Niedziela, 24 marca 2019 r.   Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 35

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Liga Mistrzów UEFA na wielkim ekranie Liga Mistrzów UEFA na ...
Zapraszamy na transmisje najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie. UEFA Champions League po raz kolejny zagości na ekranach kina H... »VII Rejonowy Konkurs Wokalny Dzieci i Młodzieży „Śpiewowisko I” VII Rejonowy Konkurs W...
W dniu 23.03.2019 w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbył się VII Rejonowy Konkurs Wokalny Dzieci i Młodzieży "Śpiewowisko I" dla klas IV-VI ... »Znamy termin VI Biegu Papieskiego! Znamy termin VI Biegu ...
Po raz szósty mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników biegania do udziału w Biegu Papieskim. Start VI Biegu Papieskiego od... »Oszuści okradli 89-letnią kobietę. Podawali się pracowników spółdzielni Oszuści okradli 89-let...
89- letnia mieszkanka Lubina padła ofiarą oszustów. Przestępcy podając się za pracowników spółdzielni mieszkaniowej,... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Po przeprowadzonej w 2000 roku inwentaryzacji przyrodniczej na terenie Lubina stwierdzono występowanie 8 gatunków roślin, grzybów i porostów podlegających ochronie ścisłej, 8 gatunków roślin podlegających ochronie częsciowej oraz 26 gatunków roślin rzadkich, 8 gatunków chronionych i 17 gatunków rzadkich bezkręgowców, wśród ryb 1 gatunek chroniony i 1 rzadki, 5 gatunków chronionych płazów (wszystkie występujące w Polsce gatunki płazów znajdują się pod ochroną) 4 gatunki chronionych gadów (wszystkie występujące w Polsce gatunki gatunki gadów znajdują się pod ochroną_, 92 gatunki chronionych ptaków, 9 gatunków chronionych nietoperzy( wszystkie występujące w Polsce gatunki nietoperzy znajdują się pod ochroną) oraz 6 gatunków chronionych ssaków. Główne zasoby naturalne Lubina to: ruda miedzi, srebro, pokłady żwiru i piasku.

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Ponad 24 lata w służbie dla dobra i bezpieczeństwa ludzi
Data dodania: 20 lipca 2018 — Kategoria: Wiadomości

Ponad 24 lata w służbie dla dobra i bezpieczeństwa ludzi

Dzisiaj, podczas odprawy służbowej, Komendant Powiatowy Policji w Lubinie podinsp. dr Joanna Cichla dziękowała za wiele lat służby asp. sztab. Krzysztofowi Rutkowskiemu – Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, który po 24 latach służby odchodzi na zasłużoną emeryturę. Pani Komendant oprócz tego, że podkreśliła niesamowity profesjonalizm, zaangażowanie, ogromną wiedzę i doświadczenie Krzysztofa Rutkowskiego, podziękowała za życzliwość, dobro i szacunek do drugiego człowieka.

Asp. sztab. Krzysztof Rutkowski służył w szeregach policji ponad 24 lata. Jego kariera zawodowa była związana przede wszystkim z ruchem drogowym. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany za efekty w służbie na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu lubińskiego i legnickiego. Niesamowicie zaangażowany policjant z poświęceniem oddawał się swojej pracy. Nigdy nie odmawiał pomocy, zawsze znalazł czas, żeby doradzić młodszym stażem policjantom. Za to też podziękowali mu dzisiaj koledzy i koleżanki.

Służba w Policji była moją pasją i gdybym mógł cofnąć czas, podjąłbym taką samą decyzję. Wstąpiłbym do Policji. Tak na koniec podsumował ze wzruszeniem Krzysztof Rutkowski.

Profesjonalista w pracy, z ogromną wiedzą i zaangażowaniem, ale przede wszystkim wspaniały i życzliwy kolega, którego podczas codziennej służby będzie nam brakować.

Oficer prasowy KPP w Lubinie

st. asp. Sylwia Serafin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18365.html
Ten artykuł był czytany 288 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.034 sek.Lubin 1.0