Środa, 29 czerwca 2022 r.   Imieniny: Piotra, Pawła, Benity
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 27

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Jak klienci oceniają wizytę w urzędzie skarbowym – wyniki badania Jak klienci oceniają w...
W ramach programu „Klient w centrum uwagi KAS" od kwietnia 2021 r. prowadzimy internetowe badanie ankietowe wśród osó... »Groźna susza – apelujemy o rozsądne korzystanie z zasobów wody Groźna susza – a...
W całym kraju mamy upały, temperatury przekraczają średnią wieloletnią, a opadów deszczu wciąż brakuje. Instytut Meteorologii i Gospodarki... »ANDRÉ RIEU. Niech znów nastaną szczęśliwe dni! / napisy. Seans z Cyklu Helios na Scenie ANDRÉ RIEU. Niech znów...
Koncert odbędzie się 21 sierpnia o godzinie 16:00 Czas trwania: 180 min. Od lat: 13 Produkcja: Holandia [2022] Premiera: 19.08.2022... »Repertuar Kina Muza w Lubinie (01.07 – 07.07.2022) Repertuar Kina Muza w ...
1.07 Piątek 12:45, 14:30, 16:15, 18:00 > Minionki: Wejście Gru – premiera > USA / ds 14:00, 16:45, 19:30 > Elvis > USA / sk ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...W lubińskich kopalniach należących do KGHM Polska Miedź SA wydobywa się w sporych ilościach srebro?

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa zus spośród 20288 artykułów.

Czas na szkolną wyprawkę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Czas na szkolną wyprawkęOd najbliższego piątku, 1 lipca, można składać wnioski do ZUS o tzw. „300 plus”, czyli wyprawkę szkolną. Zakład Ubezpieczeń Społecznych już od ubiegłego roku szkolnego przyznaje i wypłaca pieniądze z programu "Dobry Start” nazywane popularnie wyprawką szkolną. W ramach programu rodzice - bez względu na swoje dochody - mogą otrzym... »


Myślała, że pomaga amerykańskiemu żołnierzowi – padła ofiarą oszusta.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Myślała, że pomaga amerykańskiemu żołnierzowi – padła ofiarą oszusta.64-latka padła ofiarą oszusta i straciła ponad 20 tysięcy złotych. Kobieta nawiązała znajomość na portalu społecznościowym, po czym wirtualna znajomość przeniosła się na płaszczyznę rozmów za pomocą komunikatora. Myślała, że koresponduje z amerykańskim żołnierzem, który jest na misji w Afganistanie. Czytając medialne doniesienia o os... »


To już ostatnie wakacje z bonem
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

To już ostatnie wakacje z bonemPrawie 70 tys. bonów dostępnych dla Dolnoślązaków zostało przez nich nadal nieaktywowanych. Tymczasem wakacje to najlepszy moment by bon wykorzystać.  W całej Polsce na blisko 4,3 mln uprawnionych osób, wciąż nieaktywnych jest 895 tys. bonów. Warto się pospieszyć, bo ich ważność upływa 30 września. Po tym terminie... »


Przedsiębiorcy zapominają o deklaracjach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Przedsiębiorcy zapominają o deklaracjachPrzedsiębiorcy przyzwyczaili się do tego, że nie muszą co miesiąc wysyłać do ZUS dokumentacji rozliczeniowej. Niestety „Polski Ład” wprowadził zmiany dotyczące rozliczania składki na ubezpieczenie zdrowotne, które do tego właścicieli firm zobowiązują. Przedsiębiorcom, którzy nie wyślą deklaracji - ZUS automatycznie naliczy... »


90 mln złotych do podziału dla firm
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

90 mln złotych do podziału dla firmDo 8 lipca ZUS czeka na wnioski od firm, które chcą wziąć udział w konkursie BHP. W tym roku pracodawcy mogą składać wnioski o dofinansowanie projektów, które poprawią bezpieczeństwo pracy oraz zmniejszą oddziaływanie szkodliwych czynników tylko elektronicznie.           ... »


Jak sprawdzić, kiedy ZUS przeleje 500 plus?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Jak sprawdzić, kiedy ZUS przeleje 500 plus?Kolejne ponad 590 mln zł zostanie przelanych jeszcze w tym tygodniu na konta rodziców. Terminy wypłat w każdym miesiącu to 2, 4, 7, 9, 12, 14, 16, 18, 20 i 22 dzień miesiąca.   Wielu rodziców chciałoby poznać termin, w jakim pieniądze z ZUS będą przelewane. - Mogą to zrobić sami logując się na swoje konto na PUE ZUS – m&... »


Film z Wałbrzycha II w całej Polsce. Film, komiks i plakat - nagrodzone w konkursie ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Film z Wałbrzycha II w całej Polsce. Film, komiks i plakat - nagrodzone w konkursie ZUSFilm Karola Juszczyka ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orła Białego w Wałbrzychu zatytułowany „Z ZUS-em życie” – zdobywcą II nagrody w konkursie ZUS. Film reprezentował Dolny Śląsk w konkursie centralnym, w którym zajął drugie miejsce, w regionie został uznany za najlepszy film zrealizowany przez ucznia podstawówki. &... »


SENIORKA STRACIŁA CAŁĄ EMERYTURĘ. WPUŚCIŁA DO MIESZKANIA KOBIETĘ PODAJĄCĄ SIĘ ZA PRACOWNICĘ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

SENIORKA STRACIŁA CAŁĄ EMERYTURĘ. WPUŚCIŁA DO MIESZKANIA KOBIETĘ PODAJĄCĄ SIĘ ZA PRACOWNICĘ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJAwaria wody była pretekstem, aby 81–latka wpuściła do swojego mieszkania bezduszną kobietę, która ukradła jej całą emeryturę w kwocie 1700 złotych, pozostawiając seniorkę bez środków do życia. Kolejna okradziona starsza pani, pozwoliła, prawdopodobnie tej samej kobiecie, poczekać w swoim mieszkaniu, pod legendą niezastania w dom... »


Pierwsze 600 mln w ramach 500 plus
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Pierwsze 600 mln w ramach 500 plusPieniądze płyną już na konta rodziców. Tylko do końca tego tygodnia ZUS przeleje łącznie blisko 600 mln zł. 1 czerwca rozpoczął się nowy okres świadczeniowy „Rodzina 500 plus”, pierwszy, który jest obsługiwany wyłącznie przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wnioski na ten okres wpływają do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych... »


ZUS zaprasza nauczycieli - 10 i 13 czerwca
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

ZUS zaprasza nauczycieli - 10 i 13 czerwcaDyżury telefoniczne w ZUS - Projekty edukacyjne Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dla nauczycieli Oddział ZUS w Legnicy zaprasza chętnych nauczycieli szkół podstawowych i średnich do skorzystania z dyżurów telefonicznych. Nasz ekspert, koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji, odpowie na pytania, jakie projekty edukacyjne do... »


Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.133 sek.Lubin 1.0