Sobota, 20 lipca 2019 r.   Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 75

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Szukasz pracy – wyróżnij się z tłumu! Szukasz pracy – ...
Zdobycie nowej pracy nie musi być trudne. Rynek pracy daje dzisiaj ogromne możliwości zarówno osobom z doświadczeniem zawodowym, jak i... »KGHM wspiera Dymarki Kaczawskie KGHM wspiera Dymarki K...
KGHM od lat kultywuje tradycję i historię polskiego hutnictwa. Spółka jest jednym ze sponsorów XX jubileuszowych Dymarek Kaczawskic... »KGHM wspiera Dymarki Kaczawskie KGHM wspiera Dymarki K...
KGHM od lat kultywuje tradycję i historię polskiego hutnictwa. Spółka jest jednym ze sponsorów XX jubileuszowych Dymarek Kaczawskic... »Wakacje z książką i przygodą Wakacje z książką i pr...
W bibliotece w Miłoradzicach i w Niemstowie, z myślą o dzieciach spędzających wakacje w domu, zorganizowano szereg atrakcyjnych zajęć. Podczas ka... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02-08.09.1999 Podpisanie z miastami Böblingen, Hof, powiatem Rhain-Lahn listów intencyjnych dotyczących przyszłego partnerstwa

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa prywatyzacja spośród 16302 artykułów.

Zbrzyzny: Szpital to nie fabryka, a pacjent to nie towar - film
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 października 2014 — komentarze: 8 komentarzy

Zbrzyzny: Szpital to nie fabryka, a pacjent to nie towar - filmPrzedstawiciele Komitetu Wyborczego „Razem dla Lubina i powiatu" zorganizowało dziś konferencje prasową pod byłym szpitalem powiatowym w Lubinie przy ulicy Bema. Miejsce konferencji było nie przypadkowe, ponieważ tematem konferencji była prywatyzacja szpitala. KW „Razem" wspierali były europoseł Piotr Borys i poseł na sejm RP Ryszard Z... »


Dawid Jackiewicz liderem listy PiS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 kwietnia 2014 — komentarze: brak komentarzy

Dawid Jackiewicz liderem listy PiSLiderem dolnośląsko - opolskiej listy PiS w wyborach do PE jest poseł Dawid Jackiewicz.Prezes Jarosław Kaczyński uznał, że do PE z listy PiS nie będą startowali celebryci, piosenkarze, aktorzy, sportowcy (z całym szacunkiem dla nich) tylko ludzie z odpowiednim doświadczeniem i z konkretną wiedzą, którzy potrafią działać - pisze portal naszlu... »


Solidarna Polska jest bardzo zaniepokojona...
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 października 2013 — komentarze: 2 komentarze

Solidarna Polska jest bardzo zaniepokojona...Lubin wydaje się sennym miasteczkiem. Na pozór nic się nie dzieje. Renomę miastu wyrabia KGHM i Zagłębie Lubin jako klub sportowy. Nikt z Polski więcej nie wie o nas - o lubinianach. Kim jesteśmy, czego oczekujemy, na co się zgadzamy bądź nie. Przeciętny lubinianin ma szeroko i głęboko to, co dzieje się w mieście. Zapewne w takim przeświad... »


Nerwowo w szpitalu na Bema
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lipca 2013 — komentarze: 9 komentarzy

Nerwowo w szpitalu na Bema- Około 200 pracowników Szpitala na Bema otrzymało wypowiedzenia warunków pracy i płacy. - Wypowiedzenia te są niekorzystne dla pracowników więc napewno pracownicy oddadzą sprawy do sądu - mówi Bogusława Grabowska, przewodnicząca NSZZ "Solidarność". Wypowiedzenia zaczęto wręczać pracownikom w czwartek. Kontynuowano w p... »


Prywatyzacja szpitala. Kto się na tym dorobi?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 lipca 2013 — komentarze: 18 komentarzy

Prywatyzacja szpitala. Kto się na tym dorobi?Jakoś dziwnie to się wszystko układa w naszym kraju. Niby sprawy, o jakich słyszymy na co dzień w wiadomościach zdają się nam odległe. Nierzeczywiste.  Niestety. Cały polityczny bród, smród układów i układzików jest najbardziej dokuczliwy i widoczny w małych miastach. Radni Lubina 2006 mogą snuć wizje o cudo... »


Tadeusz Maćkała - nie rzucam słów na wiatr
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2011 — komentarze: 46 komentarzy

Tadeusz Maćkała - nie rzucam słów na wiatr- Nigdy nie rzucałem słów na wiatr. Nie przedstawiam siebie jako cudotwórcy. Sam niczego nie dokonam. Jeśli udało mi się coś dobrego wymyślić i zrealizować, zawsze do tego potrzebowałem innych ludzi. - mówi w rozmowie z nami Tadeusz Maćkała, kandydat do Sejmu z ramienia PSL. Redakcja: Pracę parlamentarzysty często oceniamy prz... »


Poniosła go fantazja
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 września 2011 — komentarze: 27 komentarzy

Poniosła go fantazjaSTOP Prywatyzacji KGHM - Takim hasłem wyborczym Adam Myrda próbuje sobie zjednać wyborców naszego regionu. Tylko czy na pewno KGHM nie jest już firmą prywatną? Kandydat na Senatora mówi - chcę aby giełdowa spółka KGHM część swojego zysku przeznaczyła na inwestycje w regionie Zagłębia Miedziowego. Nasuwa się p... »


Czy NSA unieważni likwidację ZOZu?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lipca 2011 — komentarze: 13 komentarzy

Czy NSA unieważni likwidację ZOZu?Jeśli uchwała dotycząca likwidacji ZOZ w Lubinie i utworzenia spółki zostałaby unieważniona przez sąd administracyjny,samorząd musiałby wznowić działalność poprzednio działającego zakładu. Uchwały przekształceniowe samorządu terytorialnego były nie raz zaskarżane do sądów administracyjnych przez pacjentów danego szpitala... »


Choroba to nie interes, szpital to nie giełda!!!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 czerwca 2011 — komentarze: 36 komentarzy

Choroba to nie interes, szpital to nie giełda!!!Lubiński ZOZ zostanie zlikwidowany, a całą jego działalność przejmie utworzone niedawno Regionalne Centrum Zdrowia. Radni powiatu przegłosowali dziś likwidację jednostki. Pielęgniarki i związkowcy od kilku dni rozmawiały z radnymi i przedstawicielami Lubin 2006 o pakiecie socjalnym i zapewnieniu pracy w nowej spółce. Dzień przed glosowaniem ... »


O komercjalizacji ZOZ w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 lutego 2011 — komentarze: 4 komentarze

O komercjalizacji ZOZ w LubinieStarostwo Powiatowe podaje do publicznej wiadomosci, że lubiński szpital ma zadłużenie około 4,2 mln. Jest to wprowadzanie opini publicznej w błąd, ponieważ bilans księgowy szpitala wskazuje, że szpital jest na plusie. To o czym mówi Starostwo, to nie jest zadłużenie to jest strata operacyjna, która w żaden sposób nie ma wpływu... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.184 sek.Lubin 1.0