Niedziela, 26 stycznia 2020 r.   Imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 31

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Kolejne pokolenie strażaków w Niemstowie Kolejne pokolenie stra...
Powołanie młodzieżowej drużyny pożarniczej – to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie 2019 roku w OSP Niemstów. Na walnym zebraniu ... »Sesja Rady Gminy Sesja Rady Gminy
Już po raz szesnasty w tej kadencji, na obradach zebrali się radni Gminy Lubin. Sesja była jednak wyjątkowo krótka, w jej programie znalaz... »Policjanci lubińskiej grupy SPEED zatrzymali kierowcę na podwójnym gazie Policjanci lubińskiej ...
Policjanci lubińskiej grupy SPEED, realizując zadania na terenie powiatu, zatrzymali i wyeliminowali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. W r... »Kolejne nielegalne automaty do gier zabezpieczone na terenie Lubina Kolejne nielegalne aut...
Lubińscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wraz z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Leg... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Gabinet Psychologiczny

polec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Po przeprowadzonej w 2000 roku inwentaryzacji przyrodniczej na terenie Lubina stwierdzono występowanie 8 gatunków roślin, grzybów i porostów podlegających ochronie ścisłej, 8 gatunków roślin podlegających ochronie częsciowej oraz 26 gatunków roślin rzadkich, 8 gatunków chronionych i 17 gatunków rzadkich bezkręgowców, wśród ryb 1 gatunek chroniony i 1 rzadki, 5 gatunków chronionych płazów (wszystkie występujące w Polsce gatunki płazów znajdują się pod ochroną) 4 gatunki chronionych gadów (wszystkie występujące w Polsce gatunki gatunki gadów znajdują się pod ochroną_, 92 gatunki chronionych ptaków, 9 gatunków chronionych nietoperzy( wszystkie występujące w Polsce gatunki nietoperzy znajdują się pod ochroną) oraz 6 gatunków chronionych ssaków. Główne zasoby naturalne Lubina to: ruda miedzi, srebro, pokłady żwiru i piasku.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Sprawdź, co musisz wiedzieć o pracy na magazynie
Data dodania: 17 lipca 2019 — Kategoria: Wiadomości

Sprawdź, co musisz wiedzieć o pracy na magazynie

Praca na stanowisku pracownika magazynowego często wydaje się być mało atrakcyjna i wymagająca bardzo dobrej kondycji fizycznej. Nowoczesne technologie oraz mechanizacja współczesnych magazynów czy centrów logistycznych sprawiają jednak, że obowiązki pracowników magazynowych stają się coraz mniej męczące i dostępne nawet dla osób niemogących pochwalić się dużą siłą fizyczną. Dla kogo więc będzie to odpowiednia alternatywa?

 

Jak wygląda praca w nowoczesnym magazynie?

W dużych firmach stawia się głównie na wysoką wydajność. Dlatego też coraz więcej czynności zostaje zautomatyzowanych. Magazyny przestają być miejscami, gdzie liczy się głównie tężyzna fizyczna, a większość pracy pozwalają wykonać nowoczesne systemy transportowe i wózki widłowe.

Zawód pracownika magazynowego wykonuje się z minimalnym wykształceniem. Coraz bardziej jednak przydaje się tu dobra znajomość obsługi komputera, gdyż w większości firm wykorzystuje się obecnie specjalne terminale ze skanerami. Warunkiem zatrudnienia może być także posiadanie wydanych przez UDT uprawnień do obsługi wózków widłowych lub podnośników.

Zalety pracy na magazynie

Przede wszystkim mamy możliwość na duży wybór. Oferty pracy na stanowisko pracownika magazynowego pojawiają się bardzo często. Zapotrzebowanie rynku pracy jest duże i pracodawcy oferują coraz lepsze zarobki oraz dodatkowe benefity. Nie ma zwykle problemu ze znalezieniem atrakcyjnej propozycji opartej o umową o pracę wraz z pakietami ubezpieczeń czy pracowniczą kartą multisport. W dużych firmach nie ma zwykle tez problemów z zaplanowaniem urlopów na dogodny termin, rzadko zdarzają się nadgodziny, a klarowny harmonogram pozwala pogodzić bez problemu życie osobiste z zawodowym.

Wady pracy na magazynie

Większość pracowników magazynowych liczyć musi się z pracą zmianową – często również w nocy. Bywa, że ciągłość dostaw wymusza także konieczność pracy w weekendy. Minusem może być też dość ograniczona możliwość awansu. Najzdolniejsi pracownicy zatrudniani są w roli brygadzistów i mistrzów zmian. Na tym jednak ścieżka kariery zwykle się kończy.

 

Słowa kluczowe: lubin pracuj.pl praca
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19837.html
Ten artykuł był czytany 232 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0