Środa, 03 czerwca 2020 r.   Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 24

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wypadanie włosów – przyczyny powodujące ten popularny problem mogą Cię zaskoczyć. Za głównych sprawców nadmiernego wypadania włosów uważa się stres, anemię czy złą dietę, jednak badania wykazały, że jest to także częsta przypadłość osób, u których wykryto zaburzenia hormonalne.

Wiadomości z Lubina
Smart home, czyli jak uczynić dom inteligentnym? Smart home, czyli jak ...
Smart home zdobywa coraz większą popularność wśród właścicieli domów, mieszkań i apartamentów. Liczne udogodnienia i innowac... »Od 1 czerwca więcej osób może podróżować autobusami Od 1 czerwca więcej os...
W najnowszym rozporządzeniu, które wprowadziło tzw. IV etap „odmrażania” gospodarki i życia społecznego, rząd poluzował limity... »Repertuar kina Repertuar kina "Muza" ...
6.06 Sobota 15:00, 17:00 > SONIC. Szybki jak błyskawica > USA / sk 15:15, 17:15 > Naprzód > USA / ds 19:15 > Dżentelmeni... »Zakup maseczek pod lupą prokuratury Zakup maseczek pod lup...
Nie tylko 120 tys. masek nabytych przez Ministerstwo Zdrowia od instruktora narciarskiego stało się przedmiotem zainteresowania prokuratury. Wars... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02-08.09.1999 Podpisanie z miastami Böblingen, Hof, powiatem Rhain-Lahn listów intencyjnych dotyczących przyszłego partnerstwa

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021- terminy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021- terminyPrzedstawiamy harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych. Wnioski o przyjęcie do szkół ponadpodstawowych Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadp... »


Kierowca ciężarówki próbował okłamać funkcjonariuszy, że ma awarię tachografu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Kierowca ciężarówki próbował okłamać funkcjonariuszy, że ma awarię tachografu Policjanci wydziału ruchu drogowego lubińskiej komendy na drodze krajowej nr 3 w Lubinie, zatrzymali do kontroli drogowej pojazd ciężarowy. Kiedy funkcjonariusze poprosili kierowcę o zapis z tachografu analogowego, ten najpierw udawał, że nie potrafi go wyciągnąć, a kiedy patrol stwierdził, że tachograf jest po prostu wyłączony, mężczyzna o... »


Koronawirus. 30 maja częściowo zniesiony obowiązek zasłania ust i nosa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Koronawirus. 30 maja częściowo zniesiony obowiązek zasłania ust i nosaPrzed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Od 30 maja nie musimy zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni – ale tylko pod warunkiem, że możemy zachować 2 metry odstępu od innych. Maseczki będą jednak konieczne w niektórych przestrzeniach zamkniętych, m.in. w sklepach, kościołach, autobusach czy tramwajach. O... »


Dobra passa eksportowa KGHM ZANAM trwa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Dobra passa eksportowa KGHM ZANAM trwaKolejne 10 maszyn KGHM ZANAM S.A. już wkrótce rozpocznie pracę w Kopalni PAO GAISKI GOK (Uralski Kombinat Górniczo – Hutniczy) - największego producenta miedzi i cynku w Rosji. Kontrakt na dostawę 6 ładowarek ŁK-1M oraz 4 wozów transportowych SWT-3K podpisano w zeszłym tygodniu. Wcześniej w kwietniu Spółka podp... »


ZUS. Mama na macierzyńskim
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

ZUS. Mama na macierzyńskimWiele mam wraca do pracy prawie od razu po urodzeniu dziecka. Inne zostają w domu żeby opiekować się swoim dzieciątkiem. Dla samego dziecka bardzo ważne jest spędzenie pierwszych miesięcy życia właśnie z mamą. Wtedy buduje się między nimi najpiękniejsza więź. Ubezpieczone mamy mają prawo do zasiłku macierzyńskiego, gdy urodzą dziecko. Coraz chętnie... »


Kompletnie pijany kierowca wielkiej cysterny zatrzymany
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Kompletnie pijany kierowca wielkiej cysterny zatrzymany Na stanowisko kierowania lubińskiej komendy dotarło zgłoszenie, że kierowca wielkiej cysterny poruszającej się po krajowej 36-tce jedzie zygzakiem. Patrol z Komisariatu Policji w Ścinawie zatrzymał kompletnie pijanego kierowcę, który miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo niebezpieczeństwo potęgował fakt, że ... »


