Wtorek, 22 stycznia 2019 r.   Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 84

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Pożar mieszkania w Chocianowie Pożar mieszkania w Cho...
19 stycznia 2019r. po godzinie 14.00 do JRG Polkowice  wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w bloku mieszkalnym przy ul. Pileckiego w Ch... »Integracja czy dezintegracja? Integracja czy dezinte...
Integracja, wzmocnienie potencjału rozwoju miasta i jego konkurencyjności oraz miejski charakter sołectw – to główne argumenty prezy... »Włamywał się do szpitalnych szafek, piwnic i altanek. Usłyszał już zarzuty… Włamywał się do szpita...
Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 28-letniemu mieszkańcowi Lubina, który podejrzany jest o liczne kradzieże. Zatrzymany przez p... »Okradał drogerię pod nieobecność ochrony Okradał drogerię pod n...
Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach ustalili i zatrzymali mężczyznę, który od pewnego czasu regularnie okradał jedną z d... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...30.06.2000 Nagrodę Miasta Lubina otrzymał ks. Kazimierz Pracownik - czek na kwotę 10000 zł

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa profilaktyka spośród 15621 artykułów.

NIK o przymusowym kierowaniu osób uzależnionych od alkoholu na leczenie odwykowe
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 listopada 2018 — komentarze: brak komentarzy

NIK o przymusowym kierowaniu osób uzależnionych od alkoholu na leczenie odwykoweProcedura przymusowego kierowania osób uzależnionych od alkoholu na leczenie odwykowe nie funkcjonuje sprawnie i nie wspomaga skutecznie rozwiązywania problemów alkoholowych. Ponad 60 procent zobowiązanych nie stawia się na leczenie, a 30 procent osób przyjętych na obowiązkową terapię nie kończy jej. Połowa zobowiązan... »


Bardzo silny wstrząs w rejonie Polkowic
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Bardzo silny wstrząs w rejonie PolkowicBardzo Silny wstrząs odczuwalny w całym Zagłębiu Miedziowym. O godzinie 17.58 sejsmografy zarejestrowały wstrząs o sile 4.1 stopnia w skali Richtera.  Wcześniej o godzinie 17.40 sejsmografy odnotowały wstrząs o sile 4.1 stopnia w skali Richtera Prawdopodobnie wstrząsy zostały sprowokowany robotami strzałowymi przeprowadzonymi ... »


Lubińska Policja kontra przemoc i dyskryminacja w szkole
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubińska Policja kontra przemoc i dyskryminacja w szkoleMłodzież ze szkół podstawowych z powiatu lubińskiego debatowała o dyskryminacji, na podstawie filmu ,, Cudowny chłopak”. Spotkanie zorganizowane było przez dyrekcję kina ” Helios” w Lubinie. Do działań w zakresie profilaktyki włączyła się lubińska policja. 08 lutego 2018 r. w kinie „Helios” w Lubinie odbyło się... »


Noworoczne spotkanie z parlamentarzystkami w Rudnej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Noworoczne spotkanie z parlamentarzystkami w RudnejNoworoczne życzenia i kwestie istotne dla kraju i dla mieszkańców gminy były tematem spotkania z parlamentarzystkami. 29 stycznia 2018 roku Rudną odwiedziły senator PiS Dorota Czudowska i poseł PIS Ewa Szymańska. Spotkanie poprzedziła msza św. w kościele p.w. Świętej Trójcy w Rudnej w intencji mieszkańców i ojczyzny, po kt&oac... »


Nie daj się obcemu. Bezpłatne badanie jelita grubego w MCZ w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Nie daj się obcemu. Bezpłatne badanie jelita grubego w MCZ w LubinieKolonoskopia to trudne i ciężkie badanie. Nie zdajemy sobie jednak sprawy jak istotne jest ono w przypadku nowotworów jelita grubego.  W zakresie projektu „Profilaktyka raka jelita grubego na terenie subregionu legnicko – głogowskiego” w MCZ S.A. można wykonać bezpłatne badania kolonoskopowe. Badania adresowa... »


Informacja dotycząca wczorajszego wstrząsu w ZG Rudna Główna na oddziale G-2
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Informacja dotycząca wczorajszego wstrząsu w ZG Rudna Główna na oddziale G-2Jak informuje rzeczniczka prasowa KGHM, 31.05.2017 w ZG Rudna Główna na oddziale G-2, pole RU-XVII/2 o godz. 22:25 wystąpił wstrząs o energii 1.4×108 J. Wstrząs został sprowokowany robotami strzałowymi przeprowadzonymi o godzinie 17.35. Pierwotnie oszacowana energia wstrząsu 3,8x107J została skorygowana dzień później, t... »


Schroniska alarmują: kleszcze atakują!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Schroniska alarmują: kleszcze atakują!Choć wielu z nas kojarzą się głównie z nieprzyjemną pamiątką po letnich spacerach, mogą być śmiertelnym zagrożeniem. W dodatku już zaczynają atakować. Kleszcze – bo o nich mowa – stanowią niebezpieczeństwo nie tylko dla ludzi, ale i zwierząt, w szczególności tych o obniżonej odporności, a właśnie taką mają najczęś... »


Dlaczego warto stosować miód akacjowy?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 października 2016 — komentarze: brak komentarzy

Dlaczego warto stosować miód akacjowy?Na rynku spożywczym odnajdziemy wiele produktów, które wpływają korzystnie na nasz stan zdrowia. Spośród nich zdecydowanie wyróżnia się miód. Co sprawia, że ten słodki i oleisty napój cieszy się niesłabnącym powodzeniem od setek lat? Swoją dobrą sławę z pewnością zawdzięcza on niesamowitym właściwościom... »


Rozpoczęcie wakacji 2016 – profilaktyka w plenerze
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 czerwca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Rozpoczęcie wakacji 2016 – profilaktyka w plenerze24 czerwca dzieci oraz młodzież ze ścinawskich szkół podstawowych uczestniczyli w plenerowej imprezie „Bezpieczne Wakacje 2016”, organizowanej przez Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, przy udziale Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. Tradycyjnie co roku, przed wakacjami, przypominamy młodzieży o niebezpieczeństwach... »


Dzieci z Lubina laureatami w Teatrze Muzycznym "Capitol" we Wrocławiu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 czerwca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Dzieci z Lubina laureatami w Teatrze Muzycznym 13 czerwca br. ponad 280 seniorów z terenu całego Dolnego Śląska uczestniczyło w akcji „Bezpieczny Senior” w ramach koncepcji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu - „Kochana Babciu, Najdroższy Dziadku”, a dotyczących szeroko rozumianej profilaktyki związanej z przeciwdziałaniem popełnianiu ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.211 sek.Lubin 1.0