Poniedzialek, 18 grudnia 2017 r.   Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 87

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Mikołaj w Buczynce Mikołaj w Buczynce
Przywiózł ze sobą nie tylko prezenty, ale także śnieg i wiele dobrego humoru, który szybko udzielił się wszystkim. Już po raz czwar... »Mieszkańcy zapłacą mniej Mieszkańcy zapłacą mni...
W listopadzie radni podjęli uchwały w wielu istotnych dla mieszkańców gminy Rudna kwestiach m.in. dotyczących wysokości opłat i podatk&oac... »Dziwny jest ten świat Dziwny jest ten świat
Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi w swej godności i w swych prawach. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem i powinni postępować wobec ... »Lubiński autobus piętrowy-”Piętruś” Lubiński autobus piętr...
Sentyment mieszkańców Lubina do jeżdżącego jeszcze całkiem niedawno po naszym mieście, pięknego autobusu piętrowego nadal jest ogromny. Ka... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...z Lubinem związane są takie znane osoby jak m.in.: Andrzej Chyra, Renata Dancewicz, Edyta Olszówka czy Kasia Wilk?

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa pracy spośród 14049 artykułów.

Dziwny jest ten świat
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dziwny jest ten światWszyscy ludzie rodzą się wolni i równi w swej godności i w swych prawach. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem i powinni postępować wobec innych w duchu braterstwa. Prawa człowieka przysługują każdej osobie bez względu na płeć, język, kolor skóry, narodowość, pochodzenie społeczne, orientację seksualną, wyznanie, światopogląd, poglądy... »


27 grudnia ZUS czeka na swoich klientów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

27 grudnia ZUS czeka na swoich klientów27 grudnia 2017r.  ZUS nie zamyka drzwi przed swoimi klientami. Wszystkie placówki zarówno Oddziały jak i Inspektoraty oraz Biura Terenowe pełnią dyżur na salach obsługi klientów w godz. od 8.00 do 15.00 – Każdy nasz gość będzie mógł w środę złożyć wnioski i dokumenty ubezpieczeniowe &nda... »


Będzie nowoczesne lecznictwo onkologiczne w Zagłębiu Miedziowym i Zgorzelcu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Będzie nowoczesne lecznictwo onkologiczne w Zagłębiu Miedziowym i ZgorzelcuMiedziowo-Turoszowskie Zagłębie Onkologiczne oraz Regionalne Centrum Opieki Koordynowanej to dwa ważne projekty, które wkrótce wejdą w fazę realizacji. Wielospecjalistyczny Szpital – SPZOZ w Zgorzelcu pozyskał na obydwa przedsięwzięcia przeszło 35,5 mln zł. Wartość projektu pn. „Miedziowo-Turoszowskie Zagłębie Onkologiczn... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 15 grudnia 2017 roku. SPEDYTOR- 1 wolne miejsce, min. 1 rok doświadczenia, komunikatywna znajomość j. angielskiego, KIEROWCA KAT. B (UE)- 1 wolne miejsce, wymagane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochod... »


Lubin. Zapłonie Betlejemskie Światło Pokoju
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Zapłonie Betlejemskie Światło PokojuW Tobie jest światłoKażdy mrok rozjaśniW Tobie jest życieOno … zwycięża Już po raz 27. zapłonie Betlejemskie Światło Pokoju – znak braterstwa, jedności i pokoju, nieodłączny element adwentowego przygotowania do Bożego Narodzenia w Polsce. Tegoroczne hasło Betlejemskiego Światła Pokoju brzmi „W Tobie jest świa... »


Chcą wesprzeć przedsiębiorcze kobiety
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Chcą wesprzeć przedsiębiorcze kobietyCentrum Doradztwa i Szkoleń Europrojekt realizuje na terenie województwa dolnośląskiego projekt pt. Przedsiębiorcze kobiety 2.0. Projekt jest realizowany w ramach Osi Priorytetowej 8 Rynek Pracy, Działania 8.3 Samozatrudnienie, przedsiębiorczość i tworzenie nowych miejsc pracy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląski... »


EBI wspiera kluczowe inwestycje technologiczne w polskim przemyśle miedziowym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

EBI wspiera kluczowe inwestycje technologiczne w polskim przemyśle miedziowymBardziej efektywny przemysł miedziowy w Polsce oraz Europie z najnowocześniejszymi technologiami oraz ograniczonym wpływem na środowisko naturalne – to cel planu modernizacji prowadzonego przez KGHM Polska Miedź, polską spółkę blue chip, szóstego pod względem wielkości producenta miedzi na świecie. Realizację programu wspiera Eu... »


Szok! Założyli czujniki pracownikom Biedronki. Sieć sprawdza, czy pracują tak ciężko jak górnicy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Szok! Założyli czujniki pracownikom Biedronki. Sieć sprawdza, czy pracują tak ciężko jak górnicyPracownikom 20 Biedronek w całym kraju na jeden dzień nałożono specjalne czujniki rejestrujące, jak ciężko pracują. – Badanie niby dobrowolne, ale ze strachu nikt się nie wyłamał – opowiada money.pl jeden z pracowników. Część kasjerek twierdzi, że tego dnia musiały chodzić bez biustonoszy, bo te przeszkadzałyby czujnikom. Sieć Bi... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 8 grudnia 2017 roku.   POMOC KUCHENNA – 1 wolne miejsce, wynagrodzenie: 2000,00 zł brutto (oferta dla osób bezrobotnych do 30 r. ż. zarejestrowanych w urzędzie), MONTER OGUMIENIA- 1 wolne miejsce... »


Konfliktowy współpracownik. Oto 8 zdań, które pozwolą uniknąć sporów w pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Konfliktowy współpracownik. Oto 8 zdań, które pozwolą uniknąć sporów w pracySpór w pracy można uciąć jednym zdaniem. Ważne, aby wypowiedzieć je z pewnością, z jednej strony – pokazując niezadowolenie z zachowania współpracownika, z drugiej – dając mu szansę na zmianę sposobu komunikacji.   Awanturnik w zespole. Kto choć raz pracował z taką osobą, wie, że bardzo ważna jest odpowied... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.553 sek.Lubin 1.0