Piątek, 23 czerwca 2017 r.   Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 76

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Kongres Świadków Jehowy odbędzie się w Lubinie Kongres Świadków Jehow...
Pod hasłem: „ Nie poddawaj się! ” —zachęcające myśli dla każdego w dniach 7-9 lipca 2017 roku w hali RCS (Regionalne Centrum ... »MOCNE ROCKOWE UDERZENIE I RYK MOTOCYKLI MOCNE ROCKOWE UDERZENI...
Co tu dużo mówić… w dniu 23 czerwca 2017 roku wszystkie drogi prowadzą do miejscowości  Gwizdanów w gminie Rudna gdzi... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 23 czerwca 2017 roku. ZBRO... »Zmiana godzin otwarcia basenów zewnętrznych w Lubinie. Ceny biletów Zmiana godzin otwarcia...
RCS w Lubinie informuje, iż w związku z piękna aurą za oknem oraz dużym zainteresowaniem, podjęta została decyzja, że od  21 czerwca 201... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Według danych z roku 2008 średni dochód na mieszkańca powiatu lubińskiego wynosił 5432,4 zł brutto. Jest to najwyższy wynik w Polsce

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa pracy spośród 13381 artykułów.

Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 23 czerwca 2017 roku. ZBROJARZ- 1 wolne miejsce, (oferta dla osób zarejestrowanych w urzędzie), PRACOWNIK BUDOWLANY – 1 wolne miejsce, (oferta dla osób zarejestrowanych w urzędzie), KONSERWATOR- 1 wolne miejsce,... »


ZUS. Wkrótce się dowiesz ile masz na koncie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

ZUS. Wkrótce się dowiesz ile masz na konciePrawie półtora miliona Dolnoślązaków dostanie z ZUS informację o tym ile składek mają zapisanych na swoim indywidualnym koncie i jaka jest prognozowana wysokość przyszłej emerytury. Listy trafią do każdego, kto ma odłożony choćby 1 grosz na koncie emerytalnym. Warto do informacji z ZUS zajrzeć i sprawdzić ile – według p... »


Nowi piłkarze w Zagłębiu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Nowi piłkarze w ZagłębiuKlub Zagłębie Lubin podpisał umowy z nowymi zawodnikami: Bartłomiejem Pawłowskim, Alanem Czerwińskim i Bartoszem Kopaczem. Alan Czerwiński najlepszy prawy obrońca I ligi, Zagłębie Lubin S.A. podpisało 3-letni kontrakt Alanem Czerwińskim. Defensor ma 24 lata, od 5 sezonów występował w GKS-ie Katowice.  – Od kilku sezonó... »


Dzień otwarty w ZUS dla nauczycieli
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dzień otwarty w ZUS dla nauczycieliPracujesz, jako nauczyciel i wahasz się czy skorzystać z obniżonego wieku emerytalnego i przejść na emeryturę? Nie wiesz czy korzystniejsze jest zakończenie aktywności zawodowej jeszcze w tym roku czy kontynuowanie pracy. Jeśli masz wątpliwości, jaką decyzje podjąć możesz skorzystać z doradztwa ZUS. W dniach 19 – 21 czerwca 2017 r w ... »


Dopóki masz wybór- Piotr Nagiel w Lubinie – film
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dopóki masz wybór- Piotr Nagiel w Lubinie – filmCoraz częściej słyszy się o śmierci nastolatków, którzy umierają pod wpływem różnych substancji psychoaktywnych. Wychodząc naprzeciw zagrożeniom związanych z uzależnieniami, Komenda Powiatowa Policji w Lubinie, zorganizowała dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych spotkanie z Piotrem Nagielem. Na jego rękach um... »


760 lat wsi Siedlce
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

760 lat wsi Siedlce„Tym, co tworzyli naszą historię” – sentencja tej treści znalazła się na obelisku odsłoniętym w 760. rocznicę powstania wsi Siedlce. Inicjatorami i fundatorami monumentu byli sołtys Stanisław Ryniec oraz przewodniczący Rady Gminy Lubin Norbert Grabowski. W organizację uroczystości rocznicowej włączyła się Rada Sołecka Sied... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 16 czerwca 2017 roku. ROBOTNIK TRANSPORTOWY, OPERATOR – 6 wolnych miejsc, wykszt. średnie zawodowe, mile widziany kurs przeciągarki, przenośniki taśmowe, kołowroty, praca na wysokości powyżej 3 m DORADCA KLIENTA W DZIALE... »


Z młotkiem poszli na „zakupy”… po piwo
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Z młotkiem poszli na „zakupy”… po piwoDwóch mieszkańców powiatu lubińskiego trafiło do policyjnego aresztu. Mężczyźni zostali zatrzymani po tym jak dokonali wymuszenia rozbójniczego Na jednej ze stacji ukradli piwo. Gdy za nimi wyszła pracująca tam kobieta jeden z nich zamachnął się młotkiem grożąc jej. Teraz grozi im kara pozbawienia wolności do lat 12.... »


Już 10 kierowców straciło prawo jazdy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Już 10 kierowców straciło prawo jazdyWczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie rozpoczęli akcję „Bezpieczny weekend – Boże Ciało 2017”. W pierwszych godzinach działań funkcjonariuszy ruchu drogowego 10 kierowców straciło prawo jazdy. Jeden został zatrzymany za jazdę po użyciu alkoholu. Ponownie apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze. ... »


Czy jesteś narażony na cyfrowe zmęczenie oczu?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Czy jesteś narażony na cyfrowe zmęczenie oczu?Wiele osób nie bada regularnie stanu zdrowia w tym kondycji oczu mając poczucie, że nic im nie dolega. Natomiast 88 proc. dorosłych osób używa urządzeń elektronicznych przez ponad dwie godziny dziennie, a ponad 50% osób w wieku 18-29 lat spędza dziewięć lub więcej godzin na dobę korzystając z urządzeń cyfrowych z monitorem . Ochrona oczu zaczyna si... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 2.360 sek.Lubin 1.0