Niedziela, 20 sierpnia 2017 r.   Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 79

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Jaś i Małgosia w Lubinie Jaś i Małgosia w Lubin...
Wśród swoich zdjęć które dzisiaj przeglądałem znalazłem perełkę. Na ulicy Mieszka I znajdują się dwie identyczne kamieniczki- dos... »Borussia najlepsza podczas Memoriału! Borussia najlepsza pod...
Borussia Dortmund zwycięzcą jubileuszowego 20. Międzynarodowego Memoriału im. Henryka Kruglińskiego. Metraco Zagłębie Lubin zakończyło turnie... »Czarny dym nad Lubinem. Płonie składowisko odpadów Czarny dym nad Lubinem...
Jednostki straży pożarnej z Lubina i okolic biorą udział w gaszeniu pożaru, który wybuchł dziś na składowisku w Kłopotowie. Z ogniem w... »Uwaga komunikat! Ostrzeżenie przed burzami z gradem. Jak postępować w trakcie trwania żywiołu? Uwaga komunikat! Ostrz...
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej  we Wrocławiu ostrzega że w dniach 18 -19 sierpnia br. od późnych godzin wieczornych (22:... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...29.08.2000 Sekretarzem Miasta zostaje Pani Jadwiga Ignatowska-Zając.

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa ostrzezenie spośród 13571 artykułów.

Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia Dzisiaj 10 sierpnia br. od godz. 18:00 do 5:30 dnia 11 sierpnia br. czekają nas burze z gradem i opady deszczu od 35 mm do 50 mm, a lokalnie nawet do 70 mm, oraz porywy wiatru do 90 km/h.   Lokalnie może także wystąpić grad. Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu szacuje, że prawdopodobieństwo wystąpienia tych zjawisk wynosi 8... »


IMGW wydał ostrzeżenie drugiego stopnia dla 9 województw. Uwaga na ulewny deszcz, burze i podtopienia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lipca 2016 — komentarze: brak komentarzy

IMGW wydał ostrzeżenie drugiego stopnia dla 9 województw. Uwaga na ulewny deszcz, burze i podtopienia• Ostrzeżenia drugiego stopnia dotyczą wschodniej i zachodniej Polski • W trzech województwach jest alert pierwszego stopnia. Ostrzeżenie drugiego stopnia obowiązują w dziewięciu województwach. W trzech województwach utrzymano pierwszy poziom alertu. Po ulewach jest coraz więcej wody w rzekach. Na południu kraju ... »


Groźne burze nad całą Polską. Ostrzeżenia synoptyków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 czerwca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Groźne burze nad całą Polską. Ostrzeżenia synoptykówMeteorolodzy ostrzegają przed nawałnicami i burzami z gradem • Wydano ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia niemal dla całego kraju • Strefa przelotnych opadów deszczu i burz obejmie całą Polskę. Synoptycy ostrzegają: w niedzielę w całej Polsce musimy być gotowi na gwałtowne burze, którym towarzyszyć będzie porywi... »


Ostrzeżenia meteorologiczne - silny wiatr
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 stycznia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Ostrzeżenia meteorologiczne - silny wiatrIMGW informuje, że w dniach od 30 stycznia od godz. 11:00 do 31 stycznia do godz. 05:00 mogą wystąpić na obszarze województwa dolnośląskiego silne powiewy wiatru.   OSTRZEŻENIE Nr 17 Zjawisko: Silny wiatr Stopień zagrożenia: 1 Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych regionalne Obszar: województwo dolnośląskie Wa... »


Ostrzegają o mrozach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 lutego 2012 — komentarze: brak komentarzy

Ostrzegają o mrozachW związku z silnymi mrozami panującymi na terenie naszego województwa oraz zapowiadanym utrzymaniem obecnych warunków meteorologicznych przez okres najbliższych dni, proszę o podjęcie wszelkich działań mających na celu udzielanie koniecznej pomocy wszystkim potrzebującym. Proszę o szczególne uwrażliwienie na zagrożenie związan... »


NIE DAJ SIĘ OKRAŚĆ – ważne dla pracowników biur!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 października 2009 — komentarze: brak komentarzy

NIE DAJ SIĘ OKRAŚĆ – ważne dla pracowników biur!Oto kilka podstawowych zasad zachowania mogącego uchronić nas przed kradzieżą w miejscu pracy. Złodzieje wykorzystują chwilę naszej nieuwagi, kilkuminutowe wyjście z pokoju, moment kiedy idziemy np. coś skserować, czy choćby wychodzimy do toalety. Działają opierając się na następującym schemacie: 1. Wchodzi do urzędu, firmy i z poszczegó... »


Letnie akcje oszustów - UWAGA
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 17 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Letnie akcje oszustów - UWAGA W Legnicy pojawili się oszuści, którzy prawdopodobniej niebawem także w innych miejscowościach spróbują swoich starych numerów.Kilka dni temu do mieszkania starszej kobiety zapukał mężczyzna. Przedstawił się, że jest pracownikiem legnickiego ZUS. Uśmiechnął się i powiedział, że przyniósł zasiłek dla samotnych kobiet... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 2.062 sek.Lubin 1.0