Środa, 21 luty 2024 r.   Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 38

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
UWAGA NA FAŁSZYWE E-MAILE UWAGA NA FAŁSZYWE E-MA...
Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości informuje o kolejnej kampanii, która polega na rozsyłaniu przez cyberprzestępców w... »LSSE i Fundacja LSSE dbają o środowisko. W szkołach z regionu rusza akcja „Rośnij razem z nami” LSSE i Fundacja LSSE d...
W otoczeniu partnerskich szkół Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego, którego liderem jest Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, będ... »Konsultacje społeczne dotyczące terenów przy Hucie Miedzi „Głogów” Konsultacje społeczne ...
KGHM Polska Miedź S.A. oddział Huta Miedzi Głogów, w związku z rozpoczęciem procedury sporządzenie planu urządzenia lasu dla lasów ... »Repertuar Kina Muza w Lubinie (22.02.2024 – 29.02.2024) Repertuar Kina Muza w ...
    22.02 Czwartek 14:45, 17:00, 19:15 > Sami swoi. Początek > Pol / ds 15:00, 17:15, 19:30 > Priscilla > USA / ms &n... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...6.04.1996 uroczystość wręczenia dowodu osobistego oraz poświadczenia obywatelstwa polskiego pani Halinie Brodowskiej z Kazachstanu, która została zaproszona do osiedlenia się na stałe na terenie miasta

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa wakacje spośród 22123 artykułów.

Koleje Dolnośląskie z nowym rekordem. Spółka przewiozła w 2023 roku ponad 19 milionów osób
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 stycznia 2024 — komentarze: brak komentarzy

Koleje Dolnośląskie z nowym rekordem. Spółka przewiozła w 2023 roku ponad 19 milionów osóbPonad 19 milionów pasażerów skorzystało z usług Kolei Dolnośląskich w 2023 roku. To najlepszy wynik w 15-letniej historii dolnośląskiego przewoźnika. – W ciągu ostatnich pięciu lat do sieci kolejowej włączyliśmy miejscowości, w których żyje blisko 200 tys. Dolnoślązaków. A oni wsiedli do biało-żółtych pociąg... »


15 lat Kolei Dolnośląskich. Dziś rocznica pierwszego przejazdu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 grudnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

15 lat Kolei Dolnośląskich. Dziś rocznica pierwszego przejazdu14 grudnia 2008 roku o godz. 4:15 z Kłodzka do Legnicy wyruszył pierwszy pociąg Kolei Dolnośląskich. Pięć pojazdów spalinowych obsługiwało wtedy kilkanaście połączeń w ciągu każdego dnia. Dziś, 15 lat później, ponad 80 pojazdów wykonuje 520 połączeń w ciągu 24 godzin. W 2007 roku Sejmik Województwa Dolnośląskiego podjął... »


Grudniowe przeboje w kinach Helios
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 grudnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Grudniowe przeboje w kinach HeliosAtmosfera Gwiazdki zawitała do Heliosa, gdzie w przerwie między świątecznymi przygotowaniami można odpocząć przy kinowych nowościach. Nadchodzący tydzień przyniesie gorącą premierę w postaci filmu „Wonka”. Na wielkich ekranach zagoszczą również wyjątkowe cykle i projekty specjalne, w tym koncert „Śnieżne Boże Narodzenie z A... »


Wypożyczalnia samochodów - jak wybrać najlepszą?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Wypożyczalnia samochodów - jak wybrać najlepszą?Wybór wypożyczalni samochodów nie należy do najłatwiejszych. W grę wchodzi szereg czynników, jakie powinniśmy brać pod uwagę zanim wypożyczymy dany model auta. W gąszczu propozycji rynkowych ciężko trudno jest się odnaleźć, jednak nie zmienia to faktu, że istnieją wypożyczalnie, które wyróżniają się wysoką jakości... »


Edukując dzieci dziś, tworzymy bezpieczniejsze jutro . O fenomenie Kampanii Kolejowe ABC II
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Edukując dzieci dziś, tworzymy bezpieczniejsze jutro . O fenomenie Kampanii Kolejowe ABC IIKampania Kolejowe ABC II realizowana przez Urząd Transportu Kolejowego stanowi przykład dobrych praktyk w dziedzinie edukacji z zakresu bezpieczeństwa. Dzięki wartościowym treściom przekazywanym w przystępny sposób grono odbiorców projektu cały czas rośnie. Nosorożec Rogatek, bohater Kampanii Kolejowe ABC II, od lat cieszy się niesłab... »


Team Kompetentni – ponad dwa tysiące uczniów z patronatem KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Team Kompetentni – ponad dwa tysiące uczniów z patronatem KGHMWyższe stypendia naukowe, do 2000 zł za szczególne osiągnięcia i rekordowa liczba pierwszoklasistów. KGHM rozwija swój program edukacyjny „Kompetentni w branży” i motywuje uczniów w nowym roku szkolnym. – W tym roku szkolnym w naszym programie „Kompetentni w branży” naukę rozpocznie aż... »


Zachorowałeś na urlopie? Pamiętaj o podaniu prawidłowego adresu.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Zachorowałeś na urlopie? Pamiętaj o podaniu prawidłowego adresu.Wakacje to czas naszych wyjazdów z domu, w czasie, których zdarzają się choroby. Gdy musimy wziąć zwolnienie lekarskie, warto zadbać o to, by lekarz wystawił je na adres, pod którym będziemy faktycznie przebywać. Trzeba pamiętać, że adres zameldowania to nie to samo, co adres zamieszkania. Każdy ubezpieczony ma obowiązek infor... »


Długi sierpniowy weekend? Koleje Dolnośląskie z dodatkowym połączeniem nad morze 15 sierpnia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Długi sierpniowy weekend? Koleje Dolnośląskie z dodatkowym połączeniem nad morze 15 sierpniaLetnie połączenie Kolei Dolnośląskich na Pomorze Zachodnie bije rekordy popularności! To za sprawą uruchomionego 24 czerwca w relacji Wrocław Główny – Świnoujście pociągu KD Premium Nadmorski. Po siedmiu weekendach wakacji w obu kierunkach podróżowało już 4,5 tys. osób! Przewoźnik, z uwagi na wysokie zainteresowanie, uruc... »


Kolejne rekordy liczby pasażerów kolei. Warto pamiętać o zasadach bezpiecznego podróżowania pociągiem.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Kolejne rekordy liczby pasażerów kolei. Warto pamiętać o zasadach bezpiecznego podróżowania pociągiem.Koleją w Polsce podróżuje coraz więcej pasażerów, w ubiegłym roku ich liczba osiągnęła rekordowy, wyższy niż przed pandemią poziom. W pierwszym półroczu 2023 r. z usług kolei skorzystało 181,6 mln pasażerów – o 23,5 mln więcej niż w tym samym czasie w ubiegłym roku. Wsiadając do pociągu, mamy pewność, że korzystamy... »


Na wakacje najbezpieczniej pojechać pociągiem. Kampania Kolejowe ABC II przypomina o zasadach bezpieczeństwa.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 lipca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Na wakacje najbezpieczniej pojechać pociągiem. Kampania Kolejowe ABC II przypomina o zasadach bezpieczeństwa.Połowa wakacji już za nami. W trakcie sezonu wakacyjnego ważne jest, aby dzieci i ich opiekunowie pamiętali o zasadach bezpieczeństwa zarówno podczas podróży koleją, jak i w trakcie przebywania w pobliżu terenów kolejowych. Kampania Kolejowe ABC II, organizowana przez Urząd Transportu Kolejowego i promowana przez... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Copyright © 2006-2024 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.224 sek.Lubin 1.0