Sobota, 02 grudnia 2023 r.   Imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 26

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Fotowoltaika Lubin

Wiadomości z Lubina
Lubinianin stracił oszczędności na inwestycji w akcje koncernu paliwowego i gazowego Lubinianin stracił osz...
70-latek chcąc zainwestować pieniądze w akcje koncernu paliwowego i gazowego stracił 130 tysięcy złotych. Reklama szybkiego zysku dostępna była n... »Uroczyste ślubowanie w zimowej aurze. Uroczyste ślubowanie w...
Już w najbliższą niedzielę, 3 grudnia 2023 roku, mieszkańcy Lubania będą świadkami ostatniej w tym roku przysięgi wojskowej żołnierzy 16 Dolnoślą... »Barbórka 2023 w KGHM Barbórka 2023 w KGHM
Akademia wręczania odznaczeń najbardziej zasłużonym pracownikom rozpoczęła tegoroczne obchody Barbórki w KGHM. Podczas centralnej uroczyst... »Obwieszczenia o licytacjach (dolnośląskie) Obwieszczenia o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 30 listopada 2023   Kategoria: pozostałe ruchomości 1. Garaż metalowy wolnostojący, lokalizacja: PRZE... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.01.1947 Uruchomienie produkcji w Fabryce Mechanizmów Pianinowych - obecnie Dolnośląska Fabryka Instrumentów Lutniczych DEFIL

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wiadomosci z Lubina i okolic
Zabójstwo na terenie ogródków działkowych w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Zabójstwo na terenie ogródków działkowych w Lubinie35-latek z Lubina usłyszał zarzut zabójstwa partnerki. Twierdzi, że nie chciał zabić. Zarzut zabójstwa usłyszał 35-latek z Lubina. Twierdzi, że nie chciał zabić  Z ustaleń śledczych wynika, że to on przyczynił się do śmierci swojej partnerki. Ciało 40-letniej kobiety znaleziono w czwartek w okolicach ogrodów działkowych. ... »


Kradzieże stałym źródłem dochodu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Kradzieże stałym źródłem dochoduPolicjanci z Wydziału Prewencji lubińskiej komendy zatrzymali w bezpośrednim pościgu 19-letniego mieszkańca Lubina, który na terenie sklepu spożywczego na osiedlu Przylesie w Lubinie dopuścił się kradzieży rozbójniczej, grożąc pracownicy pobiciem. Ze sklepu ukradł 8 sztuk kawy, ale łupem nie cieszył się długo. Mężczyzna odpowie za inn... »


Uczniowska renta
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Uczniowska rentaPonad tysiąc złotych renty rodzinnej dostają po zmarłym rodzicu uczące się dzieci - informuje ZUS. Wszyscy uczniowie i studenci, muszą jednak pamiętać o ty, żeby zawiadomić ZUS, że nadal się uczą lub o tym, że do szkoły przestali chodzić. Jeśli tego nie zrobią Zakład przestanie im wypłacać rentę lub każe zwrócić to, co już wypłacił w czasie... »


Mały ZUS to mała emerytura
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Mały ZUS to mała emeryturaUchwalona przez Sejm ustawa, która zmniejsza, proporcjonalnie do przychodu, składki na ZUS dla została podpisana przez Prezydenta i opublikowana w Dzienniku Ustaw. Zacznie obowiązywać od stycznia 2019 roku. Tzw. "mały ZUS" ma objąć ponad 173 tys. jednoosobowych firm, których przeciętne miesięczne przychody nie przekraczają 2,5-krotnoś... »


Lubińscy policjanci apelują o rozwagę na drodze, podczas powrotów z wakacji.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubińscy policjanci apelują o rozwagę na drodze, podczas powrotów z wakacji. Wakacje nieubłaganie zbliżają się do końca. W ostatni weekend sierpnia wiele osób wraca do domów - niektórzy z wypoczynku w kraju, a część z zagranicznych podróży. Większość z nas do ostatniej chwili korzysta z czasu wolnego, a powrót zostawia na ostatnią chwilę. Apelujemy do kierowców o rozwagę i z... »


Pierwsza strona  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.384 sek.Lubin 1.0