Czwartek, 25 kwietnia 2019 r.   Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 17

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
I LO w Lubinie na podium szkół przyszłości w Polsce I LO w Lubinie na podi...
Wśród szkół średnich w Polsce, które najbardziej sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi kompetencji praktycznych u ... »Festiwal Edukacji Zawodowej – DRZWI OTWARTE Festiwal Edukacji Zawo...
Zespół Szkół Nr 1 w Lubinie zaprasza wszystkich zainteresowanych w dniu 25 kwietnia na Drzwi Otwarte. Co roku szkoła prowadzi Fest... »Półfinały Ligi Mistrzów UEFA na ekranach kin Helios! Półfinały Ligi Mistrzó...
Rozgrywki Ligi Mistrzów wkraczają w decydujący etap, przed fanami futbolu na najwyższym poziomie mecze półfinałowe, które ro... »Okradł na ulicy 81-letnią kobietę Okradł na ulicy 81-let...
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 48-latkowi z Lubina, który podejrzany jest o kradzież biżuterii. Mężczyzna wykorzystując chwil... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.10.2002r. Powstała pierwsza szkoła wyższa – Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa pracy spośród 15986 artykułów.

I LO w Lubinie na podium szkół przyszłości w Polsce
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

I LO w Lubinie na podium szkół przyszłości w PolsceWśród szkół średnich w Polsce, które najbardziej sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi kompetencji praktycznych u uczniów, I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lubinie zajęło 3 miejsce w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii. Nagrody dyrekcji szkoły zostały wręczone przez partneró... »


Rozliczenie PIT 2019 w przypadku rodziców – co warto mieć na uwadze rozliczając PIT online?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Rozliczenie PIT 2019 w przypadku rodziców – co warto mieć na uwadze rozliczając PIT online?Posiadanie dziecka ma istotne znaczenie w przypadku rozliczeń podatkowych. Każdy podatnik, który jest jednocześnie rodzicem powinien wiedzieć, czy przysługuje mu ulga prorodzinna i czy jest ona automatycznie uwzględniania w usłudze Twój e-PIT. To zresztą nie wszystko. Jeśli masz dziecko powinieneś też pamiętać o kwestii opodatkowania ... »


Oferty pracy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy KGHMKGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Polkowice-Sieroszowice"Elektromonter pod ziemią - ME KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Polkowice-Sieroszowice"Specjalista na powierzchni - LZ KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Lubin"Ślusarz-mechanik - pod ziemią Zakłady Górnicze Lubin KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Lubin"Ślusarz - mechanik – pod ziemią Zakłady G&oac... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 19 kwietnia 2019 r.  SPECJALISTA DS. TELEKOMUNIKACJI POD ZIEMIĄ – 1 wolne miejsce, wykszt. wyższe techniczne: inżynier elektronik specjalność telekomunikacja (może być absolwent lub osoba przed obroną pracy dyplomowej), praw... »


Po czterech miesiącach walki o zachowanie granic, widać światełko w tunelu – wywiad z wójtem Tadeuszem Kielanem
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Po czterech miesiącach walki o zachowanie granic, widać światełko w tunelu – wywiad z wójtem Tadeuszem KielanemW najnowszych wydaniu Wiadomości Gminnych Gminy Lubin ukazał się wywiad z Gminy Lubin Tadeuszem Kielanem. Głównym tematem rozmowy jest walka o utrzymanie granic Gminy Lubin. Wójt był pytany także o kontrowersyjną sprawę dotycząca Kolei Dolnośląskich, których planowany rozkład jazdy omija przystanki w Gminie Lubin. Zachęcamy do ... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 19 kwietnia 2019 r.  SPECJALISTA DS. TELEKOMUNIKACJI POD ZIEMIĄ – 1 wolne miejsce, wykszt. wyższe techniczne: inżynier elektronik specjalność telekomunikacja (może być absolwent lub osoba przed obroną pracy dyplomowej), praw... »


Policyjne działania ,,Bezpieczny weekend – Wielkanoc 2019”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Policyjne działania ,,Bezpieczny weekend – Wielkanoc 2019” Zbliżają się Święta Wielkanocne. Na drogach powiatu lubińskiego pojawi się więcej niż zwykle policyjnych patroli dbających o bezpieczeństwo. Okres świąteczny to dla funkcjonariuszy wielu pionów przede wszystkim czas wzmożonej pracy na rzecz mieszkańców. Policyjne działania pod kryptonimem ,,Bezpieczny weekend - Wielkanoc 2019&... »


EMERYTURA PLUS JUŻ OD MAJA
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

EMERYTURA PLUS JUŻ OD MAJAPodczas jednej z lutowych konwencji Prawo i Sprawiedliwość zapowiedziało projekt tzw. „trzynastej emerytury”, która ma stanowić dodatkową pomoc dla emerytów i rencistów. Na początku kwietnia Sejm uchwalił ustawę o emeryturze plus, a pierwsze jej wypłaty mają nastąpić od 1 maja br. Ile będzie wynosić i komu przysłu... »


Wspinał się po balkonach i kradł rowery. Usłyszał 23 zarzuty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Wspinał się po balkonach i kradł rowery. Usłyszał 23 zarzutyNawet 15 lat więzienia grozi 23 – letniemu mężczyźnie podejrzanemu o dokonanie serii kradzieży i włamań na terenie Lubina. Dzięki własnym informacjom i pracy operacyjnej policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy ustalili i zatrzymali 23 – letniego mieszkańca Lubina, podejrzanego o szereg włamań i kradzieży na terenie miasta. ... »


Jeśli urodziłaś się w 1953 – sprawdź czy możesz mieć wyższą emeryturę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Jeśli urodziłaś się w 1953 – sprawdź czy możesz mieć wyższą emeryturęUrodziłaś się w 1953 roku? Przeszłaś na wcześniejszą emeryturę w związku z ukończeniem  55 roku życia i udowodnieniem 30 lat pracy? Twoja emerytura została pomniejszona o wypłacone wcześniej pieniądze? Sprawdź, czy wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 6 marca wpłynie na wysokość Twojego świadczenia.    Wyrokiem z 6 marca Trybunał Kon... »


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.117 sek.Lubin 1.0