Sobota, 19 sierpnia 2017 r.   Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 84

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Uwaga komunikat! Ostrzeżenie przed burzami z gradem. Jak postępować w trakcie trwania żywiołu? Uwaga komunikat! Ostrz...
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej  we Wrocławiu ostrzega że w dniach 18 -19 sierpnia br. od późnych godzin wieczornych (22:... »Amerykański sen we Wrocławiu, czyli jak zarobić 400 tysięcy złotych nie wychodząc z domu Amerykański sen we Wro...
Amerykańska firma Crossover już 19 sierpnia zorganizuje wrocławski turniej rekrutacyjny dla pracowników branży IT. Każdy z kandydat&oacu... »Kiedy rozwiedziony małżonek może żądać świadczeń alimentacyjnych od drugiego małżonka? Kiedy rozwiedziony mał...
Możliwość żądania środków utrzymania po rozwodzie przez jednego małżonka od drugiego z nich, jest uzależniona przede wszystkim od tego, ... »Do osób starszych – apel lubińskiej policji Do osób starszych R...
Policjanci od kilku lat odnotowują szereg oszustw dokonywanych na szkodę osób starszych. Niestety przestępcy są coraz bardziej pomysło... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Zagłębie Lubin w piłce noznej zdobyło dwa tytuły Mistrza Polski w sezonach 1990/1991 i 2006/2007?

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa pracy spośród 13568 artykułów.

Amerykański sen we Wrocławiu, czyli jak zarobić 400 tysięcy złotych nie wychodząc z domu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Amerykański sen we Wrocławiu, czyli jak zarobić 400 tysięcy złotych nie wychodząc z domuAmerykańska firma Crossover już 19 sierpnia zorganizuje wrocławski turniej rekrutacyjny dla pracowników branży IT. Każdy z kandydatów ma szansę na zdalne stanowisko pracy w amerykańskiej firmie z listy Fortune 1000 z wynagrodzeniem sięgającym 400 tysięcy złotych rocznie. Już 19 sierpnia w Starym Klasztorze we Wrocławiu odbędzi... »


Do osób starszych – apel lubińskiej policji
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Do osób starszych – apel lubińskiej policjiPolicjanci od kilku lat odnotowują szereg oszustw dokonywanych na szkodę osób starszych. Niestety przestępcy są coraz bardziej pomysłowi, metody ich działania zmieniają się jednak motyw jest ciągle ten sam; chęć szybkiego zarobku, kosztem ufnych, nierzadko zamieszkujących samotnie, starszych osób. W trosce więc o bezpieczeńs... »


PUP Lubin. Zakończenie naboru wniosków na staże
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

PUP Lubin. Zakończenie naboru wniosków na stażePUP w Lubinie informuje, że 20 sierpnia jest ostatnim dniem naboru wniosków na staże realizowane w 2017 roku przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie. W związku z  faktem, iż minimalny okres stażu nie może być krótszy niż 3 miesiące, urząd do odbycia stażu skieruje osoby bezrobotne jedynie na wnioski złożone do 20 sierpni... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 11 sierpnia 2017 roku. KIEROWNIK PRODUKCJI –  1 wolne miejsce, wykształcenie średnie zawodowe, wymagane doświadczenie min. 1 rok, umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi i kierowania produkcją, NAUCZYCIEL WSPOMA... »


Minister Energii z wizytą w siedzibie KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Minister Energii z wizytą w siedzibie KGHMRozwój KGHM, plany inwestycyjne oraz bieżące wyzwania jakie stoją przed spółką, to główne tematy poruszone podczas rozmów ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego i sekretarza stanu w ME Grzegorza Tobiszowskiego z zarządem spółki KGHM w Lubinie. Podczas pobytu w Zag... »


Nowy wniosek o 500+ złożysz w ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Nowy wniosek o 500+ złożysz w ZUSJeżeli masz swoje indywidualne konto elektroniczne PUE ZUS wniosek złożysz przez Internet. Nie musisz nawet wychodzić z domu -wystarczy dostęp do komputera i sieci. Już od 1 sierpnia można składać nowe wnioski o wypłatę pieniędzy z programu ,,Rodzina 500+’’ na czas od października 2017 do września 2018. Wnioski mogą składać zar&... »


Ostrzeżenie dla rencistów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ostrzeżenie dla rencistówJesteś na rencie i myślisz o przejściu na emeryturę? Zanim to zrobisz sprawdź czy to jest na pewno dla ciebie korzystne. Nie dla każdego rencisty złożenie wniosku o zamianę renty na emeryturę jest korzystne. Dlatego apelujemy o to żeby osoby, które są na rencie z tytułu niezdolności do pracy przyznanej im do czasu osiągnięcia podwyższ... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 4 sierpnia 2017 roku. MECHANIK AUTOBUSÓW- 1 wolne miejsce, wykszt. zawodowe, doświadczenie w zawodzie, NAUCZYCIEL- TYFLOPEDAGOG- 1 wolne miejsce, 1/22 etatu, wykszt. wyższe pedagogiczne, kwalifikacje do pracy z dzieckiem s... »


Rolniku, zadbaj o bezpieczeństwo podczas żniw
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Rolniku, zadbaj o bezpieczeństwo podczas żniwWedług statystyk KRUS, corocznie odnotowuje się kilkadziesiąt tysięcy wypadków przy pracy rolniczej, z czego kilkaset to wypadki śmiertelne. Trwają żniwa – okres wzmożonych prac polowych, w czasie których pośpiech i zróżnicowanie wykonywanych prac może prowadzić do nieuwagi, a co za tym idzie, do tragicznych w sk... »


Nowy projekt w gminnych podstawówkach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Nowy projekt w gminnych podstawówkachNa początku bieżącego roku Gmina Lubin złożyła wniosek o dofinansowanie realizacji projektu pn. „Rozwój umiejętności matematyczno – przyrodniczych i językowych w szkołach podstawowych Gminy Lubin” ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lat... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 1.752 sek.Lubin 1.0