Wtorek, 14 sierpnia 2018 r.   Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 84

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
17 - latek ukradł towar o wartości kilku tysięcy złotych 17 - latek ukradł towa...
Lubińscy policjanci zatrzymali 17- latka z Lubina. Funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie kradzieże sklepowe, włamania do piwnic i kradzie... »Kultura Dostępna z filmem Pitbull. Ostatni pies Kultura Dostępna z fil...
Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwel... »Znęcał się nad żoną Znęcał się nad żoną
Lubińscy policjanci zatrzymali 59-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości znęcał się fizycznie i psychicznie nad sw... »„Kaskadowy pomiar prędkości” na drogach powiatu lubińskiego „Kaskadowy pomia...
Lubińscy policjanci włączyli się dzisiaj w ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Ich... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...VII 1949 Powstanie parafii prawosławnej

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa murach spośród 15012 artykułów.

Uwielbieniu na murach Lubina połączonym z uliczną ewangelizacją
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 czerwca 2018 — komentarze: 1 komentarz

Uwielbieniu na murach Lubina połączonym z uliczną ewangelizacjąW niedzielę 17 czerwca o godz. 18.00 w altanie koło Centrum Kultury "Muza" (przy murach miasta) odbędzie się kolejne już "Uwielbienie Jezusa na murach miasta Lubina" połączone z ewangelizacją uliczną - informuje ks. Marcin Kozyra. -Poprzez dobrą muzykę i modlitwę chcemy oddać chwałę naszemu Bogu oraz głośno i radośnie ogłaszać, że Chrystus prawdzi... »


IRWINGIANIE w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

IRWINGIANIE w LubiniePrzeglądając stronę www.lubin.cerkiew.pl natknąłem się na zapis: „Pod koniec 1959 roku parafia prawosławna w Lubinie otrzymała w użytkowanie poewangelicką kaplicę przy ul. 1 Maja.”. Czy była to kiedyś rzeczywiście kaplica ewangelicka, jak możemy w nielicznych dotychczas opracowaniach poczytać? Otóż nie! Posłuchajcie… Na... »


Pewnego razu w listopadzie w Kulturze Dostępnej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Pewnego razu w listopadzie w Kulturze DostępnejKultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. W 2018 roku seanse będą się odbywać tradycyjnie, o godzinie 18:00, a także o 13:00! Będzie też konku... »


Judyt Wojująca
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Judyt WojującaJestem osobą o wielkim sercu, twardym tyłku i chcę z Wami podzielić się moimi przemyśleniami. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Witajcie! No i mnie dopadło…wiele osób sugerowało mi bym założyła bloga i zaczęła na nim pisać, bo podobno fajnie się mnie czyta i potrafię przemycić jakieś wartościowe teksty. To i pr&... »


Lampy gazowe ocalić od zapomnienia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 listopada 2016 — komentarze: brak komentarzy

Lampy gazowe ocalić od zapomnieniaOd zawsze jednym z istotnych problemów włodarzy każdego miasta było bezpieczeństwo jego mieszkańców. Również w Lubinie było to przez wieki priorytetem. Najtrudniej było w nocy, kiedy w ciasno zabudowanych uliczkach zapadały „egipskie" ciemności, sprzyjające niestety działalności rozmaitych rzezimieszków.... »


Wielbienie w Lubinie ma murach miasta
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 września 2016 — komentarze: brak komentarzy

Wielbienie w Lubinie ma murach miastaW niedzielę 18 września o godz. 17.00 w altanie koło Centrum Kultury „Muza” (przy murach miasta) odbędzie się drugie już WIELBIENIE JEZUSA NA MURACH MIASTA LUBINA. Pragniemy zbudować wspólnotę, która da świadectwo żywej wiary! Poprzez dobrą muzykę i modlitwę chcemy oddać chwałę naszemu Bogu oraz głośno i radośnie ... »


Wielbienie w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 września 2016 — komentarze: brak komentarzy

Wielbienie w LubinieW niedzielę 18 września o godz. 17.00 w altanie koło Centrum Kultury „Muza” (przy murach miasta) odbędzie się drugie już WIELBIENIE JEZUSA NA MURACH MIASTA LUBINA. Pragniemy zbudować wspólnotę, która da świadectwo żywej wiary! Poprzez dobrą muzykę i modlitwę chcemy oddać chwałę naszemu Bogu oraz głośno i radośnie ... »


Wielbienie w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 maja 2016 — komentarze: brak komentarzy

Wielbienie w LubinieW niedzielę 22 maja o godz. 19.00 w altanie koło Centrum Kultury “Muza” (przy murach miasta) odbędzie się wyjątkowe UWIELBIENIE JEZUSA NA MURACH MIASTA LUBINA. Przyjdźmy i zbudujmy wspólnotę, która da świadectwo żywej wiary! Poprzez dobrą muzykę i modlitwę chcemy oddać chwałę naszemu Bogu oraz głośno i radośnie og... »


Gorzyca – Świątynia jak nowa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 maja 2016 — komentarze: brak komentarzy

Gorzyca – Świątynia jak nowaTo była wyjątkowa Eucharystia. Celebrowało ją czterech kapłanów, a Kościół w Gorzycy wypełnił się parafianami i zaproszonymi gośćmi do ostatniego miejsca. Powód tak uroczystego spotkania – to podsumowanie inwestycji, które wykonane zostały w świątyni przez ostatnie trzy lata. Choć wydaje się, że to nie nied... »


Nowe schody w Kościele św. Józefa Robotnika w Gorzycy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 grudnia 2015 — komentarze: brak komentarzy

Nowe schody w Kościele św. Józefa Robotnika w GorzycyKonserwator zabytków dokonał odbioru nowych, granitowych schodów prowadzących do kościoła w Gorzycy. Tę długo oczekiwaną inwestycję udało się zrealizować dzięki wielkiemu zaangażowaniu mieszkańców, proboszcza Krzysztofa Klima, sołtysa Gorzycy, jednocześnie gminnego radnego Jana Olejnika oraz wójta Gminy Lubin Tad... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.314 sek.Lubin 1.0