Środa, 21 luty 2018 r.   Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 85

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Dzień otwarty dla kandydatów do pracy w szeregach POLICJI Dzień otwarty dla kand...
21 lutego 2018 roku w godzinach 8.00-15.00, w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie przy ul. Traugutta 3, będzie dyżurował pracownik Zespołu Kad... »8. Wiosenny Obóz Przelotowy LUBIN 2018 8. Wiosenny Obóz Przel...
Ruszyły zapisy do udziału w 8. Wiosennym Obozie Przelotowym LUBIN 2018 Aeroklubu Zagłębia Miedziowego. Celem 8. WOP Lubin 2018 jest: doskonaleni... »Absolutorium dla zarządu OSP w Raszówce Absolutorium dla zarzą...
W 13 akcjach ratowniczych – ośmiu pożarach oraz 13 likwidacjach miejscowych zagrożeń uczestniczyli w 2017 roku strażacy z Raszówki. ... »KGHM: „dobre porozumienie” dotyczące wzrostu wynagrodzeń na 2018 rok KGHM: „dobre por...
Po negocjacjach płacowych uzgodniono, że „tabela z kategoriami osobistego zaszeregowania ulegnie zmianie i płaca zasadnicza każdego pracown... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Według danych statystycznych GUS w roku 2013 w Lubinie na 1000 mieszkańców pracuje 297..........

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

W ulu zamiast miodu były narkotyki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

W ulu zamiast miodu były narkotykiNawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom podejrzanym o włamania i posiadanie narkotyków. Policjanci ustalili, że przed włamaniem sprawcy zażyli narkotyki. U jednego z zatrzymanych, w ulu funkcjonariusze znaleźli marihuanę i amfetaminę. W nocy z 6 na 7 lipca 2009 r. do pomieszczeń biurowych jednej z firm na terenie Śc... »


KGHM: nadużycia w spółce-córce
Kategoria: WNP — Data dodania: 08 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

KGHM: nadużycia w spółce-córceProkuratura Okręgowa w Legnicy po niemal trzyletnim śledztwie sporządziła akt oskarżenia przeciwko czterem byłym członkom zarządu Energetyki - spółki z grupy KGHM. Sprawa dotyczy pracy zarządu w latach 2003–2006 - przypomina "Parkiet". Zdaniem prokuratury, wszyscy członkowie zarządu – Andrzej K., Tadeusz F., Bartosz K. i Je... »


Akcja „Prędkość”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lipca 2009 — komentarze: 1 komentarz

Akcja „Prędkość”Dzisiaj w godzinach 6.00 – 22.00 policjanci ruchu drogowego przeprowadzają na dolnośląskich drogach akcję pod kryptonimem „Prędkość”. Funkcjonariusze w trakcie jej trwania sprawdzają czy kierujący stosują się do przestrzegania ograniczeń prędkości na drogach. Podczas wzmożonych kontroli policjanci będą sprawdzać także: stosow... »


Policja nadal szuka pirata drogowego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Policja nadal szuka pirata drogowegoWczoraj podczas pościgu, uciekający przed patrolem drogówki kierowca na ul. Krupińskiego nagle zatrzymał się i gwałtownie cofnął, uderzając w radiowóz. Uciekł z miejsca zdarzenia. Policjant z urazem kręgu szyjnego i podejrzeniem wstrząśnienia mózgu został odwieziony do szpitala. »


Wakacje to czas intensywnych poszukiwań nauczycieli języka angielskiego. Najbardziej brakuje ich w wiejskich szkołach
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 08 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Wakacje to czas intensywnych poszukiwań nauczycieli języka angielskiego. Najbardziej brakuje ich w wiejskich szkołach- Dlatego, że są to małe placówki, więc jest mało godzin - wyjaśnia Mieczysław Słonina, wójt gminy Zagrodno w powiecie złotoryjskim. Anglisty szuka podległa gminie podstawówka w Radziechowie.- Gdy nie uzbiera się pełen etat, pracę w jednej szkole na wsi trzeba łączyć z nauczaniem w innej. Niewielu ludzi chce dojeżdżać - dod... »


Dolny Śląsk może stracić szanse na sto milionów euro unijnych dotacji
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 08 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Dolny Śląsk może stracić szanse na sto milionów euro unijnych dotacjiBudowa obwodnic Karpacza i Głogowa oraz miejskiej kolejki gondolowej w Kłodzku a także przebudowa trzech parków w Zgorzelcu są zagrożone. We Wrocławiu może nie rozpocząć się przebudowa ulic Bardzkiej, Lotniczej, Kosmonautów i Granicznej remont bulwaru Dunikowskiego oraz na budowa trasy, która połączy lotnisko ze stadionem ... »


Czy władze Lubina gospodarnie wydają pieniądze?
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 07 lipca 2009 — komentarze: 6 komentarzy

