Środa, 21 listopada 2018 r.   Imieniny: Janusza, Marii, Konrada
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 48

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu „Laboratoria XXI wieku” Uroczyste ogłoszenie w...
„Laboratoria XXI wieku” to konkurs edukacyjny Fundacji KGHM Polska Miedź, którego laureaci otrzymają wsparcie finansowe na utw... »Wykorzystał kartę płatniczą innej osoby i płacił nią za zakupy Wykorzystał kartę płat...
Do przestępstwa doszło na terenie Lubina. Policjanci zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który posłużył się kartą płatniczą innej osoby. 8 r... »Ptaki Powiatu Lubińskiego – wystawa do obejrzenia w Rynku Ptaki Powiatu Lubiński...
Do 3 grudnia 2018 r., wystawę fotografii pt.: "Ptaki Powiatu Lubińskiego" obejrzeć można w Rynku w Lubinie. Wystawa składa się z 30 plansz, a ... »Black Friday i Cyber Monday – twoje prawa na wyprzedażach Black Friday i Cyber M...
Black Friday i Cyber Monday – to dni, w których możesz zrobić korzystnie zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych w kraju i z... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Miasto leży na Wysoczyźnie Lubińskiej, nad rzeką Zimnicą.

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Nadkom. dr Joanna Cichla –Pierwsza Pani Komendant na Dolnym Śląsku
Data dodania: 03 lipca 2018 — Kategoria: Wiadomości

Nadkom. dr Joanna Cichla –Pierwsza Pani Komendant na Dolnym Śląsku

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński, rozkazem personalnym, z dniem 01 lipca 2018 roku powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie nadkom. dr Joannę Cichla. Podczas uroczystej zbiórki w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie, w dniu 03 lipca, rozkaz personalny Pani Komendant wręczył inspektor dr Andrzej Łuczyszyn - Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Nadkom. dr Joanna Cichla służbę w Policji rozpoczęła 20 listopada 1999 r. jako aplikant w Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.  Przez prawie cały okres kariery zawodowej związana była z  pionem kryminalnym. Od marca 2013 roku, Komendant Cichla pełniła różne funkcje kierownicze w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie. Od stanowiska Kierownika ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji, a następnie Zastępcy Naczelnika dw. z Przestępczością Gospodarczą.

W uznaniu szerokiej wiedzy zawodowej, uzdolnień menadżerskich i doświadczenia w zarządzaniu i kierowaniu zespołami ludzkimi w styczniu 2017 roku, zostały jej powierzone obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach, na które to stanowisko została powołana w lipcu tego samego roku.

Jako doświadczonemu oficerowi Policji o niezwykle szerokich kompetencjach z dniem 11 czerwca 2018 roku, nadkom. dr Joannie Cichla zostały powierzone obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie, zwieńczone powołaniem na to stanowisko z dniem 1 lipca bieżącego roku.

Z wykształcenia Joanna Cichla jest doktorem nauk społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończyła również studia w Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, na kierunku zarządzanie. Ponadto jest pedagogiem i socjoterapeutą.

Na co dzień współpracuje z młodzieżą oraz osobami dorosłymi doznającymi przemocy.

za KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18298.html
Ten artykuł był czytany 243 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.038 sek.Lubin 1.0