Poniedzialek, 20 sierpnia 2018 r.   Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 86

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Policyjne działania „Niebezpieczne ProMile” Policyjne działania &#...
 Lubińscy policjanci prowadzą na terenie powiatu lubińskiego działania pn. „Niebezpieczne ProMile”. Podstawowym celem jest zmnie... »Kierując bez butów, pijany spowodował kolizję Kierując bez butów, pi...
Letnie upały, dały się we znaki 48-letniemu mieszkańcowi Lubina, więc postanowił się trochę orzeźwić trunkiem, zapomniał założyć obuwie i... »Sprawdź czy dostałes list z ZUS Sprawdź czy dostałes l...
Aż 19 dni przed wyznaczonym terminem Zakład Ubezpieczeń Społecznych zakończył wysyłkę ponad 20 mln listów z Informacją o Stanie Konta Ubez... »Ważne informacje dla osób udających się na festiwal „Hip Hop Kemp 2018” w Hradec Kralove Ważne informacje dla o...
W Hradec Kralove od 23 do 25 sierpnia 2018 roku odbędzie się festiwal „Hip Hop Kemp 2018”. Z przekazanych informacji przez cz... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Według danych z roku 2008 średni dochód na mieszkańca powiatu lubińskiego wynosił 5432,4 zł brutto. Jest to najwyższy wynik w Polsce

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Ponad 24 lata w służbie dla dobra i bezpieczeństwa ludzi
Data dodania: 20 lipca 2018 — Kategoria: Wiadomości

Ponad 24 lata w służbie dla dobra i bezpieczeństwa ludzi

Dzisiaj, podczas odprawy służbowej, Komendant Powiatowy Policji w Lubinie podinsp. dr Joanna Cichla dziękowała za wiele lat służby asp. sztab. Krzysztofowi Rutkowskiemu – Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, który po 24 latach służby odchodzi na zasłużoną emeryturę. Pani Komendant oprócz tego, że podkreśliła niesamowity profesjonalizm, zaangażowanie, ogromną wiedzę i doświadczenie Krzysztofa Rutkowskiego, podziękowała za życzliwość, dobro i szacunek do drugiego człowieka.

Asp. sztab. Krzysztof Rutkowski służył w szeregach policji ponad 24 lata. Jego kariera zawodowa była związana przede wszystkim z ruchem drogowym. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany za efekty w służbie na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu lubińskiego i legnickiego. Niesamowicie zaangażowany policjant z poświęceniem oddawał się swojej pracy. Nigdy nie odmawiał pomocy, zawsze znalazł czas, żeby doradzić młodszym stażem policjantom. Za to też podziękowali mu dzisiaj koledzy i koleżanki.

Służba w Policji była moją pasją i gdybym mógł cofnąć czas, podjąłbym taką samą decyzję. Wstąpiłbym do Policji. Tak na koniec podsumował ze wzruszeniem Krzysztof Rutkowski.

Profesjonalista w pracy, z ogromną wiedzą i zaangażowaniem, ale przede wszystkim wspaniały i życzliwy kolega, którego podczas codziennej służby będzie nam brakować.

Oficer prasowy KPP w Lubinie

st. asp. Sylwia Serafin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18365.html
Ten artykuł był czytany 249 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.053 sek.Lubin 1.0