Wtorek, 07 kwietnia 2020 r.   Imieniny: Hermana, Rufina, Donata
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 25

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
ZUS nie prowadzi egzekucji wobec osób zwolnionych ze składek ZUS nie prowadzi egzek...
Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie będzie wszczynał postępowań egzekucyjnych za marzec, kwiecień i maj wobec przedsiębiorców, którz... »Pięciu Dolnoślązaków wysłało do ZUS wniosek o wypłatę zasiłku z powodu odbywania kwarantanny Pięciu Dolnoślązaków w...
Do 7 kwietnia tylko pięciu Dolnoślązaków wysłało do ZUS wniosek o wypłatę zasiłku z powodu odbywania kwarantanny. O zasiłek opiekuńczy za ... »Wsparcie dla rolników wynikające z tarczy antykryzysowej Wsparcie dla rolników ...
Tarcza antykryzysowa zawiera szereg możliwości, z których mogą skorzystać rolnicy w czasie pandemii. Rząd opublikował kompleksowe inform... »Policjanci egzekwują przestrzeganie nowych zasad w związku z epidemią koronawirusa. Policjanci egzekwują p...
Lubińscy policjanci w obliczu wprowadzonych nowych obostrzeń intensyfikują działania na ulicach miast i miejscowości w naszym powiecie. L... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...11.1999 W ramach obchodów międzynarodowego roku Seniora zorganizowano "Dni Seniora" pod hasłem: "By jesień życia była pogodna"

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Policja poszukuje właścicieli odzyskanych przedmiotów
Data dodania: 13 lutego 2020 — Kategoria: Wiadomości

Policja poszukuje właścicieli odzyskanych przedmiotów

Lubińscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzanych o dokonanie kradzieży mienia z firmy znajdującej się na terenie Lubina. Odzyskane przedmioty wróciły do właściciela.

W trakcie przeszukania samochodu, którym poruszali się podejrzani, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli dodatkowo rower i akumulator. Przedmioty te, jak przyznali podczas przesłuchania zatrzymani, również pochodzą z innych kradzieży, których mężczyźni dokonali na terenie gminy Lubin. Policjanci szukają właścicieli pozostałych odzyskanych przedmiotów. Osoby, które rozpoznały swoją własność, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubinie, przy ul. Traugutta 3.

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, prowadzą postępowanie, w ramach którego podczas przeszukania zabezpieczyli przedmioty, które pochodzą z przestępstwa kradzieży.

W związku z powyższym prosimy osoby, które rozpoznały swoją własność, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubinie, przy ul. Traugutta 3.

Telefon do funkcjonariusza prowadzącego postępowanie: 76/8406 271

Źródło: Wydział Dochodzeniowo – Śledczy KPP w Lubinie.

Słowa kluczowe: lubin Policja
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20657.html
Ten artykuł był czytany 140 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0