Orientalny kuskus z pieczonym kurczakiem
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Orientalny kuskus z pieczonym kurczakiemProsty przepis na orientalne danie z błyskawiczną kaszą kuskus Halina BIO i pysznym, pieczonym kurczakiem. Mieszanka przypraw z pewnością doda smaku, a złocista skórka kurczaka będzie smakowitym zwieńczeniem całego dania. Składniki:   1 opakowanie kaszy kuskus (np. marki Halina BIO) 2 ćwiartki z kurczaka 2 łyżki harissy lub przyp... »


Domowe „happy hours” i „quarantini”. Podczas epidemii pijesz więcej?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Domowe „happy hours” i „quarantini”. Podczas epidemii pijesz więcej?„Kiedyś piłem tylko w weekendy, teraz zdarza mi się to każdego dnia”. Brzmi znajomo? Wiele osób w czasie epidemii częściej sięga po alkohol. Sprzyja temu życie w izolacji, brak obowiązku stawiania się w pracy wcześnie rano, odwożenia i przywożenia dzieci ze szkoły. – Jestem zżyta z koleżankami z biura, a teraz nie możemy s... »


Stanowcze NIE dla osób stosujących przemoc domową
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Stanowcze NIE dla osób stosujących przemoc domową Tylko w dwa dni lubińscy funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 19 do 37 lat którzy w swoich domach stosowali przemoc w stosunku do domowników. Wszyscy zatrzymani trafili na policyjny „dołek” i zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Wobec mężczyzn Prokuratura Rejonowa w Lubinie – na wniosek ... »


Koszulki z nadrukiem – jakie wzory będą królować latem?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Koszulki z nadrukiem – jakie wzory będą królować latem? Poznaj najnowsze trendy w letnich nadrukach na koszulki, zainspiruj się i przygotuj swoją szafę na okres wakacyjny. Zaczynajmy! Koszulki z nadrukiem – dlaczego tak chętnie nosimy je latem? T-shirt to zdecydowanie ta część odzieży, którą najczęściej można zaobserwować na przechodniach przemierzających ulice większych i mniejszyc... »


Bezpieczny pobyt w Uzdrowiskach Polskiej Grupy Uzdrowisk
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Bezpieczny pobyt w Uzdrowiskach Polskiej Grupy UzdrowiskUzdrowiska Polskiej Grupy Uzdrowisk wprowadziły własne procedury bezpieczeństwa w ramach kolejnego etapu odmrażania gospodarki, który rozpoczął się na początku maja. Zasady przyjmowania gości spełniają wytyczne dla hoteli i obiektów noclegowych, przedstawionych przez Ministerstwo Rozwoju oraz Główny Inspektorat Sanitarny. Aby... »


Oferty pracy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy KGHMKGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Rudna"ślusarz na powierzchni -MM KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Rudna"ślusarz-spawacz na powierzchni - GC KGHM ZANAM S.A.Ślusarz - mechanik pod ziemią (TS) KGHM ZANAM S.A.Specjalista Konstruktor Automatyk - praca w Legnicy (ZR/RU) KGHM ZANAM S.A.Formierz - praca w Legnicy (TP/PO) KGHM ZANAM S.A.Oczyszczacz odlew&oacu... »


Terytorialsi wspierają dystrybucję żywności
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Terytorialsi wspierają dystrybucję żywnościDolnośląscy Terytorialsi wspierają ośrodki pomocy społecznej, Caritas w dystrybucji żywności do osób potrzebujących oraz wrocławskie jadłodajnie. Ośrodki pomocy społecznej, Caritas oraz wrocławskie przyparafialne jadłodajnie na co dzień koordynują pomoc osobom potrzebującym.  Obecnie  w tej wyjątkowej sytuacji jaką jest koronawir... »


Gminny program opieki nad zabytkami Gminy Lubin na lata 2020-2023
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Gminny program opieki nad zabytkami Gminy Lubin na lata 2020-2023Rada Gminy przyjęła dokument,  który porządkuje informacje dotyczące prowadzonych zadań związanych z ochroną dziedzictwa kulturowego gminy oraz służy planowaniu działań dotyczących inicjowania, wspierania, koordynowania badań i prac z dziedziny ochrony zabytków i krajobrazu kulturowego oraz upowszechniania i promowania dziedzictw... »


100 mln złotych już na kontach dolnoślązaków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

100 mln złotych już na kontach dolnoślązakówPrawie 100 mln złotych popłynęło na konta dolnoślązaków. ZUS wypłacił już postojowe dla prawie 50 tysięcy osób. Od początku kwietnia Zakład Ubezpieczeń na Dolnym Śląsku przelał pieniądze dla 49 308 mieszkańców naszego regionu. Samozatrudnieni i osoby na umowach cywilno-prawnych dostali 97 872 857 zł. - Jeżeli wnios... »


Pierwsza strona  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.365 sek.Lubin 1.0