Wtorek, 02 czerwca 2020 r.   Imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 27

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wypadanie włosów – przyczyny powodujące ten popularny problem mogą Cię zaskoczyć. Za głównych sprawców nadmiernego wypadania włosów uważa się stres, anemię czy złą dietę, jednak badania wykazały, że jest to także częsta przypadłość osób, u których wykryto zaburzenia hormonalne.

Wiadomości z Lubina
Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty Konkurs fotograficzny ...
Ponad czterdzieści zdjęć wpłynęło na konkurs fotograficzny „Zostaję w domu, nie nudzę”. Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgr... »Dwie nietrzeźwe kierujące. Jedna z nich wpadła, bo jechała za szybko. Dwie nietrzeźwe kieruj...
Mieszkanka Lubina w wieku 36 lat, kierując samochodem osobowym marki Audi, jechała za szybko, więc została zatrzymana przez policjant&oac... »Koniec roku szkolnego: Jak będzie wyglądało rozdanie świadectw? Koniec roku szkolnego:...
O formie i terminie wydania uczniom świadectwa zdecyduje dyrektor szkoły. Może ustalić odbiór świadectw w trybie indywidualnym, może wyzna... »Najbliższe wakacje spędźmy w Polsce Najbliższe wakacje spę...
Mamy nadzieję, że najbliższe wakacje przyniosą polskiej branży turystycznej trochę oddechu – powiedział wiceminister rozwoju Andrzej Gut-Mo... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...lubińska drużnya piłki siatkowej mężczyzn - Inova Cuprum Lubin awansowała do II ligii?

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Główna nagroda w międzynarodowym konkursie Stevie Awards 2019 dla Prezesa KGHM
Data dodania: 21 października 2019 — Kategoria: Wiadomości

Główna nagroda w międzynarodowym konkursie Stevie Awards 2019 dla Prezesa KGHM

Złotą statuetkę Stevie Awards odebrał 19 października 2019 roku Marcin Chludziński, prezes zarządu KGHM Polska Miedź S.A.. Dodatkowo KGHM jako firma otrzymała także nagrodę Stevie w kategorii CSR „Corporate Social Responsibility Program of the Year – in Europe” za całokształt działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

ZŁOTO DLA ZARZĄDZAJĄCEGO

Prezesa Polskiej Miedzi uhonorowano najwyższym laurem w kategorii „Executive of the Year – Metals & Mining”. Jak podkreślają organizatorzy, przyznawana od 2002 roku Stevie Awards jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych nagród na świecie w dziedzinie biznesu. Jej laureatami są osoby indywidualne oraz firmy z ponad 70 krajów świata. Celem konkursu jest uhonorowanie i publiczne uznanie osiągnięć i pozytywnego wkładu organizacji i ludzi biznesu na całym świecie

– Podstawą w turbulentnych czasach jest precyzyjnie określona wizja, konsekwentne zarządzanie, ale też uważność i elastyczność w działaniu. Ta nagroda należy nam się za to, że razem z załogą Polskiej Miedzi dzień po dniu wdrażamy w życie cele, jakie założyliśmy w strategii na lata 2019 – 2023. Statuetka to symboliczne docenienie naszej pracy nad nowym podejściem do trendów i wymagającego rynku, w jakim przyszło nam funkcjonować – podkreślił Marcin Chludziński, prezes zarządu KGHM.

W ciągu ostatniego roku zarząd KGHM skutecznie wprowadzał założenia nowej Strategii spółki, koncentrując się zwiększaniu efektywności procesów produkcyjnych i zarządzania oraz działaniach zmierzających do obniżki kosztów produkcji. Mimo niesprzyjających warunków makroekonomicznych za pierwsze sześć miesięcy tego roku firma odnotowała solidne wzrosty podstawowych wskaźników finansowych w stosunku do poprzednich okresów rozliczeniowych. Miedziowa spółka oraz jej zarząd zostali w tym roku laureatami licznych nagród i wyróżnień w zakresie zarządzania, wspierania polskiej kultury, oraz m.in. raportowania wyników.

Złoty Stevie jest ręcznie odlewany i wykończony 24-karatowym złotem. Kryształowa piramida uniesiona w górę przez Stevie reprezentuje hierarchię ludzkich potrzeb. System często reprezentowany jako piramida, został opracowany w XX wieku przez psychologa Abrahama Maslowa, który zauważył, że po zaspokojeniu naszych podstawowych potrzeb, poszukujemy szacunku i uznania oraz dążymy do samorealizacji. To już szesnasta edycja światowego programu nagród (The International Business Awards®), uznającego osiągnięcia w różnych aspektach biznesu.

DOCENIONY CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY

Brązowa nagroda dla KGHM przyznana za całokształt działań spółki w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu to uwieńczenie kompleksowego programu realizowanego przez Polską Miedź pod hasłem „Dobry Sąsiad”.

Zgodnie z założeniami swojej strategii zarząd KGHM prowadzi politykę zrównoważonego rozwoju, współpracując z okolicznymi gminami oraz wspomagając ich rozwój. Miedziowa spółka zatrudnia mieszkańców pobliskich miejscowości, wspiera lokalnych sportowców poprzez sponsoring oraz wspomaga samorządy lokalne i pro-społeczne programy przez nie realizowane. W październiku tego roku KGHM podpisał mowy z dwiema gminami: Legnicą i Głogowem, przekazując każdej z nich 300 tys. zł na działania i programy prozdrowotne realizowane na rzecz mieszkańców. W minionym roku do jednostek samorządu terytorialnego w Zagłębiu Miedziowym trafiło od KGHM ponad 550 mln zł z tytułu należnych podatków i opłat.

W ramach swojej polityki CSR Polska Miedź realizuje oraz wspiera dziesiątki wydarzeń i projektów. Główne z programów prospołecznych to działania w ramach akcji Eko-Zdrowie, Szkoła Przywództwa KGHM Polska Miedź S.A. „Przewodnicy” oraz Wolontariat Pracowniczy Miedziane Serce.

Ponadto spółka prowadzi szeroko zakrojone działania CSR poprzez działalność swojej Fundacji, która wspiera finansowo wybrane projekty w czterech obszarach: zdrowia i bezpieczeństwa, sportu i rekreacji, kultury i tradycji oraz nauki i edukacji.

Potwierdzeniem najwyższych standardów społecznej odpowiedzialności stosowanych na co dzień w KGHM jest udział w grupie wybranych spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, które tworzą Indeks RESPECT. Wyróżnia on spółki zarządzane w sposób zrównoważony i odpowiedzialny, a przy okazji podkreśla ich atrakcyjność inwestycyjną. Składają się na nią jakość raportowania, poziom relacji inwestorskich i przestrzeganie zasad ładu korporacyjnego.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20208.html
Ten artykuł był czytany 277 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.032 sek.Lubin 1.0