Poniedzialek, 27 września 2021 r.   Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 39

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Oferty pracy – Rekrutacja – KGHM Oferty pracy – R...
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Lubin drugiej kadencji Wybory do Młodzieżowej...
9 listopada 2021 r. odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Lubin drugiej kadencji. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą do 29 paźd... »Polska firma pracuje nad wirtualnym teleportem Polska firma pracuje n...
Przeniesienie się na salę koncertową czy arenę sportowych zmagań zlokalizowane nawet na drugiej półkuli staje się możliwe dzięki wykorzyst... »Budują nowy chodnik z Chobieni do Naroczyc Budują nowy chodnik z ...
Wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 292 z Chobieni do Naroczyc powstaje nowy chodnik. Prace budowlane już trwają.   Przy drodze wojew&oacu... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...17-20.10.2002r. Odbył się XIX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Zmiany w pomocy prawnej i punkcie diagnostycznym związane z Covid19
Data dodania: 13 października 2020 — Kategoria: Wiadomości

Zmiany w pomocy prawnej i punkcie diagnostycznym związane z Covid19

W związku z ograniczonym funkcjonowaniem Urzędu Gminy w Lubinie informujemy, że bezpłatna pomoc prawna świadczona jest w Starostwie Powiatowym w Lubinie przy ul. Jana Kilińskiego 12b w pokoju numer 116. Od dzisiaj także konsultacje w Punkcie Konsultacyjno-Diagnostycznym odbywają się wyłącznie telefonicznie.  

Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny działający przy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Lubin pełni dyżury w dotychczasowych dniach i godzinach pracy tzn. we wtorki i czwartki w godz. 12.00-18.00, ze względu jednak na zwiększoną ilość zachorowań na terenie Powiatu Lubińskiego – konsultacje – do odwołania-odbywać się będą telefonicznie. Z porady skorzystać można pod dotychczasowym numerem telefonu 76 840 31 71, czeka tam specjalista psychoterapii uzależnień Elżbieta Skrzypczak.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z terenu naszej gminy, które dotychczas korzystały z pomocy w Punkcie oraz osoby uzależnione chcące poradzić sobie z problemem uzależnienia, członków ich rodzin oraz osoby doświadczające przemocy domowej. W Punkcie uzyskać można wsparcie emocjonalne, informacje jak postępować w sytuacjach przemocy domowej, możliwościach podjęcia terapii przez osoby uzależnione i członków ich rodzin.

Gmina Lubin 

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,21519.html
Ten artykuł był czytany 119 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.007 sek.Lubin 1.0