Poniedzialek, 27 maja 2019 r.   Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 78

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
VII REGIONALNY KONKURS WOKALNY DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚPIEWOWISKO II” VII REGIONALNY KONKURS...
25.05.2019r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbył się VII REGIONALNY KONKURS WOKALNY DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚPIEWOWISKO II” ... »Żółty pył na samochodach. Skąd się bierze… Żółty pył na samochoda...
Żółty pył na samochodach? Od kliku dni kierowcy widzą co rano żółtą maź lub pył, który pokrywa karoserię ich aut. Nie jest t... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 24 maja 2019 r.  KIEROWCA... »Helios Lubin - Maraton Matrix Helios Lubin - Maraton...
31 maja kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. Świętuj z Nocnymi Maratonami Filmowymi 20. rocznicę pojawienia się na srebrnym ekranie... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1975 Otwarcie Szkoły Muzycznej I stopnia

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa uzdrowisko spośród 16099 artykułów.

Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 września 2018 — komentarze: brak komentarzy

Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół cenyPolska Grupa Uzdrowisk i grupa INTERFERIE dołączają do kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny”. Już 19 września specjalne, jesienne oferty turystyczne operatorów zostaną obniżone o 50% i będą dostępne na stronie polskazobaczwiecej.pl. „Polska Zobacz Więcej &nda... »


Prezentacja oferty Polskiej Grupy Uzdrowisk i Interferie na rok 2018
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Prezentacja oferty Polskiej Grupy Uzdrowisk i Interferie na rok 2018Polska Grupa Uzdrowisk oraz sieć hoteli INTERFERIE przedstawią ofertę na 2018 rok kontrahentom i touroperatorom z Polski i Europy. Wydarzanie branżowe, promujące obiekty spółek turystycznych należących do KGHM TFI S.A., zaplanowano na 11 stycznia w Polanicy-Zdroju. Nowa formuła spotkania łączy artystyczny i kulinarny show z biznesowym podejś... »


Polskie kolędy w niemieckim Oybin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 grudnia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Polskie kolędy w niemieckim OybinŚwiąteczne kolędy zaśpiewała grupa wokalna z Centrum Kultury w Rudnej mieszkańcom i władzom Oybina – partnerskiego samorządu gminy Rudna. Naszym niemieckim sąsiadom, dzieci przekazały życzenia od Gminy Rudna. – Oybin to niewielka miejscowość, ale niezwykle urokliwa, zwłaszcza w okresie świątecznym, kiedy odbywa się tam jarmar... »


Nie czekaj latami na skierowanie z NFZ – ZUS wyśle cię do sanatorium od ręki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2016 — komentarze: brak komentarzy

Nie czekaj latami na skierowanie z NFZ – ZUS wyśle cię do sanatorium od rękiOd 20 lat ZUS wysyła pacjentów do sanatoriów. Po co czekać na skierowanie do sanatorium miesiącami, skoro można dostać decyzję w kilkanaście dni. Jeśli jesteś ubezpieczonym, a stan twojego zdrowia grozi niezdolnością do pracy postaraj się o skierowanie na rehabilitacje leczniczą w ZUS. W tym roku swoje leczenie w sanatorium za... »


4F Świeradów RUN 2015 - Już za nami - foto
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 października 2015 — komentarze: brak komentarzy

4F Świeradów RUN 2015 - Już za nami - fotoPonad 500 osób wzięło udział w II edycji 4F Świeradów RUN. Zawodnicy startowali na dystansach 2.5, 10 i 15 kilometrów, a rekordzista pokonał najdłuższą trasę w niecałą godzinę.Biegacze wystartowali z dolnej stacji kolejki gondolowej Ski&Sun Świeradów-Zdrój. Ponad 100 zawodników wybrało krótszy, 2... »


Interferie podsumowały 2014 rok
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 marca 2015 — komentarze: brak komentarzy

Interferie podsumowały 2014 rok Rok 2014, giełdowa spółka INTERFERIE zamknęła wynikiem netto wyższym niż w roku ubiegłym. Wynik ten ukształtował się na poziomie 2 509 tys. złotych. Również przychody ze sprzedaży wzrosły o 2 mln złotych w porównaniu do roku ubiegłego i osiągnęły poziom 40 800 tys. złotych. Tym samym, pomimo trudnej ogólne... »


Zmiany w Interferiach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 kwietnia 2014 — komentarze: brak komentarzy

Zmiany w Interferiach25 kwietnia br. Rada Nadzorcza INTERFERIE powołała Jana Komana na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki, zaś stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. finansowych, jak dotychczas, zajmuje Dariusz Rutowicz. Zmiana ta spowodowana jest rezygnacją z funkcji dotychczasowego Prezesa Zarządu, Roberta Węglarza, z powodów osobistych. Jan Koman z branżą... »


Będą rosyjskie inwestycje na Dolnym Śląsku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 lutego 2014 — komentarze: 1 komentarz

Będą rosyjskie inwestycje na Dolnym ŚląskuSpecjalną Strefę Ekonomiczną w Legnicy oraz Wrocławskie odwiedziła w piątek minister Ekaterina Belyakova, Przedstawiciel Handlowy Federacji Rosyjskiej w Warszawie. Minister Beylakowa przyjechała na Dolny Śląsk na zaproszenie Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej, z którą współpracuje od blisko 2 lat. Spotkała się z w... »


KGHM I FIZAN większościowym właścicielem Uzdrowisk Kłodzkich
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 września 2013 — komentarze: brak komentarzy

KGHM I FIZAN większościowym właścicielem Uzdrowisk Kłodzkich18 września 2013 r. została podpisana umowa sprzedaży pozostałych 35.608 akcji Skarbu Państwa Uzdrowisk Kłodzkich S.A. - Grupa PGU (poprzednia nazwa: Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A.), na rzecz większościowego akcjonariusza - KGHM I Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętych Aktywów Niepublicznych, należącego do spółki KGHM Towarzystwo... »


Zespół Uzdrowisk Kłodzkich i Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa partnerami konferencji pediatrycznej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 października 2012 — komentarze: brak komentarzy

Zespół Uzdrowisk Kłodzkich i Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa partnerami konferencji pediatrycznej13 października br. już po raz kolejny odbędzie się naukowo - szkoleniowa konferencja pediatryczna, organizowana przez Dolnośląski Oddział Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, skierowana do lekarzy dziecięcych. W ramach konferencji przewidziane zostały liczne wykłady lekarzy specjalistów, a wśród nich panelistami będą również ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.184 sek.Lubin 1.0