Czy władze Lubina gospodarnie wydają pieniądze?Komisja rewizyjna lubińskiej rady miejskiej bada dwa przypadki współpracy urzędu miejskiego z mediami. Zdaniem radnych, budzą one wątpliwości, czy miasto dobrze gospodaruje pieniędzmi.Pierwsza sprawa dotyczy oficjalnego portalu lubin.pl. Miasto, choć jest jego właścicielem, płaci za umieszczanie tam informacji. Dlaczego? Bo zleciło pisan... »


KGHM: Związkowcy boją się, że zmiany źle wpłyną na bezpieczeństwo
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 07 lipca 2009 — komentarze: 1 komentarz

KGHM: Związkowcy boją się, że zmiany źle wpłyną na bezpieczeństwoSolidarności nie podobają się plany zarządu KGHM. Związkowcy: zmiany naruszą górnicze przepisy.Wojna się toczy o techniczne służby szacowania szkód - trzy niewielkie zespoły, które podlegają kierownikom ruchu z trzech kopalń Polskiej Miedzi. Poza wyliczaniem strat spowodowanych działalnością górniczą zajmują się one ... »


Bimbrownik skruszony
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 07 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Bimbrownik skruszony Lubinianin Anatol N.( 69 lat) podczas pędzenia bimbru w mieszkaniu spowodował potężny wybuch, który wyrwał ścianę w dziesieciopiętrowym bloku przy ul.Toplowej. Prokurator zgodził się na zaproponowaną przez bimbrownika karę roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata i dwa tysiące złotych grzywny.Do eksplozji doszło 27 stycznia tego roku.... »


PO bierze się za związki?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2009 — komentarze: 2 komentarze

PO bierze się za związki?W KGHM działa 14 związków i 47 organizacji zakładowych. W ub.r. na pensje dla 41 związkowców oddelegowanych do dbania o interesy pracowników spółka wydała 077,5 mln zł. Średnio związkowiec zarabiał miesięcznie 13 tys. zł. Szeregowi pracownicy dostawali ok. 5 tys. zł mniej.Z kolei dochód trzech przedstawicieli ... »


Rady nadzorcze spółek komunalnych w Lubinie są otwarte dla działaczy Prawa i Sprawiedliwości i Dolnego Śląska XXI
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Rady nadzorcze spółek komunalnych w Lubinie są otwarte dla działaczy Prawa i Sprawiedliwości i Dolnego Śląska XXIKilka dni temu zakończyła się kadencja rad nadzorczych w komunalnych spółkach. Zmiana nastąpiła tylko w radzie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Dotychczasowa przewodnicząca Beata Kozak nie zasiada już we władzach spółki. Zastąpił ją Paweł Wróblewski, były marszałek województwa dolnośląskie... »


Przegrał na automatach go gry
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Przegrał na automatach go gryWpadł w długi grając na automatach do gry. Grożąc samobójstwem chciał wzbudzić współczucie najbliższych oraz odroczenie spłaty długu zaciągniętego u nich na hazard. 3 lipca 2009 roku po godz. 21.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lubinie został powiadomiony przez mężczyznę, że jego syn przysyła do rodziny SMS – y z kt... »


Prokuratorzy oskarżają byłych prezesów Energetyki
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 07 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Prokuratorzy oskarżają byłych prezesów EnergetykiNależąca do KGHM Polska Miedź SA spółka Energetyka straciła przeszło 2,7 mln zł, bo jej prezesi za rządów lewicy przepłacali za marne paliwo i niepotrzebne ekspertyzy Do Sądu Okręgowego w Legnicy wpłynął akt oskarżenia przeciwko byłym prezesom Energetyki: Andrzejowi K. ( 57 lat) i Tadeuszowi F.(52 l.) oraz wiceprezesom Bartoszowi... »


Miss Dolnego Śląska - wysoka jak tato
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 07 lipca 2009 — komentarze: 1 komentarz

Miss Dolnego Śląska - wysoka jak tatoNajpiękniejsza dziewczyna na Dolnym Śląsku jest legniczanką. Maluje mieszkanie i walczy o finał Miss Polonia Maria Nowakowska przyciąga wzrok. Piękna twarz, czarne włosy i idealna figura. - Może raz ktoś nieprzyjemnie zaczepił mnie na ulicy - rozbrajająco uśmiecha się najpiękniejsza Dolnoślązaczka, zwyciężczyni w tegorocznym konkursie Miss Polo... »


Futbol, siatkówka i nordic walking
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 07 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Futbol, siatkówka i nordic walking Lubiński Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczyna dziś cykl imprez pod hasłem "Sportowe wakacje". O godz. 11 na sztucznym boisku ruszy piłkarski turniej dzikich drużyn dla chłopców z rocznika 1995 i młodszych. Jutro w tym samym miejscu będą grać zawodnicy z roczników 1993 i 1994. W planach na lipiec są również mistrzostwa w ... »


Pierwsza strona  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  

Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.472 sek.Lubin 1.0