Piątek, 21 luty 2020 r.   Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 22

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Władze Lubina wspólnie z PKS zamierzają odzyskać 22 mln zł Władze Lubina wspólnie...
w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu zapadł prawomocny wyrok w sprawie zwrotu ponad 2 mln złotych z budżetu Urzędu Marszałkowski... »Ferie zimowe dobiegają końca – pamiętajmy o bezpieczeństwie na drodze. Ferie zimowe dobiegają...
Jeszcze przez kilka dni dzieci i młodzież mogą się cieszyć wolnym czasem w trakcie ferii zimowych w naszym województwie. Policjanc... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »Z piosenką przez Europę Z piosenką przez Europ...
Drodzy miłośnicy pieśni i tańca! Zapraszamy serdecznie na koncert muzyczny pt. „Z piosenką przez Europę”, w piątek 28 lutego do świet... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Gabinet Psychologiczny

polec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...17-20.10.2002r. Odbył się XIX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Nowoczesny dzwonek bezprzewodowy: dopasuj go do własnych potrzeb
Data dodania: 29 stycznia 2020 — Kategoria: Wiadomości

Nowoczesny dzwonek bezprzewodowy: dopasuj go do własnych potrzeb

Przydatności dzwonków do drzwi nikt nie kwestionuje, a urządzenia te dostępne są w szerokim wyborze. Można kupić modele zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe. O tych pierwszych myśli się zazwyczaj już na etapie projektowania domu, ponieważ instalacja do dzwonków przewodowych zazwyczaj musi być uwzględniona w projekcie. Jednak czasem istnieją okoliczności, w których lepszym rozwiązaniem będzie dzwonek bezprzewodowy.

 

Dzwonki bezprzewodowe – wygoda w kompaktowej formie

Dzwonki bezprzewodowe to bardzo wygodne urządzenia. Można je dogodnie zamontować, ponieważ zazwyczaj wystarczy przytwierdzić je taśmą klejącą lub zawiesić na haku. Na rynku dostępne są modele, w których zarówno dzwonek, jak i przycisk zasilane są z baterii, choć dostępne są również modele, w których dzwonek zasilany jest z gniazda sieciowego 230 V. Osobom, które często zapominają o konieczności zmiany baterii także w przycisku, warto zaproponować dzwonek bezprzewodowy z przyciskiem bezprzewodowym, niewymagającym jakiegokolwiek zasilania.

Zasięg działania – klucz do skuteczności

Istotnym parametrem wpływającym na wygodę stosowania dzwonków bezprzewodowych jest zasięg. Warto wybierać modele o zasięgu większym niż 100 metrów w otwartym terenie, ponieważ zapewnią one dobry sygnał nawet przez kilka grubych ścian domu. Rekordziści w tej dziedzinie mają zasięg w otwartym terenie ponad 1000 metrów, dzięki czemu są doskonałym rozwiązaniem dla osób uwielbiających spędzać czas w otoczeniu domu, np. w ogrodzie. Mogą wówczas zabrać dzwonek ze sobą i jednocześnie będą w stanie zareagować na każdy sygnał. W mieszkaniach zlokalizowanych w budynkach wielorodzinnych wystarczą dzwonki o zasięgu 15-20 metrów. Zobacz również inną publikację: Z pomocą jakich urządzeń jesteśmy w stanie przerobić instalację elektryczną na inteligentny dom?

Sposób sygnalizacji

Dzwonki sygnalizują swoje działanie tradycyjnym dzwonieniem, a nowoczesne ich modele dają możliwość wyboru sygnału spośród wielu dzwonków polifonicznych. Nowością na rynku są też dzwonki, które potrafią sygnalizować dzwonienie optycznie, dzięki czemu są dobrym rozwiązaniem dla osób słabo słyszących. Taką optyczną sygnalizację docenią też osoby pracujące w warunkach ciągłego hałasu, które stosują ochronniki słuchu. Dzięki sygnałom świetlnym nie przeoczą one powiadomienia o sygnale z wejścia.

Na rynku dostępny jest szeroki wybór wygodnych dzwonków bezprzewodowych. Dzięki temu każdy z pewnością znajdzie model odpowiedni do swoich potrzeb.

 

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20598.html
Ten artykuł był czytany 157 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0