Wtorek, 25 lipca 2017 r.   Imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 78

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Przemysł i elektronika - jak to się uzupełnia? Przemysł i elektronika...
Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o elektronikę, to właśnie w przemyśle jest ona wykorzystywana zdecydowanie bardzo mocno. Przede wszystkim dziej... »Pies w rozgrzanym samochodzie a właścicielka na zakupach Pies w rozgrzanym samo...
Lubińscy policjanci kolejny raz musieli wybić szybę w aucie, w którym przebywał mały piesek. Właścicielka jak się okazało poszła na za... »Modernizacja dróg powiatowych w Składowicach, Księginicach i Niemstowie Modernizacja dróg powi...
To inwestycje, na które mieszkańcy czekali od wielu lat. W kosztach modernizacji dróg partycypuje Gmina Lubin. Stan dróg po... »Szklary Górne bez wody Szklary Górne bez wody...
We wtorek w godzinach od 9.00 do 13.00 nastąpi przerwa w dostawie bieżącej wody dla mieszkańców Szklar Górnych. Jak informuje Gmi... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...11.07.1994 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Tadeusz Maćkała a wiceprezydentami Dariusz Milka i Mirosław Gojdź

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa trasy spośród 13490 artykułów.

Budowa drogi S3 z drona – Lubin Południe (film)
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Budowa drogi S3 z drona – Lubin Południe (film)Film przedstawiający Budowę Drogi S3, Węzeł Lubin Południe, w pobliżu Chróstnika. Porównanie postępu prac z 2016 – 2017. Film dzięki uprzejmości Paweł Szmalcel. Na realizowanym odcinku trasy powstaną następujące węzły: – „Lubin Południe” – km 56+762,96 – węzeł WB typu półkoniczyna z d... »


Lubińskie trasy rowerowe. Gogołowice
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubińskie trasy rowerowe. GogołowiceGogołowice to malownicza wieś położona na skraju gminy Lubin, w powiecie lubińskim, przy drodze nr 3 Wrocław- Lubin. Proponujemy dwie trasy do Gogołowic,  jedną można dojechać do wsi, a drugą wrócić. Trasa do Gogołowic nr 1 Rozpoczynamy przy przejściu dla pieszych przez drogę do Wrocławia, tuż za Castoramą. Uwaga – duży ruch ... »


Lubińskie trasy rowerowe. Mała pętla wokół Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubińskie trasy rowerowe. Mała pętla wokół LubinaZaczynamy w Lubinie przy skrzyżowaniu ulic Hutniczej i prezydenta Kaczyńskiego. Jedziemy ścieżką rowerową wzdłuż ulicy Hutniczej na południowy zachód. Gdy natkniemy się na ulicę Krupińskiego skręcamy w prawo (na zachód). Objeżdżamy Osiedle Wyrzykowskiego i docieramy do ulicy Jana Pawła II. Skręcamy przy tej ulicy w prawo (na ... »


Cykliści na start! Wkrótce rajd rowerowy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Cykliści na start! Wkrótce rajd rowerowyRuszyły zapisy na II Gminny Rajd Rowerowy. Impreza zapowiada się niezwykle ciekawie. Uczestnicy rajdu będą mieli okazję odwiedzić najbardziej malownicze zakątki naszej gminy. Co więcej, będzie także okazja, aby zdobyć odznaki turystyczne „Znam Gminę Lubin” oraz Kolarskie Odznaki Turystyczne. W planie są także konkursy oraz wsp... »


Trzy dni do Biegu Papieskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Trzy dni do Biegu PapieskiegoIV Bieg Papieski za niecałe 3 dni dlatego przyszedł czas na garść niezbędnych informacji. Zapisy internetowe do biegu są już zamknięte i na chwilę obecną mamy blisko 2300 zapisanych i opłaconych zawodników do biegu głównego oraz 1500 dzieciaczków, które wystartują w ramach biegów młodzieżowych.... »


Będą liczyć ptaki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Będą liczyć ptakiW terminach: 21-23 kwietnia, 12-14 maja i 9-11 czerwca w Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie odbędą się „Warsztaty z oznaczania i liczenia ptaków”, których organizatorem jest Śląskie Towarzystwo Ornitologiczne. Zakres warsztatów obejmuje rozpoznawanie ptaków oraz prowadzenie lic... »


EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA 2017
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA 2017Piesza, nocna wędrówka w ciszy. Co najmniej 40 km. EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA to wyzwanie dla tych, którzy nie boją się wycieńczenia. Organizatorzy szacują, że w tym roku w tej wyjątkowej Drodze weźmie udział nawet 100 tys. śmiałków z 30 państw! Właśnie trwa nabór na Liderów, którzy zorganizują EDK ... »


Pętla rowerowa z Lubina do Księginic i Składowic
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Pętla rowerowa z Lubina do Księginic i SkładowicPętla rowerowa z Lubina do Księginic i Składowic liczy sobie 18 kilometrów. Najwyższy punkt 166 m n.p.m., najniższy punkt 118 m n.p.m. Trasę zaczynamy przy rondzie i kierujemy się ulicą Ścinawską do dwupasmówki (droga nr 3). Na „światłach” przekraczamy tę drogę i ścieżką rowerową docieramy do ulicy Zielonej. Skr... »


EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA 2017: startuje nabór Liderów!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 lutego 2017 — komentarze: brak komentarzy

EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA 2017: startuje nabór Liderów!Piesza, nocna wędrówka w ciszy. Co najmniej 40 km. EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA to wyzwanie dla tych, którzy nie boją się wycieńczenia. Organizatorzy szacują, że w tym roku w tej wyjątkowej Drodze weźmie udział nawet 100 tys. śmiałków z 30 państw! Właśnie trwa nabór na Liderów, którzy zorganizują EDK ... »


VIII Biegowe GP Zagłębia Miedziowego – 4 Bieg Iwiny
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 stycznia 2017 — komentarze: brak komentarzy

VIII Biegowe GP Zagłębia Miedziowego – 4 Bieg Iwiny4 Bieg Miedziowego GP tym razem w Iwinach to „Spacerek dla …Kacpra”organizowany wspólnie z Gminnym Centrum Kultury w Warcie Bolesławieckiej, Uczniowskimi Klubami Sportowymi „ Tukan” oraz „Orientpark” Iwiny. Jest to wyjątkowy bieg, którego celem jest promoc... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 6.915 sek.Lubin 1.0