Środa, 15 lipca 2020 r.   Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 20

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Prawie 7 tys. wniosków o dodatek solidarnościowy na Dolnym Śląsku Prawie 7 tys. wniosków...
Zakład Ubezpieczeń Społecznych tylko w ostatnich trzech tygodniach wypłacił Dolnoślązaków dodatki solidarnościowe na kwotę 8 166 108.... »Pomoc nadeszła w ostatniej chwili… Pomoc nadeszła w ostat...
Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji, policjanci uratowali 29-letniego mężczyznę, który próbował popełnić samobójs... »Pomoc w sytuacjach trudnych i kryzysowych Pomoc w sytuacjach tru...
Aktualna sytuacja związana z zagrożeniem korona wirusem SARC-CoV-2 oraz przewidywanymi, obserwowanymi już w innych państwach europejskich, skutka... »Kino Kobiet „Na topie” Kino Kobiet „Na ...
Kino Kobiet w Heliosie to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed se... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...31.08.1992 Uroczyste odsłonięcie pomnika ku czci ofiar demonstracji Solidarności w dziesiątą rocznicę tragicznych wydarzeń

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Agresywny 35 – letni mężczyzna wylądował w celi
Data dodania: 20 marca 2020 — Kategoria: Wiadomości

Agresywny 35 – letni mężczyzna wylądował w celi

83 – letnia mieszkanka Lubina zgłosiła interwencję domową po tym jak jej nietrzeźwy wnuk powybijał szyby w drzwiach wewnątrz mieszkania. Interweniujący policjanci lubińskiej komendy w trakcie czynności służbowych zostali ponadto przez agresora znieważeni oraz dopuścił się on naruszenia ich nietykalności cielesnej. Agresor został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

-Lubińscy policjanci Wydziału Prewencji zostali skierowani do jednego z mieszkań po tym jak wystraszona 83 – letnia mieszkanka zgłosiła, że jej nietrzeźwy wnuk jest agresywny w stosunku do niej i w nerwach powybijał szyby w drzwiach wewnątrz mieszkania- informuje asp. Krzysztof Pawlik z lubińskiej policji.

Funkcjonariusze na miejscu interwencji zastali adresata, którym okazał się 35 – letni wnuk zgłaszającej. Mężczyzna miał zakrwawioną dłoń, którą skaleczył sobie w trakcie dewastacji mienia znajdującego się w mieszkaniu. Podczas próby rozmowy z nim, mężczyzna uderzył jednego z policjantów w okolice klatki piersiowej a ponadto używał wobec nich słów wulgarnych. Napastnik został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W związku z uzasadnionym podejrzeniem stosowania przez niego przemocy wobec swojej babci, rodzina została objęta procedurą „Niebieskiej Karty”. Agresywny wnuczek za przestępstwo którego się dopuścił wobec policjantów odpowie karnie przed Sądem za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Przypominamy, ze policjanci podejmujący czynności służbowe mają swoje prawa, które przysługują funkcjonariuszom publicznym. Z myślą o zwiększeniu świadomości obywateli w zakresie ochrony prawnej stworzony został spot: „Służymy dla Ciebie, mamy swoje prawa!” do którego link znajduje się poniżej.

http://policja.pl/pol/aktualnosci/181972,Sluzymy-dla-Ciebie-mamy-swoje-prawa.html

żródło: KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin policja
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20786.html
Ten artykuł był czytany 163 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.078 sek.Lubin 1.0