Wtorek, 23 lipca 2019 r.   Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 71

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Pijani rodzice „opiekowali” się trójką swoich dzieci – trafili za to do policyjnego aresztu Pijani rodzice „...
Ścinawscy policjanci zostali powiadomieni przez pracowników socjalnych i kuratora o bardzo niebezpiecznej sytuacji. Mianowicie w j... »Zapraszamy na Kino Konesera do kina Helios w Lubinie Zapraszamy na Kino Kon...
Kino Konesera to cykliczne spotkania z Kinem przez duże „K” – co 2 tygodnie w poniedziałkowy wieczór. W ramach Kina Kon... »Urlop macierzyński Urlop macierzyński
Kariera trwa w najlepsze, wszystko idzie zgodnie z planem, sukces zawodowy to nasze drugie imię. Ale niektórym to nie wystarcza i ... »Darmowa pomoc prawna i poradnictwo obywatelskie Darmowa pomoc prawna i...
Od początku 2019 roku z nieodpłatnej pomocy prawnej oraz z nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego może skorzystać każda osoba, której ni... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Według danych statystycznych GUS w roku 2013 w Lubinie na 1000 mieszkańców pracuje 297..........

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa pracy spośród 16310 artykułów.

Urlop macierzyński
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Urlop macierzyński Kariera trwa w najlepsze, wszystko idzie zgodnie z planem, sukces zawodowy to nasze drugie imię. Ale niektórym to nie wystarcza i postanawiają założyć rodzinę. W końcu się udaje i na świat przychodzi pociecha. Ale co z pracą? Pojawia się wiele pytań np. o urlop macierzyński. Zanim coś postanowimy, warto wiedzieć wszystko na jego... »


Oferty pracy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy KGHMMERCUS Logistyka sp. z o.o.MAGAZYNIER MERCUS Logistyka sp. z o.o.MAGAZYNIER umowa na zastępstwo KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Polkowice-Sieroszowice"Ślusarz na powierzchni - GS POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o.MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Polkowice-Sieroszowice"Wydawca środków strzelniczych pod ziemią ... »


Szukasz pracy – wyróżnij się z tłumu!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Szukasz pracy – wyróżnij się z tłumu! Zdobycie nowej pracy nie musi być trudne. Rynek pracy daje dzisiaj ogromne możliwości zarówno osobom z doświadczeniem zawodowym, jak i młodym absolwentom zaczynającym dopiero swoją karierę. Warto jednak pamiętać, że współczesny pracodawca jest wybredny. Jeżeli zatem chcesz mieć szansę na dobrą pracę, zacznij wyróżniać się... »


Studia za granicą
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Studia za granicą   Decydując się na rozpoczęcie studiów, można też oczywiście uczyć się za granicą. Czasem wyjście to ukończenie całych studiów na zagranicznej uczelni, a czasem poznanie kultury studenckiej innego kraju odbywa się w ramach kilkumiesięcznej wymiany studenckiej. Taki tok nauki ma jednak swoje plusy i minusy, które dz... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 19 lipca 2019 r. REFERENT DS. OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI – 1 wolne miejsce, wykszt. wyższe, prawo jazdy kat. B, obsługa komputera, mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości lub branży bankowej, istnieje możliwość przyuczenia ... »


Kolejne szkoły w programie „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM- kluczowy partner w kształceniu zawodowym”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Kolejne szkoły w programie „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM- kluczowy partner w kształceniu zawodowym”KGHM Polska Miedź podpisał list intencyjny ze Starostwem Powiatowym w Polkowicach i szkołami z Chocianowa i Polkowic dotyczący poszerzenia współpracy w ramach programu „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM- kluczowy partner w kształceniu zawodowym”. Do programu dołączą dwie kolejne szkoły: Zespół Szkó... »


Predyspozycje do pracy w opiece osób starszych – co trzeba umieć i jakie posiadać cechy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Predyspozycje do pracy w opiece osób starszych – co trzeba umieć i jakie posiadać cechy Każdego roku tysiące Polek i Polaków wyjeżdża do Niemiec, a także innych krajów zachodnich w celach zarobkowych. Kuszące są dla nich wyższe zarobki oraz lepsze warunki pracy. Część emigrantów wyjeżdża do pracy sezonowej, inni osiadają za granicą na dłużej. Wśród zadań, do których Niemcy najczęściej poszukują... »


Sprawdź, co musisz wiedzieć o pracy na magazynie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Sprawdź, co musisz wiedzieć o pracy na magazyniePraca na stanowisku pracownika magazynowego często wydaje się być mało atrakcyjna i wymagająca bardzo dobrej kondycji fizycznej. Nowoczesne technologie oraz mechanizacja współczesnych magazynów czy centrów logistycznych sprawiają jednak, że obowiązki pracowników magazynowych stają się coraz mniej męczące i dostępne n... »


Jak zostać dobrym nauczycielem?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Jak zostać dobrym nauczycielem?Przyszli nauczyciele już na etapie studiów przygotowują się do swojego zawodu. Podczas praktyk w wybranej szkole poznają specyfikę swojej pracy. Każdy nauczyciel powinien także zastanowić się nad sposobami na uatrakcyjnienie lekcji.   Podstawowe wymagania na stanowisko nauczyciela Większość pracodawców poszukuje przede wszy... »


Jak zostać dobrym lakiernikiem samochodowym?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Jak zostać dobrym lakiernikiem samochodowym? Pasjonaci motoryzacji mogą związać się zawodowo z branżą samochodową. Jedną z propozycji zawodowych jest lakiernik samochodowy. Oferty pracy w tym zawodzie znajdzie się również poza granicami kraju.   Kto ma szansę na szybkie zdobycie pracy?  Lakiernicy samochodowi najczęściej znajdują zatrudnienie w warsztatach, ale można ... »


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.117 sek.Lubin 1.0