Środa, 24 lipca 2019 r.   Imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 76

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Areszt za znęcanie się nad żoną i siostrą Areszt za znęcanie się...
Dwaj mężczyźni w wieku 36 i 38 lat resztę wakacji spędzą w tymczasowym areszcie. Taką decyzję podjął sąd, wobec podejrzanych o stosowanie... »W co się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną na wysokie stanowisko? W co się ubrać na rozm...
Szykując się na rozmowę o pracę na wysokim stanowisku, należy pamiętać o kilku szczegółach. Dobierając części garderoby i dodatki... »Zrównoważony Raport KGHM Polska Miedź S.A. za 2018 rok już w sieci Zrównoważony Raport KG...
Spółka kontynuuje politykę otwartości i transparentności z interesariuszami. Interaktywna publikacja została przygotowana w oparciu o ... »Helios Lubin - Helios Lubin - "Wymarz...
Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane histo... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...30.06.2000r Rozporządzeniem Rady Ministrów do Legnickiej Specjalnej Sterfy Ekonomicznej włączono nowy obszar lubiński obszar 27, 83 ha.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

VIII Dolnośląskie Mistrzostwa Strzeleckie Policjantów
Data dodania: 13 września 2018 — Kategoria: Wiadomości

VIII Dolnośląskie Mistrzostwa Strzeleckie Policjantów

102 zawodników i 34 drużyny wzięły udział w VIII Mistrzostwach Strzeleckich Policjantów województwa dolnośląskiego. Z lubińskiej komendy udział wzięła reprezentacja trzyosobowa. W kategorii strzelania dynamicznego sierż. szt. Krzysztof Pańszczyk zdobył I miejsce.

W Jaworze na strzelnicy sportowej Klubu UR odbyły się VIII Dolnośląskie Mistrzostwa Strzeleckie Policjantów. W tym roku udział wzięły 34 drużyny składające się ze 102 funkcjonariuszy. W zawodach gościnnie strzelała drużyny policji czeskiej. Bezkonkurencyjni w klasyfikacji drużynowej okazali się gospodarze z KPP Jawor, w kategorii mężczyzn oraz Komenda Miejska Policji we Wrocławiu, w kategorii kobiet. Zawody zorganizowane zostały przez ZW NSZZ Policjantów woj. Dolnośląskiego, Wydział Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu, ZT NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Jaworze i Świdnicy, a także Jaworski Klub Strzelecki „UR”. Nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali organizatorzy, instruktorzy strzelectwa oraz sędziowie. Zawody odbywają się co roku i mają charakter współzawodnictwa, będąc jednocześnie formą samodoskonalenia zawodowego policjantów.

Na trzech różnych osiach strzeleckich rozegrane zostały konkurencje w strzelaniu szybkim, dynamicznym oraz dokładnym. Zawodnicy strzelali z broni służbowej Walter P-99, dzięki czemu wszyscy uczestnicy mieli jednakowe szanse. Dodatkową konkurencją był „ZŁOTY STRZAŁ” Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy, polegający na oddaniu jednego strzału, z jednej ręki, do tarczy oddalonej o 25m.

W kategorii strzelania dynamicznego I miejsce zajął sierż. szt. Krzysztof Pańszczyk, funkcjonariusz Wydziału Prewencji lubińskiej komendy. Dyplom za udział otrzymali ponadto sierż. Łukasz Mosiołek oraz sierż. szt. Tomasz Dobosz także z Wydziału Prewencji.

 

st. asp. Karolina Hawrylciów

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18580.html
Ten artykuł był czytany 321 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.027 sek.Lubin 1.0