Czwartek, 19 lipca 2018 r.   Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 88

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Komunikat: przerwa w dostawie wody dla Osieka Komunikat: przerwa w d...
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Gminy Lubin Sp. z o.o. w Księginicach informuje, iż w związku z pracami budowlanymi przy budowie Stacji Po... »Pobił partnerkę, ranił nożem mężczyznę, który chciał jej pomóc Pobił partnerkę, ranił...
W nocy 16 lipca 34-letni mieszkaniec Lubina pobił w mieszkaniu swoją partnerkę. Gdy ta uciekła do parku miejskiego, pobiegł za nią, przew... »Ostrzeżenie meteorologiczne przed opadami Ostrzeżenie meteorolog...
Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu wydało ostrzeżenie przed intensywnymi opadami deszczu dla powiatu lubińskiego. Ostrzeżenie obowiąz... »Tragiczny wypadek na drodze do Ścinawy Tragiczny wypadek na d...
Dwie osoby zginęły w tragicznym wypadku w pobliżu Siedlec na drodze z Lubina do Ścinawy. Tragedia wydarzyła się na drodze nr 36 relacji Lubin - ... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Po przeprowadzonej w 2000 roku inwentaryzacji przyrodniczej na terenie Lubina stwierdzono występowanie 8 gatunków roślin, grzybów i porostów podlegających ochronie ścisłej, 8 gatunków roślin podlegających ochronie częsciowej oraz 26 gatunków roślin rzadkich, 8 gatunków chronionych i 17 gatunków rzadkich bezkręgowców, wśród ryb 1 gatunek chroniony i 1 rzadki, 5 gatunków chronionych płazów (wszystkie występujące w Polsce gatunki płazów znajdują się pod ochroną) 4 gatunki chronionych gadów (wszystkie występujące w Polsce gatunki gatunki gadów znajdują się pod ochroną_, 92 gatunki chronionych ptaków, 9 gatunków chronionych nietoperzy( wszystkie występujące w Polsce gatunki nietoperzy znajdują się pod ochroną) oraz 6 gatunków chronionych ssaków. Główne zasoby naturalne Lubina to: ruda miedzi, srebro, pokłady żwiru i piasku.

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Nadkom. dr Joanna Cichla –Pierwsza Pani Komendant na Dolnym Śląsku
Data dodania: 03 lipca 2018 — Kategoria: Wiadomości

Nadkom. dr Joanna Cichla –Pierwsza Pani Komendant na Dolnym Śląsku

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński, rozkazem personalnym, z dniem 01 lipca 2018 roku powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie nadkom. dr Joannę Cichla. Podczas uroczystej zbiórki w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie, w dniu 03 lipca, rozkaz personalny Pani Komendant wręczył inspektor dr Andrzej Łuczyszyn - Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Nadkom. dr Joanna Cichla służbę w Policji rozpoczęła 20 listopada 1999 r. jako aplikant w Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.  Przez prawie cały okres kariery zawodowej związana była z  pionem kryminalnym. Od marca 2013 roku, Komendant Cichla pełniła różne funkcje kierownicze w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie. Od stanowiska Kierownika ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji, a następnie Zastępcy Naczelnika dw. z Przestępczością Gospodarczą.

W uznaniu szerokiej wiedzy zawodowej, uzdolnień menadżerskich i doświadczenia w zarządzaniu i kierowaniu zespołami ludzkimi w styczniu 2017 roku, zostały jej powierzone obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach, na które to stanowisko została powołana w lipcu tego samego roku.

Jako doświadczonemu oficerowi Policji o niezwykle szerokich kompetencjach z dniem 11 czerwca 2018 roku, nadkom. dr Joannie Cichla zostały powierzone obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie, zwieńczone powołaniem na to stanowisko z dniem 1 lipca bieżącego roku.

Z wykształcenia Joanna Cichla jest doktorem nauk społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończyła również studia w Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, na kierunku zarządzanie. Ponadto jest pedagogiem i socjoterapeutą.

Na co dzień współpracuje z młodzieżą oraz osobami dorosłymi doznającymi przemocy.

za KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18298.html
Ten artykuł był czytany 187 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.031 sek.Lubin 1.0