Poniedzialek, 16 lipca 2018 r.   Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 85

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
GIF wycofuje lek na choroby serca GIF wycofuje lek na ch...
Główny Inspektorat Farmaceutyczny wycofał z obrotu na terenie całej Polski Pentaerythritol compositum. Jest to lek na choroby serca. &nbs... »Parzący problem na Dolnym Śląsku Parzący problem na Dol...
Silne poparzenia, reakcje alergiczne, choroby narządów wewnętrznych, nowotwory, a nawet śmierć - o skutkach kontaktu z toksyczną rośliną m... »Konkurs na dyrektora szkoły Konkurs na dyrektora s...
Wójt Gminy Lubin ogłasza konkurs na  stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Niemstowie. Oferty na konkurs na... »Zabierz moje kalectwo – ja oddam Ci miejsce na parkingu Zabierz moje kalectwo ...
Bardzo często słyszy się te słowa, kiedy zdrowa osoba parkuje samochód na miejscu dla osób niepełnosprawnych. Policjanci pr... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...03-05.09.1999 Podczas Dni Lubina zorganizowano plener ceramiczny "Świeżo wypalone". Przedstawiono prace dzieci i młodzieży działających przy pracowni ceramicznej przy fundacji im. brata Alberta oraz pracowni ceramicznej przy MDK w Lubinie

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa pracy spośród 14898 artykułów.

Najnowsze oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Najnowsze oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 13 lipca 2018 r   MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH- 2 wolne miejsca, wykszt. zawodowe, 1 rok doświadczenia w zawodzie, NAUCZYCIEL MATEMATYKI -1 wolne miejsce, 15/18 etatu, wykszt. wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagog... »


ZUS dopłaca do projektów poprawiających warunki pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

ZUS dopłaca do projektów poprawiających warunki pracy50 mln ZUS wypłaci przedsiębiorcom, którzy chcą poprawić warunki pracy w swoich firmach. Tylko do 23 sierpnia mają czas właściciele firm na złożenie wniosku, jeśli chcą dostać pieniądze z ZUS. Pierwsze aplikacje Zakład przyjmie w najbliższy poniedziałek 16 lipca. Jeśli przedsiębiorca nie zalega z opłacaniem składek do ZUS oraz podatkó... »


Lubin. Dzieciobójczyni oskarżona
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Dzieciobójczyni oskarżonaProkurator Rejonowy w Lubinie skierował do Sądu Okręgowego w Legnicy akt oskarżenia przeciwko Natalii W. oskarżając ją o dokonanie zbrodni podwójnego zabójstwa swoich dzieci. Natalia W. przyznała się do popełnienia zarzucanej jej zbrodni i złożyła wyjaśnienia zgodne z ustaleniami śledztwa. 4 lipca 2018 roku Prokurator Rejonowy w... »


One leczą się inaczej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

One leczą się inaczejKobiecie jest trudniej na odwyku. Często już na sam jej widok w drzwiach oddziału leczenia uzależnień personel wzdycha: "O Boże, baba !" Chętniej widzi się tam mężczyzn, bo z kobietami zawsze są jakieś kłopoty. Są nawet takie zakłady stacjonarnego lecznictwa publicznego, gdzie właśnie z tego powodu kobiet w ogóle się nie przyjmuje uważając, ... »


Murem za III LO w Lubinie!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lipca 2018 — komentarze: 1 komentarz

Murem za III LO w Lubinie!Odkąd pamiętam w budynku przy ulicy Konopnickiej w Lubinie swoje siedziby zawsze miały szkoły, które uchodziły w mieście za najlepsze. Takie zresztą były. Najpierw Szkoła Podstawowa nr 4, później, na skutek reformy w 1999 roku, Gimnazjum nr 4, któremu z czasem nadano imię Jana Pawła II. Marzeniem młodzieży było móc uczyć... »


KGHM. Groźny pożar w szybie SW-1
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Groźny pożar w szybie SW-1Wczoraj nad ranem na szybie SW-1 w kopalni Polkowice - Sieroszowice należącej do KGHM doszło do groźnego pożaru. Nikt z pracowników kopalni nie ucierpiał w zdarzeniu. Jak podaje portal 112Polkowice.com.pl zapaliła się ładowarka łyżkowa (ŁK). Do akcji niezwłocznie wysłano zastępy ratowników JRG-H.  Ewakuowano gór... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 6 lipca 2018 r SPRZEDAWCA- KASJER- 1 wolne miejsce, książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia, praca w Chróstniku, OPERATOR ŁADOWARKI KLASY II – 1 wolne miejsce, doświadczenie w zawodzie, uprawnienia na ładow... »


Filmowy Poranek - Tomek i Przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Filmowy Poranek - Tomek i Przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbieW niedzielę 8 lipca o godzinie 10:30 zapraszamy na porcję filmowych niespodzianek w nowej, pełnometrażowej odsłonie - Filmowy Poranek - Tomek i Przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie. "Tomek i Przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie” to pełnometrażowy film animowany dla dzieci, opowiadający o przygodach małej, niebieskiej lokomotywy o i... »


ABC dla przedsiębiorców czyli czy ulga na start jest rzeczywiście korzystna?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

ABC dla przedsiębiorców czyli czy ulga na start jest rzeczywiście korzystna?Zakładasz działalność gospodarczą? Sprawdź czy musisz płacić ZUS. Przepisy zwalniają niektórych przedsiębiorców z opłacania - przez całe sześć miesięcy - składek na ubezpieczenia społeczne oraz dają możliwość skorzystania przez dwa lata z niższych opłat. Jeśli chcesz poznać warunki skorzystania z tych ulg i ich konsekwencje? Przeczyta... »


Ruszyły prace nad strategicznym programem Huta Złomowa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Ruszyły prace nad strategicznym programem Huta ZłomowaSpecjaliści KGHM pracują nad strategicznym programem „Huta złomowa”. Dotychczas plany rozwoju legnickiej huty obejmowały budowę pieca WTR. Teraz zarząd Polskiej Miedzi planuje objąć Oddział szerokim programem inwestycyjnym. Zespół Polskiej Miedzi odpowiedzialny na opracowanie Definicji Programu Strategicznego Huta Złomowa (WTZ)... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.200 sek.Lubin 1.0