Czwartek, 24 maja 2018 r.   Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 72

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Po Lubinie pełzają groźne żmije Po Lubinie pełzają gro...
- Uwaga, dzisiaj widziano żmiję przy wjeździe do salonu Switoń - Paczkowski. W tym roku mamy plagę tych zwierzątek. Ugryzienie szczegó... »Dawid Kwiatkowski i V Festyn Rodzinny z okazji Dnia Strażaka Dawid Kwiatkowski i V ...
W dniu 25 maja o godzinie 15:00 w lubińskim Rynku odbędzie się uroczysty Apel z okazji Dnia Strażaka. W dniu 26 maja o godzinie 15:00 na lubiński... »Zapisy na III Gminny Rajd Rowerowy Zapisy na III Gminny R...
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do zapisów i udziału w trzecim już Rajdzie Rowerowym przez Gminę Lubin.  Rajd odbędzie się 17... »KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych KGHM planuje przeznacz...
KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych w Spółce KGHM Polska Miedź w latach 2018 &nd... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1967 Zamknięcie głównych prac górniczych w ZG Lubin przed pełną eksploatacją

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa profilaktyka spośród 14694 artykułów.

Bardzo silny wstrząs w rejonie Polkowic
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Bardzo silny wstrząs w rejonie PolkowicBardzo Silny wstrząs odczuwalny w całym Zagłębiu Miedziowym. O godzinie 17.58 sejsmografy zarejestrowały wstrząs o sile 4.1 stopnia w skali Richtera.  Wcześniej o godzinie 17.40 sejsmografy odnotowały wstrząs o sile 4.1 stopnia w skali Richtera Prawdopodobnie wstrząsy zostały sprowokowany robotami strzałowymi przeprowadzonymi ... »


Lubińska Policja kontra przemoc i dyskryminacja w szkole
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubińska Policja kontra przemoc i dyskryminacja w szkoleMłodzież ze szkół podstawowych z powiatu lubińskiego debatowała o dyskryminacji, na podstawie filmu ,, Cudowny chłopak”. Spotkanie zorganizowane było przez dyrekcję kina ” Helios” w Lubinie. Do działań w zakresie profilaktyki włączyła się lubińska policja. 08 lutego 2018 r. w kinie „Helios” w Lubinie odbyło się... »


Noworoczne spotkanie z parlamentarzystkami w Rudnej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Noworoczne spotkanie z parlamentarzystkami w RudnejNoworoczne życzenia i kwestie istotne dla kraju i dla mieszkańców gminy były tematem spotkania z parlamentarzystkami. 29 stycznia 2018 roku Rudną odwiedziły senator PiS Dorota Czudowska i poseł PIS Ewa Szymańska. Spotkanie poprzedziła msza św. w kościele p.w. Świętej Trójcy w Rudnej w intencji mieszkańców i ojczyzny, po kt&oac... »


Nie daj się obcemu. Bezpłatne badanie jelita grubego w MCZ w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Nie daj się obcemu. Bezpłatne badanie jelita grubego w MCZ w LubinieKolonoskopia to trudne i ciężkie badanie. Nie zdajemy sobie jednak sprawy jak istotne jest ono w przypadku nowotworów jelita grubego.  W zakresie projektu „Profilaktyka raka jelita grubego na terenie subregionu legnicko – głogowskiego” w MCZ S.A. można wykonać bezpłatne badania kolonoskopowe. Badania adresowa... »


Informacja dotycząca wczorajszego wstrząsu w ZG Rudna Główna na oddziale G-2
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Informacja dotycząca wczorajszego wstrząsu w ZG Rudna Główna na oddziale G-2Jak informuje rzeczniczka prasowa KGHM, 31.05.2017 w ZG Rudna Główna na oddziale G-2, pole RU-XVII/2 o godz. 22:25 wystąpił wstrząs o energii 1.4×108 J. Wstrząs został sprowokowany robotami strzałowymi przeprowadzonymi o godzinie 17.35. Pierwotnie oszacowana energia wstrząsu 3,8x107J została skorygowana dzień później, t... »


Schroniska alarmują: kleszcze atakują!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Schroniska alarmują: kleszcze atakują!Choć wielu z nas kojarzą się głównie z nieprzyjemną pamiątką po letnich spacerach, mogą być śmiertelnym zagrożeniem. W dodatku już zaczynają atakować. Kleszcze – bo o nich mowa – stanowią niebezpieczeństwo nie tylko dla ludzi, ale i zwierząt, w szczególności tych o obniżonej odporności, a właśnie taką mają najczęś... »


Dlaczego warto stosować miód akacjowy?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 października 2016 — komentarze: brak komentarzy

Dlaczego warto stosować miód akacjowy?Na rynku spożywczym odnajdziemy wiele produktów, które wpływają korzystnie na nasz stan zdrowia. Spośród nich zdecydowanie wyróżnia się miód. Co sprawia, że ten słodki i oleisty napój cieszy się niesłabnącym powodzeniem od setek lat? Swoją dobrą sławę z pewnością zawdzięcza on niesamowitym właściwościom... »


Rozpoczęcie wakacji 2016 – profilaktyka w plenerze
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 czerwca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Rozpoczęcie wakacji 2016 – profilaktyka w plenerze24 czerwca dzieci oraz młodzież ze ścinawskich szkół podstawowych uczestniczyli w plenerowej imprezie „Bezpieczne Wakacje 2016”, organizowanej przez Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, przy udziale Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. Tradycyjnie co roku, przed wakacjami, przypominamy młodzieży o niebezpieczeństwach... »


Dzieci z Lubina laureatami w Teatrze Muzycznym "Capitol" we Wrocławiu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 czerwca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Dzieci z Lubina laureatami w Teatrze Muzycznym 13 czerwca br. ponad 280 seniorów z terenu całego Dolnego Śląska uczestniczyło w akcji „Bezpieczny Senior” w ramach koncepcji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu - „Kochana Babciu, Najdroższy Dziadku”, a dotyczących szeroko rozumianej profilaktyki związanej z przeciwdziałaniem popełnianiu ... »


Z miłości do zdrowia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 czerwca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Z miłości do zdrowiaW sobotę 18 czerwca w galerii Cuprum Arena odbędzie się bezpłatna akcja profilaktyczna w ramach ogólnopolskiego projektu „PZU Z miłości do zdrowia”. Dzięki współpracy galerii z ubezpieczycielem będziemy mogli skorzystać z porad zdrowotnych i darmowych badań. „PZU Z miłości do zdrowia” jest bezpłatną ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.115 sek.Lubin 1.0