Wtorek, 20 kwietnia 2021 r.   Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 15

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Podpisany został Program inwestycji dla budowy sygnalizacji świetlnej w Osieku Podpisany został Progr...
Powstanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 5 z drogą powiatową nr 2085D w miejscowości Osiek. Skrzyżowanie zlokalizow... »Zmiany w pomocy dla przedsiębiorców Zmiany w pomocy dla pr...
Od 4 maja przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie z opłacania składek także za marzec i kwiecień 2021 r. Nadal będzie... »OSZUŚCI DZWONIĄ CHCĄC WYŁUDZIĆ PIENIĄDZE. MOGĄ TEŻ ZAPUKAĆ DO TWYCH DRZWI. BĄDŹMY OSTROŻNI. OSZUŚCI DZWONIĄ CHCĄC ...
Lubińscy policjanci apelują do mieszkańców naszego powiatu o ogromną ostrożność, ponieważ w ostatnim czasie mamy do czynienia ze wzmożon... »Lotnicze opryski w lasach – mogą potrwać do czerwca Lotnicze opryski w las...
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych informuje, że na podstawie decyzji Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

polec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1967 Zamknięcie głównych prac górniczych w ZG Lubin przed pełną eksploatacją

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Kredyt gotówkowy bez formalności - co musisz wiedzieć
Data dodania: 06 kwietnia 2021 — Kategoria: Wiadomości

Kredyt gotówkowy bez formalności - co musisz wiedzieć

Każdy z nas potrzebował dodatkowej gotówki na zrealizowanie marzeń, planów czy spłatę zobowiązań. W dzisiejszym świecie mało kto dysponuje takim kapitałem, który wystarcza mu na wszystkie potrzeby.

Gdy nadchodzi taka chwila, najczęściej kierujemy się do instytucji finansowej po pożyczkę lub kredyt, z nadzieją, że czynność ta będzie prosta, szybka i przyjemna. Odpowiedzią na nasze oczekiwania może stać się kredyt gotówkowy na dowód bez zaświadczeń o zarobkach ( https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe )

Krótka charakterystyka produktu

Jeszcze kilkanaście lat temu, aby zaciągnąć zobowiązania finansowe, banki oczekiwały stosu różnych dokumentów, potwierdzających naszą rzetelność w przeszłości oraz przewidując na podstawie sytuacji aktualnej, czy będziemy w stanie spłacić zobowiązania w przyszłości. Przy wielu produktach, których zabezpieczeniem jest wysoka kwota lub też np. nieruchomość, nadal te zasady obowiązują. Aby zaciągnąć np. kredyt hipoteczny, musimy przedstawić bankowi szereg różnych dokumentów, by mógł on zminimalizować ryzyko fiaska takiej umowy. 

Jest jednak produkt, który spełnia oczekiwania wielu konsumentów, którzy marzą o stosunkowo niewielkim zastrzyku gotówki. Mowa o produkcie tj. kredyt gotówkowy na dowód bez zaświadczenia o zarobkach. Jest to usługa, która pozwala pożyczyć od banku środki na dowolny cel. Oznacza to, że banku nie interesuje czy bierzesz gotówkę na prezent dla cioci, na kupno samochodu czy wyjazd na wakacje. Panuje to pełna dowolność, a najważniejsze jest jedynie to, czy spłacasz swoje zobowiązania w terminie i w odpowiedniej kwocie. 

Kredyt gotówkowy dostępny jest dla każdej osoby pełnoletniej, posiadającej polskie obywatelstwo, stały adres zamieszkania oraz stały dochód. Co istotne nie musi być to jedynie dochód uzyskiwany w oparciu o umowę o pracę, ale także umowa zlecenie, o dzieło czy otrzymywana renta. Aby uzyskać kredyt gotówkowy na dowód bez zaświadczenia o zarobkach przeważnie wystarczy przedstawić jedynie dokument, potwierdzający wpływy tegoż dochodu. 

Pomimo tego, że kredyt gotówkowy jest szeroko dostępny, zawsze warto zweryfikować jego warunki tj. dodatkowe ubezpieczenia, oprocentowania, prowizje i inne opłaty. Może nam w tym pomóc porównywarka finansowa dostępna na stronie www.totalmoney.pl

Kwota kredytu, okres oraz formalności

Kredyt gotówkowy na dowód bez zaświadczenia o zarobkach może zostać zaciągnięty nawet na kilkanaście tysięcy złotych, przy czym maksymalna jego kwota zależy od oferty danego banku oraz naszej zdolności kredytowej, sprawdzanej w banku np. w bazach BIK. Jeśli więc wcześniej mieliśmy jakieś zobowiązania, których nie regulowaliśmy w terminie, może się okazać, że bank nie udzieli nam finansowania. Z drugiej strony, jeśli sumiennie korzystaliśmy np. z karty kredytowej lub posiadaliśmy inne pożyczki, spłacane wzorcowo, mamy szansę uzyskać kredyt na wyższą kwotę.

Zaciągnięty kredyt możemy wziąć na okres krótki lub długi. W zależności od oferty banku może być to okres od 2 do nawet 96 miesięcy. 

Wzięcie takiego kredytu jest niezwykle proste - wystarczy udać się do placówki banku lub złożyć wniosek o finansowanie online, a po kilku chwilach możemy cieszyć się uzyskanym świadczeniem. Należy jednak wiedzieć, że mimo niewielkich wymagań, nie oznacza to, że nie zostaniemy poproszeni o żadne dokumenty prócz dowodu osobistego. Kredyt gotówkowy przeważnie zawrzemy na podstawie naszego oświadczenia, co do posiadanych zarobków, ale niektóre banki mogą życzyć sobie przedstawienia dodatkowego zaświadczenia o zatrudnieniu lub wyciągu z banku za okres np. 6 miesięcy. Dlatego przed decyzją o podpisaniu umowy sprawdźmy, jakie dokumenty są wymagane.

Gdzie uzyskać kredyt

Kredyt gotówkowy kojarzony jest głównie z  firmami pożyczkowymi czy instytucjami parabankowymi, ale coraz częściej znajdziemy go w głównych bankach w kraju. Oferta proponowanych produktów jest dość szeroka i zróżnicowana. Dlatego polecanym narzędziem do weryfikacji najkorzystniejszej z nich stanowią rankingi kredytów gotówkowych, aktualizowane najczęściej co miesiąc. 

Warto także pamiętać, że bardzo często, najlepsze dla nas warunki kredytu oferuje nasz własny bank, który może zaoferować indywidualną promocję. Podobnie - jeśli posiadamy w nim konto osobiste, możemy zrezygnować z przedstawiania wyciągu bankowego czy innego dokumentu poświadczającego dochody, co jeszcze bardziej uprości sprawę.

Jakakolwiek jednak będzie nasza decyzja - kredyt gotówkowy na dowód bez zaświadczenia o zarobkach jest na wyciągnięcie ręki.

Materiał zewnetrzny

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,22213.html
Ten artykuł był czytany 130 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.120 sek.Lubin 1.0