Poniedzialek, 18 grudnia 2017 r.   Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 95

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Mikołaj w Buczynce Mikołaj w Buczynce
Przywiózł ze sobą nie tylko prezenty, ale także śnieg i wiele dobrego humoru, który szybko udzielił się wszystkim. Już po raz czwar... »Mieszkańcy zapłacą mniej Mieszkańcy zapłacą mni...
W listopadzie radni podjęli uchwały w wielu istotnych dla mieszkańców gminy Rudna kwestiach m.in. dotyczących wysokości opłat i podatk&oac... »Dziwny jest ten świat Dziwny jest ten świat
Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi w swej godności i w swych prawach. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem i powinni postępować wobec ... »Lubiński autobus piętrowy-”Piętruś” Lubiński autobus piętr...
Sentyment mieszkańców Lubina do jeżdżącego jeszcze całkiem niedawno po naszym mieście, pięknego autobusu piętrowego nadal jest ogromny. Ka... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...20.06.2001r. Nagrodę Miasta Lubina otrzymał pan Alfred Wołczyński -czek na kwotę 12 000 zł

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa ostrzezenie spośród 14049 artykułów.

Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia Dzisiaj 10 sierpnia br. od godz. 18:00 do 5:30 dnia 11 sierpnia br. czekają nas burze z gradem i opady deszczu od 35 mm do 50 mm, a lokalnie nawet do 70 mm, oraz porywy wiatru do 90 km/h.   Lokalnie może także wystąpić grad. Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu szacuje, że prawdopodobieństwo wystąpienia tych zjawisk wynosi 8... »


IMGW wydał ostrzeżenie drugiego stopnia dla 9 województw. Uwaga na ulewny deszcz, burze i podtopienia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lipca 2016 — komentarze: brak komentarzy

IMGW wydał ostrzeżenie drugiego stopnia dla 9 województw. Uwaga na ulewny deszcz, burze i podtopienia• Ostrzeżenia drugiego stopnia dotyczą wschodniej i zachodniej Polski • W trzech województwach jest alert pierwszego stopnia. Ostrzeżenie drugiego stopnia obowiązują w dziewięciu województwach. W trzech województwach utrzymano pierwszy poziom alertu. Po ulewach jest coraz więcej wody w rzekach. Na południu kraju ... »


Groźne burze nad całą Polską. Ostrzeżenia synoptyków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 czerwca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Groźne burze nad całą Polską. Ostrzeżenia synoptykówMeteorolodzy ostrzegają przed nawałnicami i burzami z gradem • Wydano ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia niemal dla całego kraju • Strefa przelotnych opadów deszczu i burz obejmie całą Polskę. Synoptycy ostrzegają: w niedzielę w całej Polsce musimy być gotowi na gwałtowne burze, którym towarzyszyć będzie porywi... »


Ostrzeżenia meteorologiczne - silny wiatr
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 stycznia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Ostrzeżenia meteorologiczne - silny wiatrIMGW informuje, że w dniach od 30 stycznia od godz. 11:00 do 31 stycznia do godz. 05:00 mogą wystąpić na obszarze województwa dolnośląskiego silne powiewy wiatru.   OSTRZEŻENIE Nr 17 Zjawisko: Silny wiatr Stopień zagrożenia: 1 Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych regionalne Obszar: województwo dolnośląskie Wa... »


Ostrzegają o mrozach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 lutego 2012 — komentarze: brak komentarzy

Ostrzegają o mrozachW związku z silnymi mrozami panującymi na terenie naszego województwa oraz zapowiadanym utrzymaniem obecnych warunków meteorologicznych przez okres najbliższych dni, proszę o podjęcie wszelkich działań mających na celu udzielanie koniecznej pomocy wszystkim potrzebującym. Proszę o szczególne uwrażliwienie na zagrożenie związan... »


NIE DAJ SIĘ OKRAŚĆ – ważne dla pracowników biur!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 października 2009 — komentarze: brak komentarzy

NIE DAJ SIĘ OKRAŚĆ – ważne dla pracowników biur!Oto kilka podstawowych zasad zachowania mogącego uchronić nas przed kradzieżą w miejscu pracy. Złodzieje wykorzystują chwilę naszej nieuwagi, kilkuminutowe wyjście z pokoju, moment kiedy idziemy np. coś skserować, czy choćby wychodzimy do toalety. Działają opierając się na następującym schemacie: 1. Wchodzi do urzędu, firmy i z poszczegó... »


Letnie akcje oszustów - UWAGA
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 17 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Letnie akcje oszustów - UWAGA W Legnicy pojawili się oszuści, którzy prawdopodobniej niebawem także w innych miejscowościach spróbują swoich starych numerów.Kilka dni temu do mieszkania starszej kobiety zapukał mężczyzna. Przedstawił się, że jest pracownikiem legnickiego ZUS. Uśmiechnął się i powiedział, że przyniósł zasiłek dla samotnych kobiet... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.440 sek.Lubin 1.0