Wtorek, 21 marca 2023 r.   Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 38

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Nowy kalkulator wyliczy seniorom emerytury Nowy kalkulator wylicz...
Nowy kalkulator emerytalny pozwala obliczyć wysokość emerytury tym osobom, które chcą sprawdzić czy opłaca im się przejść na emeryturę w b... »KAS i Policja rozbiła grupę organizującą nielegalny hazard KAS i Policja rozbiła ...
Funkcjonariusze z dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zlikwidowali 6 miejsc na Dolnym Śląsku, w których prowadzono niel... »Repertuar Kina Muza w Lubinie (24.03 – 30.03.2023) Repertuar Kina Muza w ...
24.03 Piątek 15:30 > Wróżka Zębuszka > Niem / sk 16:15, 19:15 > John Wick 4 – premiera > USA / ds 17:00, 19:00 > W... »Kradzionym samochodem pojechał na włamanie. Zdziwił się, kiedy do bramy jego garażu zapukali policjanci Kradzionym samochodem ...
Nawet do 15 lat pozbawienia wolności grozi 28-latkowi, który podejrzany jest o liczne kradzieże z włamaniem do marketów znajdującyc... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...18.10.2001r. Podpisano umowę partnerską z miastem Charleroi z Belgii

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa walbrzych spośród 21108 artykułów.

Kalkulator dla obliczenia składki zdrowotnej już działa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 stycznia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Kalkulator dla obliczenia składki zdrowotnej już działaNowe rozwiązania podatkowe wprowadziły konieczność comiesięcznego obliczania składki zdrowotnej na podstawie osiągniętego dochodu. Żeby ułatwić przedsiębiorcom ustalenie podstawy wymiaru składki na ubezpieczenie zdrowotne oraz obliczenie należności - ZUS przygotował specjalny bezpłatny kalkulator. Jest on dostępny na stronie zus.pl.    ... »


Cykl spotkań „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych na aktywizację zawodową i społeczną”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 czerwca 2015 — komentarze: brak komentarzy

Cykl spotkań „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych na aktywizację zawodową i społeczną”Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają na kolejne spotkania z cyklu „Środa z Funduszami". 1 lipca 2015 r. we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu odbędą się spotkania informacyjne dotyczące planowanych możliwości wsparcia na aktywizację zawodową i społeczną, o które będą mogły aplikow... »


Turniej Rugby 7 w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 maja 2014 — komentarze: brak komentarzy

Turniej Rugby 7 w LubiniePo wysokim 3 miejscu na turnieju w Bolesławcu, przyszedł czas na turniej w Lubinie.   Już 17 maja do Lubina zjadą takie zespoły jak, lider tegorocznych rozgrywek Huzar Bolesławiec, drużyny z Wrocłąwia, ze Żmigrodu, Łodzi i kilka innych drużyn. - Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy - gwarantujemy wielkie emocje- mówi prezes klubu... »


Rugby. Miedziowi na podium!! - foto
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 maja 2014 — komentarze: brak komentarzy

Rugby. Miedziowi na podium!! - foto3 maja lubińscy rugbyści wybrali się na międzynarodowy turniej do Bolesławca. Po całodniowym boju, Miedziowi zakończyli rywalizacje na 3 miejscu, uznając jedynie wyższość lidera rozgrywek Huzara Bolesławiec i drużyny ze Szecina. Do Bolesławca zjechały drużyny z Polski, Niemiec oraz Czech. Po wygranej z drużyną ze Świdnicy oraz niemieckim Karlho... »


Dlaczego Prezydent boi się Wałbrzycha?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 stycznia 2014 — komentarze: 25 komentarzy

Dlaczego Prezydent boi się Wałbrzycha?– Ten podatek może zabić nasz region! – z takim przesłaniem pojechał do Warszawy prezydent Lubina Robert Raczyński. Podczas obrad Komisji Skarbu Państwa tłumaczył, szczególnie posłom PO i wiceministrowi skarbu, że jeśli nie zmieni się forma opodatkowania KGHM, Lubin może stać się drugim Wałbrzychem - pisze oficjalny porta... »


Chcą miasta jak powiat
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 20 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Chcą miasta jak powiatWałbrzych znów może stać się powiatem. O takie prawo walczą też m.in. Głogów i LubinNa tę chwilę Wałbrzych czekał od kilku miesięcy. Trybunał Konstytucyjny uznał, że tzw. ustawa kompetencyjna, dzięki której miasto może się starać o odzyskanie praw powiatu, jest zgodna z prawem.Ustawa została przyjęta przez rząd , zakwestion... »


Kolej wywiezie z regionu miliardy ton kamienia
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 20 kwietnia 2009 — komentarze: brak komentarzy

Kolej wywiezie z regionu miliardy ton kamieniaKolejarze wzięli się za remonty lokalnych tras. Skorzystają mieszkańcy, turyści i firmy. Kolej w regionie wałbrzyskim przeżywa prawdziwy renesans. Kolejarze remontują linię z Kłodzka do Wałbrzycha, a prywatna firma z Poznania zaczęła odbudowę torów ze Ścinawki do Tłumaczowa. Przestarzałe torowiska trzeba zmodernizować, bo tylko koleją m... »


Kolej likwiduje i skraca połączenia
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 11 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Kolej likwiduje i skraca połączeniaOd przyszłego poniedziałku, 16 marca, przestaną kursować pociągi na trasie: Wrocław Główny - Wałbrzych Miasto (odjazd 7.39) i Wałbrzych Miasto - Wrocław Główny (odjazd 10.32).Nie pojedzie też pociąg z Legnicy do stacji Rudna Gwizdanów (odjazd 14.57). To nie koniec zmian, które czekają pasażerów. Niektóre p... »


Matka i jej kochanek nie przyznają się do zabójstwa
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 10 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Matka i jej kochanek nie przyznają się do zabójstwaRuszył proces oprawców Bartka z Wałbrzycha. Po tej tragedii Sejm chce zmienić przepisy. Przed jeleniogórskim Sądem Okręgowym rozpoczął się proces Mariusza V., oskarżonego o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad 3,5-letnim Bartusiem i zabicie go. Matka chłopca, Iwona K., odpowiada za znęcanie się nad dzieckiem i nie... »


Prywatne centrum walki z rakiem leczy za darmo
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 25 lutego 2009 — komentarze: brak komentarzy

Prywatne centrum walki z rakiem leczy za darmoNowoczesny ośrodek radioterapii obok szpitala im. Sokołowskiego działa już oficjalnie. Uroczyście otwarto go w ub. tygodniu, a zbudowano w rekordowym czasie 10 miesięcy. Inwestycja za ponad 55 mln zł została w całości sfinansowana przez spółkę Euromedic Onkoterapia z Warszawy.W Polsce działają zaledwie 32 ośrodki radioterapii, z czego 17 to ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.322 sek.Lubin 1.0