas Dni Lubina zorganizowano plener ceramiczny "Świeżo wypalone". Przedstawiono prace dzieci i młodzieży działających przy pracowni ceramicznej przy fundacji im. brata Alberta oraz pracowni ceramicznej przy MDK w Lubinie

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa gornicy spośród 15963 artykułów.

Jakub Świerczok szaleje..
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Jakub Świerczok szaleje..Jakub Świerczok w dwóch ligowych meczach strzelił 6 goli. Zaczął robić wszystko, aby Adam Nawałka nie zapomniał o nim wysyłając powołania na mundial.   Taki to charakterny chłopak. Pierwszego gola w niedzielnym meczu z Pogonią Szczecin (3:3) strzelił chwilę po tym, jak zdjął maskę ochraniającą jego złamany nos. Nic nie wi... »


Szok! Założyli czujniki pracownikom Biedronki. Sieć sprawdza, czy pracują tak ciężko jak górnicy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Szok! Założyli czujniki pracownikom Biedronki. Sieć sprawdza, czy pracują tak ciężko jak górnicyPracownikom 20 Biedronek w całym kraju na jeden dzień nałożono specjalne czujniki rejestrujące, jak ciężko pracują. – Badanie niby dobrowolne, ale ze strachu nikt się nie wyłamał – opowiada money.pl jeden z pracowników. Część kasjerek twierdzi, że tego dnia musiały chodzić bez biustonoszy, bo te przeszkadzałyby czujnikom. Sieć Bi... »


Górnicy, kierowcy, rolnicy zagrożeni?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 października 2017 — komentarze: brak komentarzy

Górnicy, kierowcy, rolnicy zagrożeni?Transport, produkcja, górnictwo, rolnictwo, handel. Roboty już niebawem zaczną w tych branżach wypierać ludzi. W Polsce 7,5 mln miejsc pracy może zostać w pełni zautomatyzowane. To oznacza, że połowę pracujących Polaków zastąpić mogą maszyny. – Roboty mogą znaleźć zatrudnienie właściwie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z p... »


Silny wstrząs w ZG Rudna. Górnicy bezpieczni
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Silny wstrząs w ZG Rudna. Górnicy bezpieczniSilny wstrząs w Zakładach Górniczych Rudna na oddziale G-3. Dzisiaj o godzinie 9:50 sejsmografy zarejestrowały wstrząs o sile 3,7 stopnia w skali Richtera. W rejonie zagrożenia znajdowało się 5 górników. Samoistny wstrząs nastąpił o godzinie 9:50 na oddziale G-3 ZG Rudna, w trakcie robót eksploatacyjnych. Siła w... »


Górnicy odwiedzili dzieci w Raszówce
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 grudnia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Górnicy odwiedzili dzieci w RaszówceGórnicy z Zakładów Górniczych „Sieroszowice” w Polkowicach odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Raszówce. Podczas spotkania, goście opowiedzieli o swojej pracy, przybliżyli dzieciom tradycje górnicze, a także odbyła się prezentacja strojów górniczych. ... »


Trzech górników nadal przebywa w szpitalu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 kwietnia 2014 — komentarze: brak komentarzy

Trzech górników nadal przebywa w szpitaluPo wczorajszym wstrząsie w kopalni ZG Lubin w lubińskim szpitalu przebywa trzech górników, którzy byli poszkodowani w wyniku zawału górotworu. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.Trzech górników od wczoraj przebywa w lubińskim szpitalu i pozostaną tam jeszcze przez kilka dni. Mężczyźni ucierpieli w czas... »


Trzech przysypanych górników w rejonie wstrząsu - aktualizacja
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 kwietnia 2014 — komentarze: 1 komentarz

Trzech przysypanych górników w rejonie wstrząsu - aktualizacjaZakończyła się akcja ratunkowa po wstrząsie na kopalni ZG Lubin, szyb Lubin Zachodni, oddział G8. W rejonie zagrożenia było trzech górników. Wcześniej ok. godz. 17.37 odnotowano bardzo silny wstrząs górotworu w kopalni Lubin Zachodni. Sejsmografy zarejestrowały wstrząs o sile 3,3 stopnia w skali Richtera. Akcja zawałowa po ws... »


Górnicy z KGHM odznaczeni przez Prezydenta Rzeczypospolitej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 grudnia 2013 — komentarze: brak komentarzy

Górnicy z KGHM odznaczeni przez Prezydenta RzeczypospolitejKrzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski i Medale za Ofiarność i Odwagę odebrali górnicy z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Bronisława Komorowskiego. W uroczystościach barbórkowych organizowanych 3. grudnia w Warszawie wzięła udział liczna delegacja pracowników kopalni Rudna. Wśród nich byli kierownicy akcji ratowniczej ... »


Msza św. w intencji górników - video
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 grudnia 2013 — komentarze: brak komentarzy

Msza św. w intencji górników - videoWczoraj w kościele pw. Maksymiliana Marii Kolbego w Lubinie została odprawiona uroczysta msza święta w intencji górników pracujących zawodowo, emerytów, rencistów i ich rodzin. Mszę odprawił biskup diecezji zielonogórsko-gorzowskiej Stefan Regmunt, a homilię wygłosił biskup  Marek Mendyk.     ... »


Górnicy z KGHM gośćmi Prezydenta Rzeczypospolitej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 listopada 2013 — komentarze: 2 komentarze

Górnicy z KGHM gośćmi Prezydenta RzeczypospolitejNa zaproszenie Prezydenta Rzeczypospolitej Bronisława Komorowskiego, w uroczystościach barbórkowych organizowanych 3 grudnia w Warszawie, weźmie udział liczna delegacja górników z KGHM, pracowników kopalni Rudna. Wśród nich będą kierownicy akcji ratowniczej z 20 marca br. podczas której uratowano 19 g&oacu... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.236 sek.Lubin 1.0