Piątek, 18 stycznia 2019 r.   Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 98

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Policjantki odwiedziły dzieci w szkole Policjantki odwiedziły...
Lubińscy policjanci w ramach akcji prewencyjnej pn. „Bezpieczne Ferie 2019” przeprowadzają w szkołach prelekcje dla dzieci. G... »Policjanci i pracownicy GOPS - wspólnie pomagają osobom bezdomnym Policjanci i pracownic...
15 stycznia 2019 roku, policjanci i pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubinie przeprowadzili wspólne działania, mają... »KGHM Polska Miedź S.A. w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych KGHM Polska Miedź S.A....
Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Czas wyjazdów, zabaw na śniegu oraz bardzo często, czas wzmożonej samodzielności naszych pocie... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 18 stycznia 2019 r. ASYSTENT ... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...z Lubinem związane są takie znane osoby jak m.in.: Andrzej Chyra, Renata Dancewicz, Edyta Olszówka czy Kasia Wilk?

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Lubin. Finał rodzinnej tragedii
Data dodania: 18 grudnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Lubin. Finał rodzinnej tragedii

Lubin. Kara dożywotniego pozbawienia wolności dla kobiety, która dokonała zabójstwa dwóch małoletnich córek. Takiej kary domagał się dla oskarżonej prokurator.

 

Zakończył się proces przed Sądem Okręgowym w Legnicy przeciwko Natalii W., którą Prokuratura Rejonowa w Lubinie oskarżyła o to, że: w dniu 23 stycznia 2018 roku w Lubinie, w mieszkaniu położonym przy ulicy Cedrowej, dokonała zbrodni podwójnego zabójstwa swoich dzieci: 13-miesięcznej Laury i 12-letniej Emilii, zadając im nożem uderzenia w różne części ciała, czym spowodowała obrażenia w postaci ran kłutych i ciętych, skutkiem czego do zgonu Laury doszło na miejscu zdarzenia, a Emilka zmarła po przewiezieniu jej do szpitala, tj. o czyn z art.148 § 1 k.k. w zw. z art.148 § 3 k.k.

Prokurator przed Sądem domagał się wymierzenia oskarżonej za zarzucaną jej zbrodnię kary dożywotniego pozbawienia wolności z możliwością warunkowego przedterminowego zwolnienia po odbyciu 35 lat kary.

Wyrokiem z dnia 11 grudnia 2018 roku Sąd Okręgowy w Legnicy uznał Natalię W. za winną popełnienia dwóch zabójstw z art.148 § 1 k.k., osobno każdej z dziewczynek - i przy zastosowaniu art. 91 § 1 k.k. wymierzył jej za te czyny, zgodnie z wnioskiem prokuratora, karę dożywotniego pozbawienia wolności z tym zastrzeżeniem, że może ubiegać się o warunkowe przedterminowe zwolnienie po 30 latach.

Wyrok jest nieprawomocny.

Lidia Tkaczyszyn - rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Legnicy

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18959.html
Ten artykuł był czytany 125 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.043 sek.Lubin 1.0