Poniedzialek, 18 luty 2019 r.   Imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 125

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
IV sesja rady Gminy Lubin IV sesja rady Gminy Lu...
Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego zdominowały ostatnie obrady Rady Gminy Lubin. Uchwalono pięć takich planów i jednocześnie,... »Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Tydzień Pomocy Osobom ...
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który w tym roku potrwa od 18 do 24 lutego, to kolejna edycja akcji koordynowanej przez... »Kolejny seans z cyklu Kino Kobiet Kolejny seans z cyklu ...
Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w hol... »Zagłębie Lubin wygrało z Miedzią Legnica 3:0 Zagłębie Lubin wygrało...
Zagłębie Lubin wygrało z Miedzią Legnica 3:0 w derbach Zagłębia Miedziowego. Bramki zdobywali Bartłomiej Pawłowski, Filip Jagiełło i Aleskandar M... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Dialog Arena – stadion klubu Zagłębie Lubin. Pojemność stadionu wynosi 16 300 miejsc

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Nadkom. dr Joanna Cichla –Pierwsza Pani Komendant na Dolnym Śląsku
Data dodania: 03 lipca 2018 — Kategoria: Wiadomości

Nadkom. dr Joanna Cichla –Pierwsza Pani Komendant na Dolnym Śląsku

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński, rozkazem personalnym, z dniem 01 lipca 2018 roku powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie nadkom. dr Joannę Cichla. Podczas uroczystej zbiórki w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie, w dniu 03 lipca, rozkaz personalny Pani Komendant wręczył inspektor dr Andrzej Łuczyszyn - Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Nadkom. dr Joanna Cichla służbę w Policji rozpoczęła 20 listopada 1999 r. jako aplikant w Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.  Przez prawie cały okres kariery zawodowej związana była z  pionem kryminalnym. Od marca 2013 roku, Komendant Cichla pełniła różne funkcje kierownicze w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie. Od stanowiska Kierownika ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji, a następnie Zastępcy Naczelnika dw. z Przestępczością Gospodarczą.

W uznaniu szerokiej wiedzy zawodowej, uzdolnień menadżerskich i doświadczenia w zarządzaniu i kierowaniu zespołami ludzkimi w styczniu 2017 roku, zostały jej powierzone obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach, na które to stanowisko została powołana w lipcu tego samego roku.

Jako doświadczonemu oficerowi Policji o niezwykle szerokich kompetencjach z dniem 11 czerwca 2018 roku, nadkom. dr Joannie Cichla zostały powierzone obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie, zwieńczone powołaniem na to stanowisko z dniem 1 lipca bieżącego roku.

Z wykształcenia Joanna Cichla jest doktorem nauk społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończyła również studia w Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, na kierunku zarządzanie. Ponadto jest pedagogiem i socjoterapeutą.

Na co dzień współpracuje z młodzieżą oraz osobami dorosłymi doznającymi przemocy.

za KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18298.html
Ten artykuł był czytany 267 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.026 sek.Lubin 1.0