Sobota, 24 marca 2018 r.   Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 81

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Podsumowanie kwalifikacji wojskowej Podsumowanie kwalifika...
101 mężczyzn z Gminy Lubin otrzymało wezwania i miało obowiązek zgłosić na przeprowadzaną w marcu kwalifikację wojskową. Na badania nie stawili s... »Opowieści o ludziach: Nerwy puściły Opowieści o ludziach: ...
Zofia była w ciągłym stresie. Cóż z tego, że miała rodzinę (męża i dwoje dzieci) ? Cóż z tego, ze  w pracy ją szanowano za wie... »Sukces Artura Trubickiego w Niemczech Sukces Artura Trubicki...
Ścinawianin Artur Trubicki wywalczył dwa złote medale w karate kumite w Międzynarodowych Zawodach Karate WKF w Burkhardtsdorf w Niemcze... »Najnowsze oferty pracy z PUP Lubin Najnowsze oferty pracy...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 23 marca 2018 r. STOLARZ- ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...IX 1946 Otwarcie szpitala powiatowego przy ul. 1 Maja. Tego samego roku otwarta została Miejska Biblioteka Publiczna

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa pracy spośród 14468 artykułów.

Opowieści o ludziach: Nerwy puściły
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Opowieści o ludziach: Nerwy puściłyZofia była w ciągłym stresie. Cóż z tego, że miała rodzinę (męża i dwoje dzieci) ? Cóż z tego, ze  w pracy ją szanowano za wiedzę i umiejętności? Cóż   z tego wreszcie, że potrafiła gospodarować budżetem rodzinnym? – Cóż z tego, skoro tak naprawdę to ciagle nurza ła się w codziennych kłopotach. Bo po... »


Najnowsze oferty pracy z PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Najnowsze oferty pracy z PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 23 marca 2018 r. STOLARZ- 3 wolne miejsca, min. 3 m-ce doświadczenia w zawodzie, zdolności manualne, brutto (oferta dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie) PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ –  10 wolny... »


Unijny projekt w szkołach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Unijny projekt w szkołachKażdego dnia w szkołach podstawowych w Krzeczynie Wielkim, Raszówce, Siedlcach, Niemstowie i Osieku, w grupach maksymalnie 8-osobowych, chętni uczniowie korzystają z dodatkowych zajęć matematyczno-przyrodniczych i językowych, zarówno wyrównawczych jak i rozwijających. To efekt realizacji projektu „Rozwój umiejętnoś... »


Zwołano 59. Sesję Rady Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Zwołano 59. Sesję Rady Gminy LubinW najbliższy poniedziałek 26 marca odbędzie się kolejna sesja Rady Gminy Lubin. Obrady rozpoczną się o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej na I piętrze w budynku przy ul. Księcia Ludwika I nr 3, który w najbliższym czasie będzie nową siedzibą Urzędu Gminy Lubin. W programie obrad jest 25 punktów. Radni będą m.in. uchwalać gminne pro... »


Projekt Kodeksu pracy z elastycznością zatrudnienia nie ma nic wspólnego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Projekt Kodeksu pracy z elastycznością zatrudnienia nie ma nic wspólnegoNowy Kodeks pracy będzie dopuszczał możliwość dorabiania bez umowy o pracę, ale tylko przez 32 godziny miesięcznie. Do takich ustaleń dotarł money.pl. To wyjątek od nowej zasady, która pozwoli pracować tylko na podstawie umowy o pracę. Jednym z najważniejszych założeń nowego prawa pracy jest wyeliminowanie umów cywilnoprawnych. Rządz... »


Gwiazda teatru i filmu na Dniu Kobiet w Karczowiskach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Gwiazda teatru i filmu na Dniu Kobiet w KarczowiskachNiezwykłe, bo teatralno-poetyckie spotkanie, zorganizował sołtys Karczowisk Dariusz Sędzikowski dla mieszkanek swojej miejscowości. Gościem specjalnym wydarzenia był m.in. Cezary Morawski, znany aktor teatralny i filmowy, obecnie dyrektor Teatru Polskiego we Wrocławiu. Przy pięknie zastawionych stołach mieszkanki Karczowisk mogły wsłuchać się w wi... »


Będzie obwodnica Krzeczyna Wielkiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Będzie obwodnica Krzeczyna WielkiegoSamorząd województwa we współpracy z miastem Lubin i powiatem lubińskim rozpoczyna prace nad budową obwodnicy Krzeczyna Wielkiego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 335. Porozumienie w tej sprawie podpisali marszałek Cezary Przybylski, prezydent Robert Raczyński i starosta Adam Myrda. – Inwestycja pozwoli odetchnąć mieszkańc... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 16 marca 2018 r. KIEROWCA KAT. C+E (TRANSPORT KRAJOWY) – 1 wolne miejsce, wymagane prawo jazdy kat. C+E, posiadanie karty kierowcy, aktualne badania lekarskie, zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność, SPRZEDAWCA – ... »


Oferta pracy: Operator Urządzeń Produkcyjnych I
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oferta pracy: Operator Urządzeń Produkcyjnych IJeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie należącej do największego europejskiego producenta samochodów Volkswagen AG, w przedsiębiorstwie produkującym metalowe stelaże siedzeń samochodowych do aut marek: Volkswagen, Seat oraz  Skoda  – to do Ciebie kierujemy naszą ofertę! Dajemy Ci szansę pracy w i... »


Lubin. Ojciec z synem zatrzymani za posiadanie i handel narkotykami
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Ojciec z synem zatrzymani za posiadanie i handel narkotykamiZa posiadanie sporej ilości narkotyków, przed sądem odpowie mężczyzna wraz ze swoim synem, którzy zostali zatrzymani przez lubińskich policjantów w jednym z mieszkań na terenie Lubina. Funkcjonariusze znaleźli tam marihuanę oraz ecstasy.   Policjanci z wydziału kryminalnego lubińskiej policji zatrzymali ojca z synem, pod... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.111 sek.Lubin 1.0