Sobota, 24 marca 2018 r.   Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 76

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Podsumowanie kwalifikacji wojskowej Podsumowanie kwalifika...
101 mężczyzn z Gminy Lubin otrzymało wezwania i miało obowiązek zgłosić na przeprowadzaną w marcu kwalifikację wojskową. Na badania nie stawili s... »Opowieści o ludziach: Nerwy puściły Opowieści o ludziach: ...
Zofia była w ciągłym stresie. Cóż z tego, że miała rodzinę (męża i dwoje dzieci) ? Cóż z tego, ze  w pracy ją szanowano za wie... »Sukces Artura Trubickiego w Niemczech Sukces Artura Trubicki...
Ścinawianin Artur Trubicki wywalczył dwa złote medale w karate kumite w Międzynarodowych Zawodach Karate WKF w Burkhardtsdorf w Niemcze... »Najnowsze oferty pracy z PUP Lubin Najnowsze oferty pracy...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 23 marca 2018 r. STOLARZ- ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.01.1999 Podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Urzędem Miejskim w Lubinie a KGHM "Polska Miedź" S.A. - PARTNERSTWO: LUBIN-POLSKA MIEDŻ

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa ostrzezenie spośród 14468 artykułów.

Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia Dzisiaj 10 sierpnia br. od godz. 18:00 do 5:30 dnia 11 sierpnia br. czekają nas burze z gradem i opady deszczu od 35 mm do 50 mm, a lokalnie nawet do 70 mm, oraz porywy wiatru do 90 km/h.   Lokalnie może także wystąpić grad. Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu szacuje, że prawdopodobieństwo wystąpienia tych zjawisk wynosi 8... »


IMGW wydał ostrzeżenie drugiego stopnia dla 9 województw. Uwaga na ulewny deszcz, burze i podtopienia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lipca 2016 — komentarze: brak komentarzy

IMGW wydał ostrzeżenie drugiego stopnia dla 9 województw. Uwaga na ulewny deszcz, burze i podtopienia• Ostrzeżenia drugiego stopnia dotyczą wschodniej i zachodniej Polski • W trzech województwach jest alert pierwszego stopnia. Ostrzeżenie drugiego stopnia obowiązują w dziewięciu województwach. W trzech województwach utrzymano pierwszy poziom alertu. Po ulewach jest coraz więcej wody w rzekach. Na południu kraju ... »


Groźne burze nad całą Polską. Ostrzeżenia synoptyków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 czerwca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Groźne burze nad całą Polską. Ostrzeżenia synoptykówMeteorolodzy ostrzegają przed nawałnicami i burzami z gradem • Wydano ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia niemal dla całego kraju • Strefa przelotnych opadów deszczu i burz obejmie całą Polskę. Synoptycy ostrzegają: w niedzielę w całej Polsce musimy być gotowi na gwałtowne burze, którym towarzyszyć będzie porywi... »


Ostrzeżenia meteorologiczne - silny wiatr
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 stycznia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Ostrzeżenia meteorologiczne - silny wiatrIMGW informuje, że w dniach od 30 stycznia od godz. 11:00 do 31 stycznia do godz. 05:00 mogą wystąpić na obszarze województwa dolnośląskiego silne powiewy wiatru.   OSTRZEŻENIE Nr 17 Zjawisko: Silny wiatr Stopień zagrożenia: 1 Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych regionalne Obszar: województwo dolnośląskie Wa... »


Ostrzegają o mrozach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 lutego 2012 — komentarze: brak komentarzy

Ostrzegają o mrozachW związku z silnymi mrozami panującymi na terenie naszego województwa oraz zapowiadanym utrzymaniem obecnych warunków meteorologicznych przez okres najbliższych dni, proszę o podjęcie wszelkich działań mających na celu udzielanie koniecznej pomocy wszystkim potrzebującym. Proszę o szczególne uwrażliwienie na zagrożenie związan... »


NIE DAJ SIĘ OKRAŚĆ – ważne dla pracowników biur!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 października 2009 — komentarze: brak komentarzy

NIE DAJ SIĘ OKRAŚĆ – ważne dla pracowników biur!Oto kilka podstawowych zasad zachowania mogącego uchronić nas przed kradzieżą w miejscu pracy. Złodzieje wykorzystują chwilę naszej nieuwagi, kilkuminutowe wyjście z pokoju, moment kiedy idziemy np. coś skserować, czy choćby wychodzimy do toalety. Działają opierając się na następującym schemacie: 1. Wchodzi do urzędu, firmy i z poszczegó... »


Letnie akcje oszustów - UWAGA
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 17 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Letnie akcje oszustów - UWAGA W Legnicy pojawili się oszuści, którzy prawdopodobniej niebawem także w innych miejscowościach spróbują swoich starych numerów.Kilka dni temu do mieszkania starszej kobiety zapukał mężczyzna. Przedstawił się, że jest pracownikiem legnickiego ZUS. Uśmiechnął się i powiedział, że przyniósł zasiłek dla samotnych kobiet... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.256 sek.Lubin 1.0