Czwartek, 14 listopada 2019 r.   Imieniny: Rogera, Serafina, Agaty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 56

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Kolejny wyeliminowany pijany kierowca. Miał w swoim organizmie blisko 3 promile. Kolejny wyeliminowany ...
Policjanci z lubińskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Opel. Podczas kontroli funk... »Policjanci w ramach programu „Świadomy Junior” rozmawiali z młodzieżą o cyberprzemocy i odpowiedzialności prawnej osób nieletnich. Policjanci w ramach pr...
Cyberprzemoc jest coraz częściej występującą formą przestępstwa, której ofiarami jest nie tylko młodzież szkolna ale także osoby d... »Lubin. Radny pod wpływem? Lubin. Radny pod wpływ...
W poniedziałek (11.11) lubińska policja zatrzymała na terenie Gminy Lubin 44-letniego mężczyznę. Jest on podejrzany o jazdę pod wpływem alkoholu.... »MCZ w Lubinie bezpiecznym szpitalem przyszłości MCZ w Lubinie bezpiecz...
Miedziowe Centrum Zdrowia w 2017 roku zajęło 8 miejsce w rankingu ogólnokrajowym oraz drugie miejsce w woj. dolnośląskim. Placówkę&... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl


silesianseo.pll

Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Dialog Arena – stadion klubu Zagłębie Lubin. Pojemność stadionu wynosi 16 300 miejsc

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Zmiany w organizacji ruchu w Lubinie – Policyjna Akcja Znicz 2019
Data dodania: 01 listopada 2019 — Kategoria: Wiadomości

Zmiany w organizacji ruchu w Lubinie – Policyjna Akcja Znicz 2019

Zbliża się 1 listopada czyli Dzień Wszystkich Świętych. W tym okresie panuje wzmożony ruch na drogach, dlatego też niezwykle istotne jest w tym czasie rozwaga i cierpliwość.

Policjanci przypominają o zmianach w organizacji ruchu w tym dniu. Poniżej prezentujemy informacje dotyczące organizacji dojazdów oraz komunikacji zbiorowej w dni świąteczne.

Organizacja ruchu wokół starego cmentarza i nekropolii w Oborze będzie podobna do tej, która obowiązywała w poprzednich latach. Apelujemy zatem, aby zwracać uwagę na oznakowanie drogowe i respektować polecenia funkcjonariuszy.

W przypadku lubińskiego cmentarza zmiany zaczną się już od 31 października. Od tego dnia ulica Konstytucji 3 Maja będzie częściowo zamknięta, natomiast dnia 1 listopada będzie przeznaczona wyłącznie do postoju pojazdów, jako ulica jednokierunkowa, a więc od strony ul. Bema i Al. Kaczyńskiego będzie obowiązywał zakaz wjazdu.

Każdy wjazd na rondo przy cmentarzu będzie posiadał znak wskazujący kierunek do miejsc parkingowych.

Głównym parkingiem dla starego cmentarza w Lubinie będzie parking przy Skateparku, ulica Konstytucji 3 Maja oraz parking przy byłym Gimnazjum nr 5. Parking znajdujący się przy głównej bramie starego cmentarza będzie dostępny tylko dla osób niepełnosprawnych.

Zmiany obejmą także cmentarz w Oborze. Wzdłuż drogi dojazdowej do cmentarza (od skrzyżowania) będzie obowiązywał bezwzględny, obustronny zakaz zatrzymywania. Ulica przy tej nekropolii prowadząca w stronę lasu będzie dostępna tylko dla osób niepełnosprawnych.

We wszystkich newralgicznych punktach dojazdowych do cmentarzy wystawione będą posterunki Policji

Policjanci apelują do kierowców o ostrożność, wyrozumiałość i życzliwość, a także dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu. Zróbmy wszystko, aby każdy bezpiecznie wrócił do domu.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20255.html
Ten artykuł był czytany 181 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.035 sek.Lubin 1.0