Środa, 26 września 2018 r.   Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 84

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Tragiczny wypadek na DK 94. Dwie osoby nie żyją, a jedna osoba jest ranna Tragiczny wypadek na D...
Dwie osoby zginęły w zderzeniu dwóch aut osobowych. Do wypadku doszło dziś wieczorem na drodze krajowej nr 94 w Prochowicach.Droga krajowa... »Co pacjent powinien wiedzieć o e-ZLA? Co pacjent powinien wi...
Na Dolnym Śląsku, w każdym tygodniu ponad 13 tysięcy elektronicznych zwolnień trafia na komputery ZUS. Od 1 grudnia to będzie jedyna, honorowana ... »Oferty pracy KGHM Oferty pracy KGHM
MERCUS Logistyka sp. z o.o.Magazynier MERCUS Logistyka sp. z o.o.Magazynier KGHM Polska Miedź S.A. CentralaSpecjalista w Wydziale Ryzyka Rynkow... »Mając ponad dwa promile uszkodziła samochód sąsiada Mając ponad dwa promil...
Lubińscy dzielnicowi zatrzymali 40 - letnią mieszkankę Lubina, która według zgłoszenia świadków, wyjeżdżając ze swojej pose... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Miasto leży na Wysoczyźnie Lubińskiej, nad rzeką Zimnicą.

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Nadkom. dr Joanna Cichla –Pierwsza Pani Komendant na Dolnym Śląsku
Data dodania: 03 lipca 2018 — Kategoria: Wiadomości

Nadkom. dr Joanna Cichla –Pierwsza Pani Komendant na Dolnym Śląsku

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński, rozkazem personalnym, z dniem 01 lipca 2018 roku powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie nadkom. dr Joannę Cichla. Podczas uroczystej zbiórki w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie, w dniu 03 lipca, rozkaz personalny Pani Komendant wręczył inspektor dr Andrzej Łuczyszyn - Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Nadkom. dr Joanna Cichla służbę w Policji rozpoczęła 20 listopada 1999 r. jako aplikant w Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.  Przez prawie cały okres kariery zawodowej związana była z  pionem kryminalnym. Od marca 2013 roku, Komendant Cichla pełniła różne funkcje kierownicze w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie. Od stanowiska Kierownika ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji, a następnie Zastępcy Naczelnika dw. z Przestępczością Gospodarczą.

W uznaniu szerokiej wiedzy zawodowej, uzdolnień menadżerskich i doświadczenia w zarządzaniu i kierowaniu zespołami ludzkimi w styczniu 2017 roku, zostały jej powierzone obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach, na które to stanowisko została powołana w lipcu tego samego roku.

Jako doświadczonemu oficerowi Policji o niezwykle szerokich kompetencjach z dniem 11 czerwca 2018 roku, nadkom. dr Joannie Cichla zostały powierzone obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie, zwieńczone powołaniem na to stanowisko z dniem 1 lipca bieżącego roku.

Z wykształcenia Joanna Cichla jest doktorem nauk społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończyła również studia w Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, na kierunku zarządzanie. Ponadto jest pedagogiem i socjoterapeutą.

Na co dzień współpracuje z młodzieżą oraz osobami dorosłymi doznającymi przemocy.

za KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18298.html
Ten artykuł był czytany 223 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.055 sek.Lubin 1.0