Wtorek, 20 listopada 2018 r.   Imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 94

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Zagłębie miedziowe się trzęsie. Kolejny wstrząs (Aktualizacja) Zagłębie miedziowe się...
Silny wstrząs odczuwalny w całym w Zagłębiu Miedziowym. Dzisiaj o godzinie 07:15 sejsmografy zarejestrowały wstrząs o sile 4.1 stopnia w ska... »Specjalistka z KGHM Polska Miedź laureatką międzynarodowego plebiscytu „Women in Minning” Specjalistka z KGHM Po...
Z Lubina na światowe TOP 100. Kamilla Słowikowska z Departamentu Hutnictwa w KGHM Polska Miedź S.A. trafiła na prestiżową listę Top 100 Global In... »Nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierowca i jego pasażerowie są już w policyjnej celi Nie zatrzymał się do k...
18-latek uciekał przed lubińskimi policjantami. Policjanci dogonili uciekiniera, który jak się okazało, miał wiele na sumieniu. Podobnie j... »Sesje na żywo w internecie Sesje na żywo w intern...
Dzisiaj o godz. 14:00 w sali posiedzeń w Ratuszu zaplanowane jest zaprzysiężenie prezydenta oraz radnych. Następnie rozpocznie się sesja Rady Mie... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...pierwsze wzmianki o Lubinie pochodzą z drugiej połowy XII wieku?

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

VIII Dolnośląskie Mistrzostwa Strzeleckie Policjantów
Data dodania: 13 września 2018 — Kategoria: Wiadomości

VIII Dolnośląskie Mistrzostwa Strzeleckie Policjantów

102 zawodników i 34 drużyny wzięły udział w VIII Mistrzostwach Strzeleckich Policjantów województwa dolnośląskiego. Z lubińskiej komendy udział wzięła reprezentacja trzyosobowa. W kategorii strzelania dynamicznego sierż. szt. Krzysztof Pańszczyk zdobył I miejsce.

W Jaworze na strzelnicy sportowej Klubu UR odbyły się VIII Dolnośląskie Mistrzostwa Strzeleckie Policjantów. W tym roku udział wzięły 34 drużyny składające się ze 102 funkcjonariuszy. W zawodach gościnnie strzelała drużyny policji czeskiej. Bezkonkurencyjni w klasyfikacji drużynowej okazali się gospodarze z KPP Jawor, w kategorii mężczyzn oraz Komenda Miejska Policji we Wrocławiu, w kategorii kobiet. Zawody zorganizowane zostały przez ZW NSZZ Policjantów woj. Dolnośląskiego, Wydział Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu, ZT NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Jaworze i Świdnicy, a także Jaworski Klub Strzelecki „UR”. Nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali organizatorzy, instruktorzy strzelectwa oraz sędziowie. Zawody odbywają się co roku i mają charakter współzawodnictwa, będąc jednocześnie formą samodoskonalenia zawodowego policjantów.

Na trzech różnych osiach strzeleckich rozegrane zostały konkurencje w strzelaniu szybkim, dynamicznym oraz dokładnym. Zawodnicy strzelali z broni służbowej Walter P-99, dzięki czemu wszyscy uczestnicy mieli jednakowe szanse. Dodatkową konkurencją był „ZŁOTY STRZAŁ” Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy, polegający na oddaniu jednego strzału, z jednej ręki, do tarczy oddalonej o 25m.

W kategorii strzelania dynamicznego I miejsce zajął sierż. szt. Krzysztof Pańszczyk, funkcjonariusz Wydziału Prewencji lubińskiej komendy. Dyplom za udział otrzymali ponadto sierż. Łukasz Mosiołek oraz sierż. szt. Tomasz Dobosz także z Wydziału Prewencji.

 

st. asp. Karolina Hawrylciów

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18580.html
Ten artykuł był czytany 212 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.048 sek.Lubin 1.0