Niedziela, 24 stycznia 2021 r.   Imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 14

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin


Wiadomości z Lubina
Weszły do domu seniorki pod pretekstem masażu na koronawirusa. Weszły do domu seniork...
Nie wpuszczajmy obcych do swoich mieszkań, pod żadnym pretekstem. Uważajmy na fałszywych "siostrzeńców”, „wnuczków&rd... »Ten rok był dla nas.... Terytorialsi z Dolnego Śląska podsumowali 2020 rok Ten rok był dla nas......
Rok 2020 był najpoważniejszym sprawdzianem wyszkolenia i praktycznych umiejętności żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. 16 Dolnośląska Brygada O... »Otwarcie galerii handlowych od lutego? Otwarcie galerii handl...
Otwarcie galerii handlowych, z zachowaniem wszystkich wymogów sanitarnych, powinno być możliwe od 1 lutego, zapowiedział wicepremier, mini... »Zostań Miss Dolnego Śląska 2021! Rusza nowa edycja największego konkursu piękności w województwie! Zostań Miss Dolnego Śl...
Miss Polski to wydarzenie, które od ponad 31 lat cieszy się ogromną popularnością i niepodważalną renomą, a co roku w konkursie ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...04.1997 uruchomiono oficjalny serwis WWW miasta Lubina (ok. 200 stron w trzech językach)

Magazyn elubin.pl

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll
Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa praca spośród 18302 artykułów.

Oferty pracy z PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy z PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 22 stycznia 2021 roku.   DIAGNOSTA SAMOCHODOWY SKP- 2 wolne miejsca, wyk... »


Oferty pracy w KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy w KGHMKGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wyzwań w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów z branży wydobycia i przetwórstwa metali. Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy pracownikiem inne... »


Oferty pracy z PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy z PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 15 stycznia 2021 roku.  MONTER-SPAWACZ – 1 wolne miejsce, uprawnie... »


„Pozytywna jazda” – konkurs dla uczniów organizowany przez Koleje Dolnośląskie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

„Pozytywna jazda” – konkurs dla uczniów organizowany przez Koleje DolnośląskieLubicie wykonywać prace plastyczne – rysowanie, malowanie farbami czy wyklejanie kolorowym papierem to Wasz konik? A może wolicie wcielić się w rolę aktora lub reżysera?   Zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież z  szkół podstawowych i ponadpodstawowych do zgłaszania swoich prac w konkursie „Pozytywna jazda – kult... »


WOT. Pomagamy, aby dzieci mogły bezpiecznie powrócić do szkół…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 stycznia 2021 — komentarze: 1 komentarz

WOT. Pomagamy, aby dzieci  mogły bezpiecznie powrócić do szkół…Żołnierze 16 Dolnośląskiej Brygady Obrony Terytorialnej wraz z Żołnierzami z 10 Brygady Kawalerii Pancernej oraz pracownikami Wojewódzkiej i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrocławiu, wspólnie zabezpieczają proces pobierania i analizy wymazów. Cztery grupy wymazowe działające od poniedziałku na terenie wrocławs... »


TOP 10 osiągnięć naukowych w 2020 roku w Polsce i na świecie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

TOP 10 osiągnięć naukowych w 2020 roku w Polsce i na świecieNie tylko szczepionka na covid-19 jest głównym osiągnięciem nauki minionego roku. Udało się zrealizować więcej ważnych dla ludzkości projektów. O tym, co zasługuje na szczególną uwagę, mówi jeden z twórców pierwszej polskiej strony z naukowymi materiałami VOD, Platformy Nauki, Szymon Turcza w opracowanej li... »


Oferty pracy z PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy z PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 8 stycznia 2021 roku.   KURSANT/ POLICJANT- 30 wolnych miejsc, obywatels... »


Projekt UpHealth . Wywiad z dietetykiem – Panią Joanną Arciszewską
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Projekt UpHealth . Wywiad z dietetykiem – Panią Joanną ArciszewskąUpHealth to projekt realizowany w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Jako jej uczestnicy chcemy pokazać młodym ludziom jak w prosty i tani sposób mogą zacząć odżywiać się zdrowo. Na naszym Facebooku będą pojawiać się krótkie posty z ciekawymi informacjami oraz filmy z przepisami. Aby zdobyć ciekawe informacje, ... »


Oferty pracy w KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy w KGHMKGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wyzwań w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów z branży wydobycia i przetwórstwa metali.   Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy pracownik... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 grudnia 2020 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 31 grudnia 2020 roku.  ROBOTNIK MAGAZYNOWY- 2 wolne miejsca, wymagana sprawno... »


Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.311 sek.Lubin 1.0