Sobota, 24 pazdziernika 2020 r.   Imieniny: Marcina, Rafała, Arety
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 29

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »Epidemia COVID-19 wciąż przybiera na sile – apel o oddanie osocza! Epidemia COVID-19 wcią...
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu zwraca się z gorącą prośbą do osób, które przeszły zakażenie SARS-Co... »Obwieszczenia o licytacjach komorniczych Obwieszczenia o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 22 października 2020 Kategoria: grunty 1. grunty, lokalizacja: Twardogóra. cena wywoławcza: 189615,33, zo... »Terytorialsi podpisali porozumienie z Dolnośląską Szkołą Wyższą Terytorialsi podpisali...
Jesteś studentem DSW zostań Dolnośląskim Terytorialsem Dla uczelni to prestiż, dla wojska zaplecze. Na współpracy przede wszystkim mają j... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Zagłębie Lubin w piłce ręczej kobiet i mężczyzn zdobyło Mistrzostwo Polski w sezonie 2006/2007?

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Zmiany w pomocy prawnej i punkcie diagnostycznym związane z Covid19
Data dodania: 13 października 2020 — Kategoria: Wiadomości

Zmiany w pomocy prawnej i punkcie diagnostycznym związane z Covid19

W związku z ograniczonym funkcjonowaniem Urzędu Gminy w Lubinie informujemy, że bezpłatna pomoc prawna świadczona jest w Starostwie Powiatowym w Lubinie przy ul. Jana Kilińskiego 12b w pokoju numer 116. Od dzisiaj także konsultacje w Punkcie Konsultacyjno-Diagnostycznym odbywają się wyłącznie telefonicznie.  

Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny działający przy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Lubin pełni dyżury w dotychczasowych dniach i godzinach pracy tzn. we wtorki i czwartki w godz. 12.00-18.00, ze względu jednak na zwiększoną ilość zachorowań na terenie Powiatu Lubińskiego – konsultacje – do odwołania-odbywać się będą telefonicznie. Z porady skorzystać można pod dotychczasowym numerem telefonu 76 840 31 71, czeka tam specjalista psychoterapii uzależnień Elżbieta Skrzypczak.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z terenu naszej gminy, które dotychczas korzystały z pomocy w Punkcie oraz osoby uzależnione chcące poradzić sobie z problemem uzależnienia, członków ich rodzin oraz osoby doświadczające przemocy domowej. W Punkcie uzyskać można wsparcie emocjonalne, informacje jak postępować w sytuacjach przemocy domowej, możliwościach podjęcia terapii przez osoby uzależnione i członków ich rodzin.

Gmina Lubin 

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,21519.html
Ten artykuł był czytany 94 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0