Czwartek, 01 grudnia 2022 r.   Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 12

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Nowe limity już od 1 grudnia Nowe limity już od 1 g...
Przez najbliższe 3 miesiące, licząc od grudnia 2022 r. będą obowiązywały nowe limity dorabiania dla emerytów i rencistów. Pracujący... »22-latek z Lubina kradł rowery. Został zatrzymany. Usłyszał także zarzut za kradzież rozbójniczą. 22-latek z Lubina krad...
Kryminalni z Lubina zatrzymali 22-latka, który podejrzany jest o kradzież kilku rowerów z terenu miasta, a także kradzież rozb&oacu... »Auto w rowie, kierowca w szpitalu. Auto w rowie, kierowca...
Lubińscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze relacji Jurcz-Zaborów. Kierujący ... »MIKOŁAJKOWY MARATON HORRORÓW MIKOŁAJKOWY MARATON HO...
Już 9 grudnia zagramy Mikołajkowy Maraton Horrorów z trzema przedpremierami, w tym najmocniejszym horrorem tego roku - TERRIFIER 2. MASAKR... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.09.1999 Po trwającej 2 lata modernizacji oddano do użytku jeden z najnowocześniejszych obiektów kultury w Polsce - II część Centrum Kultury Muza

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa samochody spośród 20770 artykułów.

Bezpieczny Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny 2022
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 października 2022 — komentarze: brak komentarzy

Bezpieczny Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny 2022Przed policjantami niezwykle intensywne dni służby, aby zadbać o bezpieczeństwo wszystkich zmotoryzowanych i pieszych. Mundurowi pomogą dotrzeć w rejon cmentarzy i bezpiecznie z nich powrócić. Na drogach będzie więcej policyjnych patroli, co przełoży się na częstsze kontrole. Policjanci będą skupiać się na prędkości kierowców, ich trz... »


Ekstremalne ćwiczenia ratownicze wokół schroniska Hala Szrenicka
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Ekstremalne ćwiczenia ratownicze wokół schroniska Hala SzrenickaPonad 40 dolnośląskich terytorialsów razem z innymi służbami będzie ćwiczyło ewakuację ludzi z płonących budynków i gaszenie pożaru w trudno dostępnym terenie górskim. Celem manewrów „Piorun 2” jest doskonalenie współpracy w sytuacjach skrajnie kryzysowych. Płoną budynki popularnego, karkonoskiego sch... »


Kolejne uderzenie KAS, CBŚP i Policji w gang akcyzowy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 sierpnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Kolejne uderzenie KAS, CBŚP i Policji w gang akcyzowy Funkcjonariusze z dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) wspólnie z policjantami z Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP)oraz Biura Spraw Wewnętrznych Policji przeprowadzili kolejny atak na gang akcyzowy. W efekcie wspólnych działań zatrzymano m.in. dwóch podejrzanych o kierowanie grupą przestępczą. Zabezp... »


Stacja ładowania e-samochodów - pomysł na biznes
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lipca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Stacja ładowania e-samochodów - pomysł na biznes Samochody elektryczne cieszą się coraz większą popularność. W związku ze wzrostem liczby poruszających się po polskich drogach e-aut, możemy cieszyć się coraz bardziej rozbudowaną infrastrukturą dedykowaną elektromobilności. Stacje ładowania są zasilane prądem zmiennym, ale samochód jest ładowany prądem stałym - dlatego mogą być monto... »


Funkcjonariusze dolnośląskiej KAS zatrzymali odurzonych kierowców
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 maja 2022 — komentarze: brak komentarzy

Funkcjonariusze dolnośląskiej KAS zatrzymali odurzonych kierowców Funkcjonariusze dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) i Komendy Powiatowej Policji (KPP) z Lwówka Śląskiego zatrzymali dwóch odurzonych kierowców podczas czynności kontrolnych. U zatrzymanych kierowców wykryto obecność metamfetaminy i marihuany. Działania kontrolne dolnośląskiej Krajowej Administracj... »


18 luksusowych pojazdów odzyskanych przez lubińskich policjantów przy ścisłej współpracy z jednostkami Policji w kraju i za granicą.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 lutego 2022 — komentarze: brak komentarzy

18 luksusowych pojazdów odzyskanych przez lubińskich policjantów przy ścisłej współpracy z jednostkami Policji w kraju i za granicą.Lubińscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej przy skoordynowanych działaniach z jednostkami policji na terenie całego kraju oraz Europy, a także samymi pokrzywdzonymi, w zaledwie dwa dni, ujawnili i odzyskali łącznie 18 luksusowych samochodów osobowych o łącznej wartości ponad 3 milionów złotych. Policjan... »


KOLEJ JEST ZIELONA - REDUKUJE ILOŚĆ SPALIN I DĄŻY DO BEZEMISYJNOŚCI
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 listopada 2021 — komentarze: brak komentarzy

KOLEJ JEST ZIELONA - REDUKUJE ILOŚĆ SPALIN I DĄŻY DO BEZEMISYJNOŚCIDwutlenek węgla w atmosferze stanowi jeden z największych problemów współczesnego świata. Za część emisji gazów cieplarnianych do atmosfery odpowiada również transport. Dlatego powinniśmy planować podróż tak, by nie wpływała negatywnie na środowisko. Warto wybrać kolej, która jest niemal neutralna dla środo... »


Powiedział rodzinie, że życie nie ma sensu. Wbiegał pod nadjeżdżające pojazdy.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 października 2021 — komentarze: brak komentarzy

Powiedział rodzinie, że życie nie ma sensu. Wbiegał pod nadjeżdżające pojazdy.W minionym tygodniu policjanci ruchu drogowego uratowali życie mężczyźnie, który usiłował popełnić samobójstwo. Szybkie i zdecydowane działanie mundurowych udaremniło podjęcie desperackiego kroku. Do niecodziennej interwencji doszło na ulicy Hutniczej w Lubinie. 30 – latek był pod wpływem narkotyków, a powodem jego zachow... »


Polska spółka pracuje nad samochodem napędzanym wodorem.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 sierpnia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Polska spółka pracuje nad samochodem napędzanym wodorem.Wykorzystanie wodoru w transporcie wciąż jest marginalne. Na rynku jest już pierwszy pociąg pasażerski napędzany tym paliwem. Są też samochody osobowe opracowane przez największe koncerny, choć ich sprzedaż nadal nie przekracza kilku tysięcy sztuk. Wodór określa się jednak mianem przyszłości transportu i motoryzacji. Nad ... »


Wspólne ćwiczenia dolnośląskich Terytorialsów z wojskami operacyjnymi
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 czerwca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Wspólne ćwiczenia dolnośląskich Terytorialsów z wojskami operacyjnymiKARAKAL - 21 to ćwiczenie o charakterze defensywnym, a jego głównym celem było praktyczne zgrywanie sił do wykonywania zadań w ramach operacji obronnej prowadzonej we współdziałaniu z Wojskami Obrony Terytorialnej i siłami sojuszniczymi. Dla żołnierzy 16 DBOT jest to ćwiczenie budujące relacje z żołnierzami zawodowymi wojsk lądowych. ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.166 sek.Lubin 1.0