Poniedzialek, 19 sierpnia 2019 r.   Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 84

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na ul. Jana Pawła II Lubin Uwaga! Zmiana organiza...
21.08.2019 (środa) zostanie wprowadzony ETAP 2 tymczasowej organizacji ruchu na zadaniu przebudowy ul. Jana Pawła II. Wiąże się to ze zmianami i ... »Konkurs KGHM. I TY możesz zostać Ambasadorem Polski Konkurs KGHM. I TY moż...
KGHM, miedziowy potentat,  ogłasza konkurs "Ambasador Polski" w którym każdy może wziąć udział i zgłosić własnych faworytów. Z... »Oferty pracy KGHM Oferty pracy KGHM
MERCUS Logistyka sp. z o.o.Specjalista ds. Postępowań Przetargowych KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania InformacjiMłodszy S... »„Na bank się uda” - komedia kryminalna w kinach Helios! „Na bank się uda...
Maciej Stuhr jako prokurator oraz Marian Dziędziel, Adam Ferency i Lech Dyblik jako trzej starsi panowie napadający na bank to gwiazdy nowej, prz... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...31.08.1982 Demonstracja w drugą rocznicę podpisania porozumień sierpniowych między Solidarnością a rządem PRL która przeradza się w trzydniowe starcia. W trakcie jej pacyfikacji oddziały ZOMO użyły broni palnej wskutek czego zginęli : Andrzej Trajkowski, Michał Adamowicz i Mieczysław Późniak.

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa uzdrowisko spośród 16409 artykułów.

Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 września 2018 — komentarze: brak komentarzy

Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół cenyPolska Grupa Uzdrowisk i grupa INTERFERIE dołączają do kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny”. Już 19 września specjalne, jesienne oferty turystyczne operatorów zostaną obniżone o 50% i będą dostępne na stronie polskazobaczwiecej.pl. „Polska Zobacz Więcej &nda... »


Prezentacja oferty Polskiej Grupy Uzdrowisk i Interferie na rok 2018
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Prezentacja oferty Polskiej Grupy Uzdrowisk i Interferie na rok 2018Polska Grupa Uzdrowisk oraz sieć hoteli INTERFERIE przedstawią ofertę na 2018 rok kontrahentom i touroperatorom z Polski i Europy. Wydarzanie branżowe, promujące obiekty spółek turystycznych należących do KGHM TFI S.A., zaplanowano na 11 stycznia w Polanicy-Zdroju. Nowa formuła spotkania łączy artystyczny i kulinarny show z biznesowym podejś... »


Polskie kolędy w niemieckim Oybin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 grudnia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Polskie kolędy w niemieckim OybinŚwiąteczne kolędy zaśpiewała grupa wokalna z Centrum Kultury w Rudnej mieszkańcom i władzom Oybina – partnerskiego samorządu gminy Rudna. Naszym niemieckim sąsiadom, dzieci przekazały życzenia od Gminy Rudna. – Oybin to niewielka miejscowość, ale niezwykle urokliwa, zwłaszcza w okresie świątecznym, kiedy odbywa się tam jarmar... »


Nie czekaj latami na skierowanie z NFZ – ZUS wyśle cię do sanatorium od ręki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2016 — komentarze: brak komentarzy

Nie czekaj latami na skierowanie z NFZ – ZUS wyśle cię do sanatorium od rękiOd 20 lat ZUS wysyła pacjentów do sanatoriów. Po co czekać na skierowanie do sanatorium miesiącami, skoro można dostać decyzję w kilkanaście dni. Jeśli jesteś ubezpieczonym, a stan twojego zdrowia grozi niezdolnością do pracy postaraj się o skierowanie na rehabilitacje leczniczą w ZUS. W tym roku swoje leczenie w sanatorium za... »


4F Świeradów RUN 2015 - Już za nami - foto
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 października 2015 — komentarze: brak komentarzy

4F Świeradów RUN 2015 - Już za nami - fotoPonad 500 osób wzięło udział w II edycji 4F Świeradów RUN. Zawodnicy startowali na dystansach 2.5, 10 i 15 kilometrów, a rekordzista pokonał najdłuższą trasę w niecałą godzinę.Biegacze wystartowali z dolnej stacji kolejki gondolowej Ski&Sun Świeradów-Zdrój. Ponad 100 zawodników wybrało krótszy, 2... »


Interferie podsumowały 2014 rok
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 marca 2015 — komentarze: brak komentarzy

Interferie podsumowały 2014 rok Rok 2014, giełdowa spółka INTERFERIE zamknęła wynikiem netto wyższym niż w roku ubiegłym. Wynik ten ukształtował się na poziomie 2 509 tys. złotych. Również przychody ze sprzedaży wzrosły o 2 mln złotych w porównaniu do roku ubiegłego i osiągnęły poziom 40 800 tys. złotych. Tym samym, pomimo trudnej ogólne... »


Zmiany w Interferiach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 kwietnia 2014 — komentarze: brak komentarzy

Zmiany w Interferiach25 kwietnia br. Rada Nadzorcza INTERFERIE powołała Jana Komana na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki, zaś stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. finansowych, jak dotychczas, zajmuje Dariusz Rutowicz. Zmiana ta spowodowana jest rezygnacją z funkcji dotychczasowego Prezesa Zarządu, Roberta Węglarza, z powodów osobistych. Jan Koman z branżą... »


Będą rosyjskie inwestycje na Dolnym Śląsku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 lutego 2014 — komentarze: 1 komentarz

Będą rosyjskie inwestycje na Dolnym ŚląskuSpecjalną Strefę Ekonomiczną w Legnicy oraz Wrocławskie odwiedziła w piątek minister Ekaterina Belyakova, Przedstawiciel Handlowy Federacji Rosyjskiej w Warszawie. Minister Beylakowa przyjechała na Dolny Śląsk na zaproszenie Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej, z którą współpracuje od blisko 2 lat. Spotkała się z w... »


KGHM I FIZAN większościowym właścicielem Uzdrowisk Kłodzkich
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 września 2013 — komentarze: brak komentarzy

KGHM I FIZAN większościowym właścicielem Uzdrowisk Kłodzkich18 września 2013 r. została podpisana umowa sprzedaży pozostałych 35.608 akcji Skarbu Państwa Uzdrowisk Kłodzkich S.A. - Grupa PGU (poprzednia nazwa: Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A.), na rzecz większościowego akcjonariusza - KGHM I Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętych Aktywów Niepublicznych, należącego do spółki KGHM Towarzystwo... »


Zespół Uzdrowisk Kłodzkich i Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa partnerami konferencji pediatrycznej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 października 2012 — komentarze: brak komentarzy

Zespół Uzdrowisk Kłodzkich i Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa partnerami konferencji pediatrycznej13 października br. już po raz kolejny odbędzie się naukowo - szkoleniowa konferencja pediatryczna, organizowana przez Dolnośląski Oddział Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, skierowana do lekarzy dziecięcych. W ramach konferencji przewidziane zostały liczne wykłady lekarzy specjalistów, a wśród nich panelistami będą również ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.181 sek.Lubin 1.0