Wtorek, 11 grudnia 2018 r.   Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 104

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
„Cicha noc” w Kulturze Dostępnej „Cicha noc”...
Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwel... »Kieszonkowcy nie próżnują – wykorzystają każdą okazję – Kieszonkowcy nie próżn...
Okres przedświąteczny to między innymi czas zakupów zarówno w sklepach znajdujących w pobliżu naszego miejsca zamieszkania jak i w ... »,,Wolność bez nałogu” – Policja wspólnie z MOPS przeciwko narkotykom i dopalaczom ,,Wolność bez nałogu&#...
Funkcjonariusze KPP w Lubinie wspólnie z terapeutkami z Sekcji Profilaktyki Uzależnień Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubinie w ra... »Z PIASTEM NA REMIS
 Z PIASTEM NA REMISR...
W 18. kolejce LOTTO Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin zremisowało przed własną publicznością z Piastem Gliwice 2:2. Bramki dla lubinian strzel... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.plsilesianseo.pll


Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...11.1999 W ramach obchodów międzynarodowego roku Seniora zorganizowano "Dni Seniora" pod hasłem: "By jesień życia była pogodna"

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Mieszkańcy powinni decydować o rozwoju naszego powiatu i jego stolicy - film
Data dodania: 01 października 2014 — Kategoria: Wiadomości

Mieszkańcy powinni decydować o rozwoju naszego powiatu i jego stolicy - film

Stowarzyszenie Razem dla Lubina i Powiatu zorganizowało dzisiaj konferencję prasową w celu przedstawienia swoich władz, celów oraz swojej misji.

Mottem misji stowarzyszenia jest hasło "Czas najwyższy, aby wszyscy mieszkańcy powiatu lubińskiego decydowali o rozwoju naszego powiatu i jego stolicy".

Aleksandra Dąbrowska wyjaśniła, że stowarzyszenie jest otwarte na wszystkich mieszkańców, bez względu na przynależność do partii czy innych stowarzyszeń. Stowarzyszenie podkreśla także, że ludzie tworzący stowarzyszenie wywodzą się z różnych środowisk, gdzie działają na co dzień.

Stowarzyszenie powstało w maju tego roku i jego celem nie są najbliższe wybory, ale działalność społeczna na rzecz powiatu. Przyznała, że stowarzyszenie założyło swój komitet wyborczy, ale nie ma jeszcze zarejestrowanych list wyborczych.

Stowarzyszenie ma pomysł na to, żeby sami mieszkańcy angażowali się w sprawy samorządu, poprzez stworzenie budżetu obywatelskiego, dzięki któremu mieszkańcy sami mogliby wskazywać na najważniejsze potrzeby i decydować o podziale tego budżetu.

Stowarzyszenie spotkało się już z kilkoma grupami społecznymi, żeby wspólnie wyłonić potrzeby i problemy, z którymi na co dzień borykają się mieszkańcy powiatu.

Stowarzyszenie wydało broszurę, w której zawarte są główne postulaty, którymi będzie się kierować w swoim działaniu. Wciąż także otwarte jest na nowe postulaty od mieszkańców naszego regionu.

 

Słowa kluczowe: lubin stowarzyszenie Razem
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,12557.html
Ten artykuł był czytany 1385 razy.


3 komentarze

Napisz komentarz!

~Roman Burczak

Gość serwisu
#41331 | 01.10.14 11:42:55Zgłoś naruszenie netykiety/regulaminu.

Dziękuję za przybycie i zapraszam do dalszej dobrej współpracy
~Skarbnik Stowarzyszenia

Gość serwisu
#41334 | 02.10.14 07:08:42Zgłoś naruszenie netykiety/regulaminu.

Zapraszam do stowarzyszenia.<br /> <br /> Idea jest prosta dość władzy w jednych rękach która głosuje tak.<br /> <br /> - dla podwyżki wody -tak<br /> - dla podwyzki śmieci - tak
~Gośść

Gość serwisu
#43820 | 20.12.17 15:58:03Zgłoś naruszenie netykiety/regulaminu.

Brawo dla mistrza z zaczeską!
Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.071 sek.Lubin 1.0