Poniedzialek, 21 stycznia 2019 r.   Imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 97

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Okradał drogerię pod nieobecność ochrony Okradał drogerię pod n...
Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach ustalili i zatrzymali mężczyznę, który od pewnego czasu regularnie okradał jedną z d... »Gala Disco vol. 5 Gala Disco vol. 5
Lubisz dobrą zabawę? Szukasz nieziemskiej atmosfery? Chcesz poczuć niesamowite emocje i naładować pozytywną energią?  Jeśli Twoje odpowiedzi... »Udając ciężko chorą wyłudziła kilkadziesiąt tysięcy z firmy ubezpieczeniowej Udając ciężko chorą wy...
Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 44- letniej mieszkance Lubina, która wyłudziła z firmy ubezpieczeniowej kwotę 15 tysięcy złoty... »Filmowy Poranek - Strażak Sam 27.01.19 Filmowy Poranek - Stra...
Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Strażak Sam cz. 9. W niedzielę 27 st... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...komputerowa gra polskiego studia Metropolis Software Gorky 17 rozgrywa się w zniszczonym Lubinie?

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa murach spośród 15618 artykułów.

Lubin. Lampy gazowe ocalić od zapomnienia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Lampy gazowe ocalić od zapomnieniaOd zawsze jednym z istotnych problemów włodarzy każdego miasta  było bezpieczeństwo jego mieszkańców. Również w Lubinie było to przez wieki priorytetem. Najtrudniej było w nocy, kiedy w ciasno zabudowanych uliczkach zapadały „egipskie” ciemności, sprzyjające niestety działalności rozmaitych rzezimieszków... »


„Zegar czarnoksiężnika” w kinie Helios!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 września 2018 — komentarze: brak komentarzy

„Zegar czarnoksiężnika” w kinie Helios!Wybiła godzina magii! Dwukrotna laureatka Oscara® - Cate Blanchett, błyszczy w towarzystwie Jacka Blacka w przygodowej opowieści fantasy o konsekwencjach igrania z wiecznością… Sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów (bez względu na wiek!) na premierowe seanse w gwiazdorskiej obsadzie, już od najbliższego piątku, 21 września. ... »


Uwielbieniu na murach Lubina połączonym z uliczną ewangelizacją
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 czerwca 2018 — komentarze: 1 komentarz

Uwielbieniu na murach Lubina połączonym z uliczną ewangelizacjąW niedzielę 17 czerwca o godz. 18.00 w altanie koło Centrum Kultury "Muza" (przy murach miasta) odbędzie się kolejne już "Uwielbienie Jezusa na murach miasta Lubina" połączone z ewangelizacją uliczną - informuje ks. Marcin Kozyra. -Poprzez dobrą muzykę i modlitwę chcemy oddać chwałę naszemu Bogu oraz głośno i radośnie ogłaszać, że Chrystus prawdzi... »


IRWINGIANIE w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

IRWINGIANIE w LubiniePrzeglądając stronę www.lubin.cerkiew.pl natknąłem się na zapis: „Pod koniec 1959 roku parafia prawosławna w Lubinie otrzymała w użytkowanie poewangelicką kaplicę przy ul. 1 Maja.”. Czy była to kiedyś rzeczywiście kaplica ewangelicka, jak możemy w nielicznych dotychczas opracowaniach poczytać? Otóż nie! Posłuchajcie… Na... »


Pewnego razu w listopadzie w Kulturze Dostępnej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Pewnego razu w listopadzie w Kulturze DostępnejKultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. W 2018 roku seanse będą się odbywać tradycyjnie, o godzinie 18:00, a także o 13:00! Będzie też konku... »


Judyt Wojująca
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Judyt WojującaJestem osobą o wielkim sercu, twardym tyłku i chcę z Wami podzielić się moimi przemyśleniami. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Witajcie! No i mnie dopadło…wiele osób sugerowało mi bym założyła bloga i zaczęła na nim pisać, bo podobno fajnie się mnie czyta i potrafię przemycić jakieś wartościowe teksty. To i pr&... »


Lampy gazowe ocalić od zapomnienia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 listopada 2016 — komentarze: brak komentarzy

Lampy gazowe ocalić od zapomnieniaOd zawsze jednym z istotnych problemów włodarzy każdego miasta było bezpieczeństwo jego mieszkańców. Również w Lubinie było to przez wieki priorytetem. Najtrudniej było w nocy, kiedy w ciasno zabudowanych uliczkach zapadały „egipskie" ciemności, sprzyjające niestety działalności rozmaitych rzezimieszków.... »


Wielbienie w Lubinie ma murach miasta
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 września 2016 — komentarze: brak komentarzy

Wielbienie w Lubinie ma murach miastaW niedzielę 18 września o godz. 17.00 w altanie koło Centrum Kultury „Muza” (przy murach miasta) odbędzie się drugie już WIELBIENIE JEZUSA NA MURACH MIASTA LUBINA. Pragniemy zbudować wspólnotę, która da świadectwo żywej wiary! Poprzez dobrą muzykę i modlitwę chcemy oddać chwałę naszemu Bogu oraz głośno i radośnie ... »


Wielbienie w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 września 2016 — komentarze: brak komentarzy

Wielbienie w LubinieW niedzielę 18 września o godz. 17.00 w altanie koło Centrum Kultury „Muza” (przy murach miasta) odbędzie się drugie już WIELBIENIE JEZUSA NA MURACH MIASTA LUBINA. Pragniemy zbudować wspólnotę, która da świadectwo żywej wiary! Poprzez dobrą muzykę i modlitwę chcemy oddać chwałę naszemu Bogu oraz głośno i radośnie ... »


Wielbienie w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 maja 2016 — komentarze: brak komentarzy

Wielbienie w LubinieW niedzielę 22 maja o godz. 19.00 w altanie koło Centrum Kultury “Muza” (przy murach miasta) odbędzie się wyjątkowe UWIELBIENIE JEZUSA NA MURACH MIASTA LUBINA. Przyjdźmy i zbudujmy wspólnotę, która da świadectwo żywej wiary! Poprzez dobrą muzykę i modlitwę chcemy oddać chwałę naszemu Bogu oraz głośno i radośnie og... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.321 sek.Lubin 1.0