Sobota, 24 marca 2018 r.   Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 76

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Podsumowanie kwalifikacji wojskowej Podsumowanie kwalifika...
101 mężczyzn z Gminy Lubin otrzymało wezwania i miało obowiązek zgłosić na przeprowadzaną w marcu kwalifikację wojskową. Na badania nie stawili s... »Opowieści o ludziach: Nerwy puściły Opowieści o ludziach: ...
Zofia była w ciągłym stresie. Cóż z tego, że miała rodzinę (męża i dwoje dzieci) ? Cóż z tego, ze  w pracy ją szanowano za wie... »Sukces Artura Trubickiego w Niemczech Sukces Artura Trubicki...
Ścinawianin Artur Trubicki wywalczył dwa złote medale w karate kumite w Międzynarodowych Zawodach Karate WKF w Burkhardtsdorf w Niemcze... »Najnowsze oferty pracy z PUP Lubin Najnowsze oferty pracy...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 23 marca 2018 r. STOLARZ- ... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...2.05.1945 Przejęcie miasta przez administrację polską, czynna była komenda milicji a od 15.05.1945 w ratuszu zaczął funkcjonować Zarząd Miejski

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Pol – Miedź Trans inwestuje w przyszłe kadry
Data dodania: 13 października 2017 — Kategoria: Wiadomości

Pol – Miedź Trans inwestuje w przyszłe kadry

W dniach 26-29.09.2017r. w Gdańsku odbyły się 12 Międzynarodowe Targi Kolejowe Trako 2017. Pol – Miedź Trans będąc obecna na Trako 2017 nie zapomniała również o swoich podopiecznych – uczniach z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego w Legnicy, którzy ostatniego dnia targów odwiedzili stoisko spółki.

Tegoroczne targi dla ich uczestników były okazją nie tylko do zapoznania się ze stoiskami wystawców czy spotkań z przedstawicielami partnerów biznesowych.

W 2016r. spółka podpisała umowę o wzajemnej współpracy z Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego w Legnicy. Jej celem jest współpraca w zakresie kształcenia przyszłych pracowników spółki, w tworzeniu koncepcji rozwoju i funkcjonowania towarowego transportu kolejowego na terenie miast zlokalizowanych w Legnicko – Głogowskim Okręgu Miedziowym oraz współpraca w zakresie poszerzania i uatrakcyjniania oferty szkolnictwa zawodowego dla młodzieży. Spółka od 2016 roku objęła patronatem klasę o profilu technik transportu kolejowego.

Dzięki wsparciu P-MT, szkoła wyposaża pracownie w niezbędne środki dydaktyczne, podręczniki do kształcenia zawodowego oraz przedmiotów ogólnokształcących, opłaca ubezpieczenia za cały okres kształcenia uczniów, stypendia, organizuje wycieczki.

Uczniowie w trakcie pobytu na targach mieli okazję spotkać się z przedstawicielami spółki, porozmawiać na temat wszystkich obszarów i aspektów jej funkcjonowania, a dzięki uprzejmości polskiej spółki, producenta taboru kolejowego Pesa Bydgoszcz mieli również niebywałą okazję, by z bliska zapoznać się z najnowszym taborem ww. spółki przeznaczonym zarówno do obsługi kolejowego transportu towarowego jak i osobowego.

Zaangażowanie przewoźnika z Grupy Kapitałowej KGHM PM w wspieranie rozwoju szkolnictwa zawodowego jest wyrazem nie tylko zwykłego zaangażowania w projekt z obszaru CSR, ale przede wszystkim bardzo dojrzałego i dalekosiężnego myślenia o budowaniu własnego zaplecza pracowniczego.

Spółka z Lubina deklaruje dalsze pogłębianie tego kierunku poprzez i chęć współpracy z lokalnymi szkołami oraz uczelniami wyższymi. Przykładem tego jest podjęcie współpracy ze szkołą z Głogowa oraz podejmowanie działania w celu poszerzenia współpracy z jednostkami na terenie Wrocławia.

Słowa kluczowe: lubin Pol Miedź Trans
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,17188.html
Ten artykuł był czytany 454 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.030 sek.Lubin 1.0