Niedziela, 04 czerwca 2023 r.   Imieniny: Franciszka, Karola, Gościmiła
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 23

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Płyną pieniądze na nowe 500+ Płyną pieniądze na now...
Pierwsze 600 mln zł zostało przelanych na konta rodziców. 1 czerwca rozpoczął się kolejny roczny okres wypłaty świadczenia Rodzina 500+. T... »Obwieszczenia o licytacjach (dolnośląskie) Obwieszczenia o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 01 czerwca 2023   Kategoria: mieszkania 1. udział w 1/2 cześci w lokalu mieszkalnym o pow. 62,70 m2 p... »Zmiany w zasiłkach - bezpłatne webinarium ZUS Zmiany w zasiłkach - b...
Zmiany w Kodeksie Pracy i zasiłkach z ubezpieczenia chorobowego są tematem bezpłatnego webinarium. Spotkanie odbędzie się 20 czerwca 2023 r. (wt... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...6.04.1996 uroczystość wręczenia dowodu osobistego oraz poświadczenia obywatelstwa polskiego pani Halinie Brodowskiej z Kazachstanu, która została zaproszona do osiedlenia się na stałe na terenie miasta

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wiadomosci z Lubina i okolic
Policjanci zatrzymali dwie osoby i zabezpieczyli podrobione ubrania i obuwie.
Data dodania: 27 marca 2023 — Kategoria: Wiadomości

Policjanci zatrzymali dwie osoby i zabezpieczyli podrobione ubrania i obuwie.

Policjanci z lubińskiej komendy w sobotę prowadzili wzmożone działania na terenie miasta. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze zatrzymali 2 osoby, które podejrzane są o wprowadzanie do obrotu odzieży i obuwia z zastrzeżonymi znakami towarowymi. Mundurowi odzyskali również skradziony rower z terenu powiatu krośnieńskiego. W ręce stróżów prawa wpadła również osoba poszukiwana. Zabezpieczono podrobione ubrania renomowanych marek.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie w minioną sobotę przeprowadzili wzmożone działania na terenie miasta i giełdy. W wyniku przeprowadzonych działań, funkcjonariusze wydziału dw. z przestępczością gospodarczą, zatrzymali dwóch obywateli Bułgarii w wieku 23 i 43 lat. Mężczyźni ci na swoich stoiskach posiadali kilkaset sztuk ubrań znanych marek z podrobionymi znakami towarowymi.

Dodatkowo policjanci wydziału kryminalnego ujawnili i zabezpieczyli rower, który po sprawdzeniu w policyjnych systemach figurował jako utracony z terenu powiatu krośnieńskiego.

Wszystkie przedmioty pochodzące z przestępstwa zostały przez śledczych zabezpieczone. Osoby zatrzymane usłyszały zarzuty wprowadzania do obrotu towarów oznaczonych podrobionymi znakami towarowymi różnych marek, przy czym uczynili sobie z tego źródło stałego dochodu. Zgodnie z przepisami Ustawy prawo własności przemysłowej grozi im do 5 lat więzienia.

Ponadto w trakcie trwania akcji, mundurowi przeprowadzili 39 interwencji własnych, wylegitymowali około 130 osób, nałożyli 38 mandatów karnych, 35 pouczeń  i sporządzili 2 wnioski o ukaranie do sądu. Policjanci skontrolowali 89 pojazdów, 20 rowerów, 37 obiektów handlowych oraz 39 parkingów niestrzeżonych. Podczas jednej z kontroli mundurowi ujawnili niezgodność wskazania drogomierza ze stanem wskazanym w systemie ewidencji kierujących.

asp. szt. Sylwia Serafin
Oficer Prasowy KPP w Lubinie

Slowa kluczowe: lubin
Wyslij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,24796.html
Ten artykul byl czytany 153 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imie: *
Twoj komentarz: *
komentarz nie moze byc dluzszy niї 350 znakуw
Znaczniki HTML: Wyі.
BBCode: Wlaczone

Dostepne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreslenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez uїytkownikуw i gosci portalu sa ich osobista opinia. Redakcja oraz wlasciciele portalu nie biora odpowiedzialnosci za komentarze odwiedzaj±cych.


Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.014 sek.Lubin 1.0