Sobota, 20 lipca 2019 r.   Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 91

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Szukasz pracy – wyróżnij się z tłumu! Szukasz pracy – ...
Zdobycie nowej pracy nie musi być trudne. Rynek pracy daje dzisiaj ogromne możliwości zarówno osobom z doświadczeniem zawodowym, jak i... »KGHM wspiera Dymarki Kaczawskie KGHM wspiera Dymarki K...
KGHM od lat kultywuje tradycję i historię polskiego hutnictwa. Spółka jest jednym ze sponsorów XX jubileuszowych Dymarek Kaczawskic... »KGHM wspiera Dymarki Kaczawskie KGHM wspiera Dymarki K...
KGHM od lat kultywuje tradycję i historię polskiego hutnictwa. Spółka jest jednym ze sponsorów XX jubileuszowych Dymarek Kaczawskic... »Wakacje z książką i przygodą Wakacje z książką i pr...
W bibliotece w Miłoradzicach i w Niemstowie, z myślą o dzieciach spędzających wakacje w domu, zorganizowano szereg atrakcyjnych zajęć. Podczas ka... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Zagłębie Lubin w piłce ręczej kobiet i mężczyzn zdobyło Mistrzostwo Polski w sezonie 2006/2007?

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa schetyna spośród 16302 artykułów.

Poseł Wojciech Zubowski o sytuacji w Sejmie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 grudnia 2016 — komentarze: 3 komentarze

Poseł Wojciech Zubowski o sytuacji w SejmiePonieważ w ostatnich dniach nie z wszystkimi z Państwa mogłem się spotkać osobiście, by skomentować wydarzenia, które ostatnio miały miejsce w Sejmie – pozwalam sobie zrobić to teraz – informuje poseł na Sejm RP, Wojciech Zubowski. – Podczas piątkowych głosowań w Sejmie doszło do wydarzeń, które jeszcze nigd... »


Bliźniacza hala w Zgorzelcu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 maja 2014 — komentarze: 3 komentarze

Bliźniacza hala w Zgorzelcu W Zgorzelcu powstaje bliźniacza hala sportowo-widowiskowa. Koszt budowy hali to 42 mln zł. Co łączy obie hale? Na pewno nie cena. Lubińska hala będzie droższa, o 23 mln. Hale zostaną otwarte w tym samym okresie, choć budowa hali w Zgorzelcu ruszyła pół roku później. Hale są podobne do siebie wizualnie i na otwarciu obu hal zagra ze... »


"Ta koalicja jest nam na rękę"
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 lutego 2014 — komentarze: 4 komentarze

O jaką koalicję chodzi? Między PO, a ugrupowaniem ODŚ Dudkiewicza stronnikiem prezydenta Lubina. Koalicja przewiduje między innymi, że PO nie będzie wystawiać swoich kandydatów w wyborach prezydenckich, między innymi we Wrocławiu i Lubinie, popierając obecnych prezydentów miast. Na oficjalnym portalu ukazał się dzisiaj tekst, kt&oacu... »


Nowy most Radoszyce - Ciechanów gotowy do użytku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 września 2012 — komentarze: 1 komentarz

Nowy most Radoszyce - Ciechanów gotowy do użytkuPół kilometra długości, szerokość prawie 15 m i nośność 50 ton. To tylko kilka liczb opisujących nowy most na Odrze w ciągu drogi wojewódzkiej nr 323 pomiędzy Ciechanowem a Radoszycami. Będzie to jeden z najdłuższych mostów w Polsce. Już w najbliższy poniedziałek, 10 września, inwestycja, która kosztowała 74 mln... »


Zadyma z autobusem Platformy Obywatelskiej w tle - foto, video
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 września 2011 — komentarze: 55 komentarzy

Zadyma z autobusem Platformy Obywatelskiej w tle - foto, videoZwołana na godzinę 11 konferencja prasowa PO została zakłócona przez manifestację kibiców i młodych ludzi w wieku szkolnym. Zapraszamy do galerii zdjeć O godzinie 11.00 Miała odbyć się konferencja prasowa kandydatów PO do Sejmu i Senatu, oraz rozdawanie materiałów wyborczych. "Tuskobusem" miał przyjechać Grzegorz Schety... »


Dolnośląska lista kandydatów PO do sejmu gotowa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 maja 2011 — komentarze: 1 komentarz

Dolnośląska lista kandydatów PO do sejmu gotowa22 maja wieczorem Rada Regionu dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej ustaliła kształt list wyborczych do Sejmu. W okręgu jeleniogórsko-legnickim do podziału jest 12 mandatów poselskich. Z 3 miejsca startuje poseł z Lubina. Jedynką" w okręgu legnickim będzie marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna, na kolejnych miejscach znaleźli się posłan... »


Wojnarowski na Beatyfikacji Jana Pawła II
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 maja 2011 — komentarze: 6 komentarzy

Wojnarowski na Beatyfikacji Jana Pawła IIPoseł na Sejm RP ziemi lubińskiej Norbert Wojnarowski uczestniczył w niedzielnej Beatyfikacji Jana Pawła II w Watykanie. Wojnarowski towarzyszył delegacji rządowej, której przewodniczył Marszałek Grzegorz Schetyna. Natomiast o 15.00 odbył się uroczysty obiad z kardynałem Dziwiszem. 1 maja przypada Niedziela Milosierdzia Bożego, święto ustan... »


Schetyna na balu PO
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 marca 2011 — komentarze: 5 komentarzy

Schetyna na balu POTo nie pierwszy bal na rzecz hospicjum w Lubinie. Dawno nie widziani przedstawiciele PO zorganizowali jego kolejną już edycję, której celem było wsparcie budowy lubińskiego hospicjum. Bal swoją obecnością uświetnił marszałek sejmu Grzegorz Schetyna.Inicjatorem balu na rzecz Fundacji Palium, która buduje lubińskie hospicjum był europos... »


Wyborcza układanka PO
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 2 luty 2011 — komentarze: brak komentarzy

Wyborcza układanka PONiespodzianek nie będzie. Liderem w okręgu legnicko-jeleniogórskim będzie Grzegorz Schetyna. W okręgu jeleniogórsko-legnickim tuż za Schetyną znalazła się posłanka Ewa Drozd. Kolejne miejsca mają dostać poseł Norbert Wojnarowski, radna sejmiku województwa Iwona Krawczyk oraz Robert Kropiwnicki (objął mandat posła po Januszu Mi... »


CBA donosi: Grzesiek wiedział, ale premierowi nie powiedział
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 07 października 2009 — komentarze: brak komentarzy

CBA donosi: Grzesiek wiedział, ale premierowi nie powiedziałRyszard Sobiesiak był widywany w biurze poselskim dzisiejszego wicepremiera. Łączyła ich piłka nożna Wicepremier Grzegorz Schetyna od kilku dni próbuje ustalić, jak to było z jego spotkaniami z wrocławskim biznesmenem od hazardu Ryszardem Sobie-siakiem. Jeszcze w poniedziałek przekonywał, że jesienią 2008 r. mogli się jedynie spotkać prz... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.252 sek.Lubin 1.0