Środa, 04 pazdziernika 2023 r.   Imieniny: Rozalii, Franciszka, Edwina
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 36

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Kopał i skakał po samochodach. Został zatrzymany przez policjantów Kopał i skakał po samo...
Kilka tysięcy strat spowodował pijany 19-latek, którego zatrzymali lubińscy policjanci. Mężczyzna kopał i skakał po samochodach. Efektem b... »Październikowe premiery w kinach Helios Październikowe premier...
Nowy miesiąc oznacza kolejną dawkę nowości na ekranach kin! W najbliższym tygodniu widzowie będą mogli zobaczyć premierowe seanse filmów &... »KAS wykryła 1 tonę nielegalnego tytoniu KAS wykryła 1 tonę nie...
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zabezpieczyli 1000 kg suszu tytoniowego do paleni... »Pod osłoną nocy włamał się do altany. Został zatrzymany przez policjantów na gorącym uczynku Pod osłoną nocy włamał...
Policjanci wydziału prewencji i kryminalnego lubińskiej komendy, pełniąc służbę nocną, zatrzymali na gorącym uczynku włamania 39-letniego mężczyz... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...11.07.1994 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Tadeusz Maćkała a wiceprezydentami Dariusz Milka i Mirosław Gojdź

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa praca spośród 21742 artykułów.

Specyfika sprzątania po zgonach. Jakie wyzwania stoją przed firmami sprzątającymi?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

Specyfika sprzątania po zgonach. Jakie wyzwania stoją przed firmami sprzątającymi?Zastanawiasz się, czy czyszczenie miejsca zgonu to skomplikowany proces? Sprzątanie po zgonach to zadanie, które stawia przed firmami sprzątającymi wiele wyzwań. W tym artykule omówimy specyfikę czyszczenia miejsc po zmarłych i podpowiemy, jak profesjonalnie się do niego przygotować. Rozważając wszystkie etapy sprzątania po zgonach, ... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 29 września 2023 roku.  RECEPCJONISTA -  1 wolne miejsce, wykształcenie ... »


Operator wózka widłowego — wymagania, zarobki oraz możliwości zatrudnienia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Operator wózka widłowego — wymagania, zarobki oraz możliwości zatrudnieniaOsoby poszukujące pierwszej pracy często zastanawiają się, jakie kursy warto ukończyć, aby zwiększyć swoje szanse na rynku. Te same pytania trapią pracowników wypalonych zawodowo, szukających nowych możliwości. W obu przypadkach warto zastanowić się nad uzyskaniem uprawnień na operowanie wózkiem widłowym. Taka praca może być bardzo r&... »


Wynajem kontenera na gruz - kiedy należy się na niego zdecydować?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Wynajem kontenera na gruz - kiedy należy się na niego zdecydować?Remont lub budowa generują wiele różnych odpadów, których nie możemy tak po prostu wyrzucić. W takiej sytuacji ważnym jest, abyśmy z wyprzedzeniem zadbali o podstawienie pojemnika, w którym będziemy mogli bezpiecznie składować śmieci powstałe w wyniku wykonywanych prac.   1. Wynajem kontenera na gruz - kiedy jest ... »


Dla jakich ras psów szelki typu guard są najbardziej odpowiednie?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Dla jakich ras psów szelki typu guard są najbardziej odpowiednie?Szelki typu guard to specjalistyczne akcesoria dla psów, które zapewniają nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i wsparcie dla zwierzęcia w różnych sytuacjach. Choć na pierwszy rzut oka mogą wyglądać jak standardowe szelki, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby oferować dodatkową ochronę, szczeg&oacu... »


KGHM w Odrzańskim Szlaku Transportowym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM w Odrzańskim Szlaku TransportowymKGHM Polska Miedź S.A., KGHM Metraco S.A. oraz GRUPA AZOTY ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A. podpisały list intencyjny dotyczący współpracy w realizacji programu „Odrzański Wodorowy Szlak Transportowy”. – To nasz kolejny krok w kierunku zrównoważonej produkcji i transformacji. Realizacja naszych celów stra... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 22 września 2023 roku.  ELEKTROMONTER MASZYN I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH POD ZIE... »


Coraz więcej emerytów i rencistów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Coraz więcej emerytów i rencistówDziesięć lat temu było ich niecałe 5 mln, dzisiaj ponad 6 mln osób dostaje co miesiąc emeryturę z ZUS. Liczba osób, które zakończyły aktywność zawodową z roku na rok wzrasta. W 2013 roku było w Polsce 7 307 000 osób, które dostawały z ZUS rentę lub emeryturę. W tej liczbie emeryci stanowili 4 964 000 os... »


KGHM – Oferty pracy – Rekrutacja
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM – Oferty pracy – RekrutacjaKGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wyzwań w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów z branży wydobycia i przetwórstwa metali. Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy pracownikiem inne... »


Dolnośląscy Terytorialsi w czasie działań przeciwkryzysowych w Wałbrzychu.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Dolnośląscy Terytorialsi w czasie działań przeciwkryzysowych w Wałbrzychu.Bardzo dobra współpraca służb oraz administracji publicznej była podstawą do osiągnięcia  celu ćwiczenia pk. WRZESIEŃ – 23. Scenariusz zakładał dostarczenie energii elektrycznej dla części mieszkańców oraz współdziałanie służb w skoordynowanych akcjach prowadzonych w całym mieście. Żołnierze 16 Dolnośląskiej Brygady... »


Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.253 sek.Lubin 1.0