Wtorek, 17 pazdziernika 2017 r.   Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 111

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>Wiadomości z Lubina
Kolejne śniadanie biznesowe Zagłębia Lubin Kolejne śniadanie bizn...
W przyszłym tygodniu Zagłębie Biznes Klub organizuje kolejne śniadanie biznesowe, które odbędzie się 24 października o godzinie 9 w sali V... »Będzie skrzyżowanie, dotrzymali słowa Będzie skrzyżowanie, d...
W najbliższy poniedziałek rozpocznie się przebudowa skrzyżowania prowadzącego do Miroszowic. Powstanie tam sygnalizacja świetlna, o którą ... »Płonący mężczyzna zmarł. Kim był? Płonący mężczyzna zmar...
Niestety nie udało się uratować mężczyzny, który palił się w jednym z bloków przy ulicy Mickiewicza w Lubinie w nocy 12/13 paździer... »Odmowa podpisania nagany przez pracownika Odmowa podpisania naga...
Pracownikowi udzielono nagany na piśmie odmówił jej podpisania. Czy może odmówić podpisania   nagany? Czy taka  kara... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...31.08.1982 Demonstracja w drugą rocznicę podpisania porozumień sierpniowych między Solidarnością a rządem PRL która przeradza się w trzydniowe starcia. W trakcie jej pacyfikacji oddziały ZOMO użyły broni palnej wskutek czego zginęli : Andrzej Trajkowski, Michał Adamowicz i Mieczysław Późniak.

Reklama
Magazyn elubin.plsilesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa pogoda spośród 13799 artykułów.

Bezsilna Armia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 października 2017 — komentarze: brak komentarzy

Bezsilna ArmiaKim jest Marek Aureliusz??? autor modlitwy o Pogodę Ducha??? Jestem członkiem Bezsilnej Armii Świata. Nie znam równie bezsilnej na Wschodzie ani na Zachodzie. Bezsilna Armia ma swoich ludzi wszędzie, nawet w parlamentach największych państw. Poznała świat sportu, kultury i nauki. Poznała świat biznesu i kryminału, ma jednak czyste ręce. Wes... »


Wspinali się na „Kielich”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 października 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wspinali się na „Kielich”Anna Grabińska i Ariel Marciniak zwyciężyli w IV Memoriale Iwony Buczek – Otwartych Mistrzostwach Miasta i Gminy Lubin we Wspinaniu Na Trudność, który odbył się na obiekcie wspinaczkowym „Kielich” w Lubinie.  Najlepszymi zawodnikami z Gminy Lubin zostali Aleksandra Jeremiejko, Grzegorz Mańczak. W zawodach udzia... »


Podolanki wyśpiewały Puchar Wójta Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Podolanki wyśpiewały Puchar Wójta Gminy LubinPodolanki” z Nowej Wsi Lubińskiej zwyciężyły w II Przeglądzie Folklorystycznym o Puchar Wójta Gminy Lubin. Tę prawdziwą galę ludową zorganizował zespół folklorystyczny „Lubin” z Krzeczyna Wielkiego. Przegląd organizowany równolegle z sołeckimi dożynkami rozpoczęła uroczysta Msza Św., po której uc... »


Baseny zewnętrzne otwarte ostatni dzień
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Baseny zewnętrzne otwarte ostatni dzieńOstatnia szansa, żeby przyjść na baseny zewnętrzne Regionalnego Centrum Sportowego. Zapowiada się piękna pogoda, idealna na zakończenie wakacji. 31 sierpnia RCS kończy tegoroczny sezon letni a co za tym idzie z dniem 1 września przenosi się z relaksem na baseny kryte: Centrum 7 oraz Ustronie. Jednocześnie RCS dziękuje serdecznie za tak l... »


Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga! Burze z gradem o najwyższym stopniu zagrożenia Dzisiaj 10 sierpnia br. od godz. 18:00 do 5:30 dnia 11 sierpnia br. czekają nas burze z gradem i opady deszczu od 35 mm do 50 mm, a lokalnie nawet do 70 mm, oraz porywy wiatru do 90 km/h.   Lokalnie może także wystąpić grad. Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu szacuje, że prawdopodobieństwo wystąpienia tych zjawisk wynosi 8... »


Lubin. RCS otwiera baseny zewnętrzne w Dzień Dziecka
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. RCS otwiera baseny zewnętrzne w Dzień DzieckaMamy wspaniałą informację dla mieszkańców Lubina i okolic. Od 1 czerwca w Dzień Dziecka czynne już będą baseny zewnętrzne Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Technicznie jesteśmy przygotowani do otwarcia już od jakiegoś czasu, a że pogoda nam sprzyja, idealnie połączyło się to z nadchodzącym Dniem Dziecka. To już pewna inform... »


Lubin. RCS otwiera baseny zewnętrzne w Dzień Dziecka
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. RCS otwiera baseny zewnętrzne w Dzień DzieckaMamy wspaniałą informację dla mieszkańców Lubina i okolic. Od 1 czerwca w Dzień Dziecka czynne już będą baseny zewnętrzne Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Technicznie jesteśmy przygotowani do otwarcia już od jakiegoś czasu, a że pogoda nam sprzyja, idealnie połączyło się to z nadchodzącym Dniem Dziecka. To już pewna inform... »


Lubin. Wkrótce otwarcie basenu przy RCS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Wkrótce otwarcie basenu przy RCSJeśli pogoda będzie sprzyjać, to na Dzień Dziecka czyli na 1 czerwca przewiduje się otwarcie basenów zewnętrznych przy Regionalnym Centrum Sportowym w Lubinie. Regionalne Centrum Sportowe od dłuższego czasu przygotowuje się do otwarcia basenów zewnętrznych. Kończone są już przeglądy, mycie niecek, woda jest już napuszczona, t... »


Wyjazd na narty? Kup euro taniej i zaoszczędź na skipass!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 lutego 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wyjazd na narty? Kup euro taniej i zaoszczędź na skipass! Każdy wyjazd wypoczynkowy wiąże się z kosztami, a w przypadku wyjazdu na narty do wydatków trzeba doliczyć skipass. W Polsce pogoda lubi płatać figle, więc za cel śniegowych szaleństw wybierane są europejskie kraje takie jak Austria, Francja lub Włochy. Obecność lodowców sprawia też, że sezon narciarski jest tutaj dłuższy. Dla... »


I po „galerii rynek”?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 stycznia 2017 — komentarze: brak komentarzy

I po „galerii rynek”?Czy Lubin doczeka się wreszcie uporządkowania terenu w sercu miasta? Co będzie z „dziurą” w rynku? Czy będzie tak długo wyczekiwana Galeria Rynek? A może będzie zupełnie coś innego…? „Budowa galerii handlowej ma ruszyć jeszcze w tym roku, a planowane otwarcie ma nastąpić w 2017 roku”. Takie były  zamierz... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.122 sek.Lubin 1.0