Sobota, 24 sierpnia 2019 r.   Imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 74

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Bank czy listonosz? Co wybierają seniorzy. Bank czy listonosz? Co...
Każdego miesiąca ZUS na Dolnym Śląsku wypłaca 697 106 emerytur i rent. Większość emerytów i rencistów woli dostawać świadczenia z Z... »IPLA - codzienna porcja doskonałej rozrywki IPLA - codzienna porcj...
Współczesna telewizja często nie spełnia już naszych oczekiwań. Żyjemy w ciągłym biegu i chcemy otrzymywać takie treści jakich akurat sz... »Nowe stawki wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli już oficjalnie Nowe stawki wynagrodze...
Od 2782 do 3817 zł będzie wynosić od września minimalne wynagrodzenie zasadnicze nauczycieli. Rozporządzenie płacowe ukazało się w Dzienniku Usta... »Zajęcia gitarowe w MDK - zapisy Zajęcia gitarowe w MDK...
Z dniem 2 września 2019 r. Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie rozpoczyna zapisy na stałe zajęcia w ramach koła gitarowego. Oferta zajęć adresowan... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...18-21 10.2001r. W Centrum Kultury "MUZA" odbył się XVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Sprawdź, co musisz wiedzieć o pracy na magazynie
Data dodania: 17 lipca 2019 — Kategoria: Wiadomości

Sprawdź, co musisz wiedzieć o pracy na magazynie

Praca na stanowisku pracownika magazynowego często wydaje się być mało atrakcyjna i wymagająca bardzo dobrej kondycji fizycznej. Nowoczesne technologie oraz mechanizacja współczesnych magazynów czy centrów logistycznych sprawiają jednak, że obowiązki pracowników magazynowych stają się coraz mniej męczące i dostępne nawet dla osób niemogących pochwalić się dużą siłą fizyczną. Dla kogo więc będzie to odpowiednia alternatywa?

 

Jak wygląda praca w nowoczesnym magazynie?

W dużych firmach stawia się głównie na wysoką wydajność. Dlatego też coraz więcej czynności zostaje zautomatyzowanych. Magazyny przestają być miejscami, gdzie liczy się głównie tężyzna fizyczna, a większość pracy pozwalają wykonać nowoczesne systemy transportowe i wózki widłowe.

Zawód pracownika magazynowego wykonuje się z minimalnym wykształceniem. Coraz bardziej jednak przydaje się tu dobra znajomość obsługi komputera, gdyż w większości firm wykorzystuje się obecnie specjalne terminale ze skanerami. Warunkiem zatrudnienia może być także posiadanie wydanych przez UDT uprawnień do obsługi wózków widłowych lub podnośników.

Zalety pracy na magazynie

Przede wszystkim mamy możliwość na duży wybór. Oferty pracy na stanowisko pracownika magazynowego pojawiają się bardzo często. Zapotrzebowanie rynku pracy jest duże i pracodawcy oferują coraz lepsze zarobki oraz dodatkowe benefity. Nie ma zwykle problemu ze znalezieniem atrakcyjnej propozycji opartej o umową o pracę wraz z pakietami ubezpieczeń czy pracowniczą kartą multisport. W dużych firmach nie ma zwykle tez problemów z zaplanowaniem urlopów na dogodny termin, rzadko zdarzają się nadgodziny, a klarowny harmonogram pozwala pogodzić bez problemu życie osobiste z zawodowym.

Wady pracy na magazynie

Większość pracowników magazynowych liczyć musi się z pracą zmianową – często również w nocy. Bywa, że ciągłość dostaw wymusza także konieczność pracy w weekendy. Minusem może być też dość ograniczona możliwość awansu. Najzdolniejsi pracownicy zatrudniani są w roli brygadzistów i mistrzów zmian. Na tym jednak ścieżka kariery zwykle się kończy.

 

Słowa kluczowe: lubin pracuj.pl praca
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19837.html
Ten artykuł był czytany 193 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.029 sek.Lubin 1.0