Wtorek, 02 czerwca 2020 r.   Imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 16

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wypadanie włosów – przyczyny powodujące ten popularny problem mogą Cię zaskoczyć. Za głównych sprawców nadmiernego wypadania włosów uważa się stres, anemię czy złą dietę, jednak badania wykazały, że jest to także częsta przypadłość osób, u których wykryto zaburzenia hormonalne.

Wiadomości z Lubina
Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty Konkurs fotograficzny ...
Ponad czterdzieści zdjęć wpłynęło na konkurs fotograficzny „Zostaję w domu, nie nudzę”. Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgr... »Dwie nietrzeźwe kierujące. Jedna z nich wpadła, bo jechała za szybko. Dwie nietrzeźwe kieruj...
Mieszkanka Lubina w wieku 36 lat, kierując samochodem osobowym marki Audi, jechała za szybko, więc została zatrzymana przez policjant&oac... »Koniec roku szkolnego: Jak będzie wyglądało rozdanie świadectw? Koniec roku szkolnego:...
O formie i terminie wydania uczniom świadectwa zdecyduje dyrektor szkoły. Może ustalić odbiór świadectw w trybie indywidualnym, może wyzna... »Najbliższe wakacje spędźmy w Polsce Najbliższe wakacje spę...
Mamy nadzieję, że najbliższe wakacje przyniosą polskiej branży turystycznej trochę oddechu – powiedział wiceminister rozwoju Andrzej Gut-Mo... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...03-05.09.1999 Podczas Dni Lubina zorganizowano plener ceramiczny "Świeżo wypalone". Przedstawiono prace dzieci i młodzieży działających przy pracowni ceramicznej przy fundacji im. brata Alberta oraz pracowni ceramicznej przy MDK w Lubinie

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Zmiany w organizacji ruchu w Lubinie – Policyjna Akcja Znicz 2019
Data dodania: 01 listopada 2019 — Kategoria: Wiadomości

Zmiany w organizacji ruchu w Lubinie – Policyjna Akcja Znicz 2019

Zbliża się 1 listopada czyli Dzień Wszystkich Świętych. W tym okresie panuje wzmożony ruch na drogach, dlatego też niezwykle istotne jest w tym czasie rozwaga i cierpliwość.

Policjanci przypominają o zmianach w organizacji ruchu w tym dniu. Poniżej prezentujemy informacje dotyczące organizacji dojazdów oraz komunikacji zbiorowej w dni świąteczne.

Organizacja ruchu wokół starego cmentarza i nekropolii w Oborze będzie podobna do tej, która obowiązywała w poprzednich latach. Apelujemy zatem, aby zwracać uwagę na oznakowanie drogowe i respektować polecenia funkcjonariuszy.

W przypadku lubińskiego cmentarza zmiany zaczną się już od 31 października. Od tego dnia ulica Konstytucji 3 Maja będzie częściowo zamknięta, natomiast dnia 1 listopada będzie przeznaczona wyłącznie do postoju pojazdów, jako ulica jednokierunkowa, a więc od strony ul. Bema i Al. Kaczyńskiego będzie obowiązywał zakaz wjazdu.

Każdy wjazd na rondo przy cmentarzu będzie posiadał znak wskazujący kierunek do miejsc parkingowych.

Głównym parkingiem dla starego cmentarza w Lubinie będzie parking przy Skateparku, ulica Konstytucji 3 Maja oraz parking przy byłym Gimnazjum nr 5. Parking znajdujący się przy głównej bramie starego cmentarza będzie dostępny tylko dla osób niepełnosprawnych.

Zmiany obejmą także cmentarz w Oborze. Wzdłuż drogi dojazdowej do cmentarza (od skrzyżowania) będzie obowiązywał bezwzględny, obustronny zakaz zatrzymywania. Ulica przy tej nekropolii prowadząca w stronę lasu będzie dostępna tylko dla osób niepełnosprawnych.

We wszystkich newralgicznych punktach dojazdowych do cmentarzy wystawione będą posterunki Policji

Policjanci apelują do kierowców o ostrożność, wyrozumiałość i życzliwość, a także dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu. Zróbmy wszystko, aby każdy bezpiecznie wrócił do domu.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20255.html
Ten artykuł był czytany 256 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0