Czwartek, 01 grudnia 2022 r.   Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 54

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Nowe limity już od 1 grudnia Nowe limity już od 1 g...
Przez najbliższe 3 miesiące, licząc od grudnia 2022 r. będą obowiązywały nowe limity dorabiania dla emerytów i rencistów. Pracujący... »22-latek z Lubina kradł rowery. Został zatrzymany. Usłyszał także zarzut za kradzież rozbójniczą. 22-latek z Lubina krad...
Kryminalni z Lubina zatrzymali 22-latka, który podejrzany jest o kradzież kilku rowerów z terenu miasta, a także kradzież rozb&oacu... »Auto w rowie, kierowca w szpitalu. Auto w rowie, kierowca...
Lubińscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze relacji Jurcz-Zaborów. Kierujący ... »MIKOŁAJKOWY MARATON HORRORÓW MIKOŁAJKOWY MARATON HO...
Już 9 grudnia zagramy Mikołajkowy Maraton Horrorów z trzema przedpremierami, w tym najmocniejszym horrorem tego roku - TERRIFIER 2. MASAKR... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...09.1999 I Nocny Turniej Piłkarski rozegrano przy sztucznym świetle, na murawie wewnątrz toru do jazdy szybkiej. Turniej skupił 80 graczy.

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa kryzys spośród 20770 artykułów.

„Oszczędzamy energię” – kampania społeczna Ministerstwa Klimatu i Środowiska
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 października 2022 — komentarze: brak komentarzy

„Oszczędzamy energię” – kampania społeczna Ministerstwa Klimatu i ŚrodowiskaW związku z aktualną sytuacją geopolityczną, której następstwem jest trwający na świecie kryzys energetyczny, Ministerstwo Klimatu i Środowiska uruchamia kampanię edukacyjną dotyczącą oszczędzania energii. Jej celem jest kształtowanie postaw i nawyków społeczeństwa na temat racjonalnego gospodarowania energią cieplną i elektryczną w g... »


16. Dolnośląska Brygada OT to dzisiaj porządna, rozpoznawalna marka
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 października 2022 — komentarze: brak komentarzy

16. Dolnośląska Brygada OT to dzisiaj porządna, rozpoznawalna markaJak wojna rosyjsko-ukraińska zmieniła plany szkolenia żołnierzy WOT na Dolnym Śląsku? Czym będzie się różnił 163. Batalion Lekkiej Piechoty w Wałbrzychu od dwóch pozostałych? Czego Szwajcarzy nauczą naszych terytorialsów? I dlaczego nie ma obaw o brak chętnych do służby w 16. Dolnośląskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej? O tym ... »


Kultura dostępna w Kinie Helios
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Kultura dostępna w Kinie HeliosKultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu. Operatorem projektu Kultura Dostępna jest Narodowe Centrum Kultury. Systemowe rozwiązanie służyć ma niwelowaniu barier kompetencyjnych,... »


Dolnośląscy terytorialsi razem ze strażakami ćwiczyli zwalczanie skutków powodzi
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Dolnośląscy terytorialsi razem ze strażakami ćwiczyli zwalczanie skutków powodziPonad 400 osób ze wszystkich służb państwowych, w tym 32 żołnierzy 16. Dolnośląskiej Brygady Obrony Terytorialnej brało udział w krajowych ćwiczeniach ratowniczych, które odbywały się we Wrocławiu. Manewry „Odra 2022” miały wykazać, jak przygotowane są służby do zmierzenia się ze skutkami wielkiej powodzi. Zawsze gotowi ... »


Ekstremalne ćwiczenia ratownicze wokół schroniska Hala Szrenicka
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Ekstremalne ćwiczenia ratownicze wokół schroniska Hala SzrenickaPonad 40 dolnośląskich terytorialsów razem z innymi służbami będzie ćwiczyło ewakuację ludzi z płonących budynków i gaszenie pożaru w trudno dostępnym terenie górskim. Celem manewrów „Piorun 2” jest doskonalenie współpracy w sytuacjach skrajnie kryzysowych. Płoną budynki popularnego, karkonoskiego sch... »


Broń tego, co kochasz – zostań terytorialsem!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 sierpnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Broń tego, co kochasz – zostań terytorialsem!Jest ich już ponad 100. Spotkają się 3 września, by nauczyć się czynnego chronienia swoich bliskich i tego wszystkiego, co dla nich ważne. Brakuje im tylko… Ciebie! Jest jeszcze czas, by zgłosić się na najbliższe szkolenie podstawowe organizowane przez 16 Dolnośląską Brygadę Obrony Terytorialnej. – To nie jest służba wyłącznie dla siła... »


Terytorialsi gOTowi do pomocy na Odrze
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 sierpnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Terytorialsi gOTowi do pomocy na OdrzeWszystkie ręce na pokład - żołnierze wielkopolskiej „Dwunastki” pomagają w usuwaniu skutków zanieczyszczenia rzeki Odry w Lubuskiem. Rano,  w skwierzyńskim batalionie swoją gotowość do niesienia pomocy zameldowało blisko 100 terytorialsów.  Głównym zadaniem żołnierzy z 12. Wielkopolskiej Brygady Obrony Te... »


Zostawił list pożegnalny. Uratowali go policjanci.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 maja 2022 — komentarze: brak komentarzy

Zostawił list pożegnalny. Uratowali go policjanci.Policjanci z lubińskiej komendy nie dopuścili do tego, by mieszkaniec gminy Lubin zrobił sobie krzywdę. Mundurowi po uzyskaniu informacji o pozostawionym przez 50-latka liście pożegnalnym skierowanym do rodziny, niezwłocznie włączyli się do poszukiwań, odnajdując mężczyznę i zapobiegając tym samym możliwej tragedii. W sobotę, przed godziną 16.00 l... »


Zniesienie stanu epidemii a postojowe
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 maja 2022 — komentarze: brak komentarzy

Zniesienie stanu epidemii a postojoweJeszcze tylko do 16 sierpnia przedsiębiorcy i osoby wykonujące umowy cywilnoprawne, którzy odczuli negatywne skutki występowania w Polsce Covid-19, mają czas na złożenie wniosku o wypłatę tzw. postojowego.   Do tej port, w ramach tarczy antykryzysowej ZUS wypłacił świadczenia postojowe na kwotę 6,5 mld zł. - Od 16 maja 2022 r. został... »


Dolnośląskie Naziemne Zespoły Poszukiwawczo- Ratownicze na ćwiczeniu RENEGADE/SAREX
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 maja 2022 — komentarze: brak komentarzy

Dolnośląskie Naziemne Zespoły Poszukiwawczo- Ratownicze na ćwiczeniu RENEGADE/SAREXW Kobylej Górze doszło do wypadku komunikacyjnego. Uszkodzony został autobus Służby Więziennej, który przewoził osadzonych. W wyniku wypadku poszkodowanych zostało dwóch funkcjonariuszy. Osadzeni wykorzystali sytuację i wzięli jako zakładników dwóch pozostałych funkcjonariuszy SW, z którymi  oddalili s... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.229 sek.Lubin 1.0